Synchronizace - Zálohování - KontaktySynchronizace - jen při wifi

Vše co souvisí se zálohováním a synchronizací obsahu telefonu včetně nástrojů na správu kontaktů.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
Manfredak
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 30. dub 2013 16:00:15
Typ mobilu / ROM: Galaxy S2

Synchronizace - jen při wifi

Příspěvek od Manfredak »

Mám dotaz, na který jsem nikde nenašel odpověď, tak se s nadějí záchrany svěřuji zde :)

Synchronizace na účtu google (kalendář, google keep, kontakty) mi funguje pouze když jsem na wifi. Když se ji pokusím vyvolat, když mám pouze mobilní data, telefon se vůbec nesnaží (žádná data se neodesílají ani nestahují) - stejný postup na wifi je naopak 100% funkční.

Nevěděl by někdo, čím by toto mohlo být? Zakázaná mobilní data pro žádnou google aplikaci nemám.

Tel. Huawei Ascend P7, Android 4.4.2

Předem děkuji za možné rady.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Synchronizace - jen při wifi

Příspěvek od Jumbo78 »

A jinak ti data fungují? Máš správně zvolené APN?
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Manfredak
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 30. dub 2013 16:00:15
Typ mobilu / ROM: Galaxy S2

Re: Synchronizace - jen při wifi

Příspěvek od Manfredak »

Jojo, data jinak fungují bez problémů - jediné, kde "nereagují" je právě tahle synchronizace. Jako by byla blokovaná jen zde, ale ať jsem se koukal kamkoliv, nikde jsem žádnou takovou výjimku nenašel.

18. 1. 2016: Děkuji za snahu, nicméně, když jsem nenašel odpověď, přistoupil jsem k factory resetu, který, jak se zdá, problém vyřešil.

Děkuji všem
clarice984
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 31. led 2019 10:54:31

Re: Synchronizace - jen při wifi

Příspěvek od clarice984 »

Ahoj, mám stejný problém. Pokud jsem na wifi, všechno funguje jak má, ale pokud jsem na datech, tak mi nefunguje synchronizace kalendáře. Všechno ostatní se mi synchronizuje dobře, jen tomu kalendáři se nechce. I když zadám synchronizaci ručně, tak se mi nic nepřetáhne. Pokud si zadám novou událost do kalendáře a nejsem na wifi, tak do druhého dne se mi událost smaže.
Odpovědět

Zpět na „Synchronizace - Zálohování - Kontakty“