Dell VenueAndroid z USA

Odpovědět
Debug
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 17. črc 2011 16:42:44

Android z USA

Příspěvek od Debug »

Zdravím, přemýšlím o zakoupení telefonu Dell Venue s Androidem z USA, neboť se v Europě neprodává. Byl by to můj první telefon s tímto operačním systémem, proto bych se rád zeptal na několik otázek.
1. Půjde do systému nahrát čeština nebo tam už je?
2. Nyní je tam systém ve verzi 2.2, lze tam nahrát i novější 2.3?
3. Mohou být další problémy? (pro nováčka s Androidem)

Zajímají mě především oficiální cesty, nikoliv přehrávání ROMek apod. Chci aby vše frčelo v „oficiálním“ stavu, hraní s ROMkama mi stačilo na WM a už to dělat nechci :(
Dále bych se rád zeptal, zda nemáte zkušenosti s nákupem telefonu přímo od Dell.com či jiný telefon z USA obecně. Jaké parametry je nutné sledovat, aby fungoval bez problémů i u místních operátorů. Jedná se o tento telefon:
http://www.dell.com/us/p/mobile-venue/pd?~ck=mn
Dík za každou odpověď.
Nokia.Maniak
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 15. zář 2010 8:34:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 3_Samsug Gear
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Android z USA

Příspěvek od Nokia.Maniak »

Řešil jsem stejný problém jako Ty....Vzhledem k tomu že DELL silou protlačil Venue Pro s "woknama" nikdo mi nebyl schopen dát spolehlivou ověřenou odpověď...Ani individuelní prodejci v Anglii...ani v USA.....docela na Dell Venue s Androidem dlabou. Takže jsem to nakonec risknul a po X měsíčním snažení se mi podařilo DELL Venue 2.2 koupit....neblokovaný...nový z USA přes Hong-Kong a Anglii do Německa (do ČR by ho neposlali) První dojmy.naprosto super....měl jsem před tím Streak mini....jsou v něm čtyři jazyky...Angličtina, Němčina, Francouzština a"rozsypaný čaj"..
Čeština není a nebude....zda bude Android 2.3 nikdo neví....Anglicky skoro neumím, ale je neskutečně intuitivně řešený....velice chytré považuji zálohování návodu na 4Gbb kartu v telefonu....odkudu jsem si ji vytisknul..
Jnak funguje skvěle...wifi super...plný flash...neseká se nic...přehrává vše na co jsem narazil...už v něm mám ICQ, FB i Sygic navigaci v 3D.
Jednonačně doporučuji....
Nokia.Maniak
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 15. zář 2010 8:34:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 3_Samsug Gear
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Kdo má v ČR DELL Venue s Androidem???

Příspěvek od Nokia.Maniak »

Pokud ho prosím někdo máte ozvěte se....Už jsem otestoval 4 prohlížeče.....nejlepší se mi jeví Skyfire...naopak mne zklamala Mozila.....po nainstalování che pořád nějaké pluginy které ale neexistují zatím...což je smutné....Opera taky nic moc...originál prohlížeš je na druhém místě...vcelku slušný...Smutné je že tím že v něm je Aj tak i aplikace které jsou v češtině nelze nastavit do Čj..autmaticky je načtena angličtina...
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Android z USA

Příspěvek od LivArt »

More Locale2. ;)
Nokia.Maniak
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: stř 15. zář 2010 8:34:05
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 3_Samsug Gear
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Android z USA

Příspěvek od Nokia.Maniak »

Pro LivArt.....Můžeš mi to prosím blíže vysvětlit..pokud se vynáš...našel jsem pár pokusů o popis...ale hodně mizerných....Dík..
Uživatelský avatar
Ramirez
Androiďák!
Příspěvky: 579
Registrován: pát 05. úno 2010 13:46:31
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S7 Edge
Tablet: Nvidia Shield+Shield Tablet K1
Bydliště: SVK/TT

Re: Android z USA

Příspěvek od Ramirez »

Stiahni si z Google Play aplikaciu MoreLocale 2 a v aplikacii nastav CZ jazyk.
Odpovědět

Zpět na „Dell Venue“