Verzo KinzoVerzo Kinzo: přichází Android s českou krví

sh3riff
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: pon 19. lis 2012 23:20:36
Typ mobilu / ROM: Verzo Kinzo

Re: Verzo Kinzo: přichází Android s českou krví

Příspěvek od sh3riff »

horší telefon nenajdete .. za ty peníze je venku spouta jiných a mnohem lepších .. výkonějších .. spolehlivějších a schopnějších.
Tento telefon nemá v základním balíčku aplikací absolutně nic ... žádný budík, žádný kalendář, žádná kalkulačka, stopky .. přehrávání videí ... pouze hudby ... ke všemu si musíte stáhnout vlastní aplikaci ... což bývá i problém. Má malou interní pamět, nelze instalovat aplikace na SD kartu, pouze pak přesouvat část aplikace z interní paměti do SD karty. Tady ale pak vzniká problém při restartování mobilu .. přesunuté aplikace pak často nejdou spustit a mobil hlásí že nejsou nainstalované. Při delším užívání se velmi přehřívá a seká, často i vypíná. Baterka prd vydrží ... při opatrném užívání cca 8 hodin. Viditelnost displeje na denním světle je nulová, kvalita fotografií celkem ujde .. ale na 5MPx to rozhodně není, odpovídá 2MPx ... co se týče nastavení fotografií, to je hotový horor .. i můj 10 let starý telefon toho uměl mnohem víc. Wifi přijímač často vypadává. Stará verze androidu, nelze updatovat .. žádná podpora. Nastavení kontaktů je taky hotový horor.
Ten telefon má tolik až to není možné ... Já ho dostal zadara ale kdybych si ho koupil, okamžitě ho vrátím. Nechápu jak někdo může říkat že cena je v pohodě ... je neuvěřitelně předražený ve srovnání s konkurencí a tím co konkurence dokáže ... prostě další ostuda českého národa.
Telefon mám 6 měsíců, nikdy jsem nepřestal používat svůj starý .. Verzo používám pouze pro sledování filmů a hraní her v případě že jsem na cestách mimo ntb, jinak by byl pro mě naprosto k ničemu.
Uživatelský avatar
Ronn
Stálý androiďák
Příspěvky: 86
Registrován: pon 17. čer 2013 15:45:35
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5 SM-G900F
Bydliště: Aussig

Re: Verzo Kinzo: přichází Android s českou krví

Příspěvek od Ronn »

Verzo jsem měl, stačil mi na běžné použití, wifi byla ok, gps taky, měl jsem tam čistej android 2.2, nesekal se nepadal, jen byl problém v malé paměti. Nicméně jsem ho koupil za 2000,- a za 2500 prodal po půl roce:-D a nyní jsem na lenovu a660 a spokojenost, 4xx android větší paměť atd...
totok
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: úte 11. srp 2009 10:15:14

Re: Verzo Kinzo: přichází Android s českou krví

Příspěvek od totok »

Dobry den, nechci delat offtopic, ale kdo by chtel na ND jedno Verzo, mam ho na aurku

viz VERZO KINZO na ND , prasklý display , koup.11/2012

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=3374603665
Odpovědět

Zpět na „Verzo Kinzo“