HTC One Sproblém s mikrofonem

Uvedení na trh: 02-2012
Odpovědět
ullan
Stálý androiďák
Příspěvky: 88
Registrován: pát 10. kvě 2013 20:44:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+
Tablet: Nvidia Shield K1

problém s mikrofonem

Příspěvek od ullan »

Zdravím, mám takový zvláštní problém. Vlastnil jsem tel. HTC one S, který teď podědila přítelkyně. Mě celou dobu fachal bez problémů na T-mobile sim. Přítelkyně je u Vodafonu a když se mnou mluví nebo i s někým jiným, tak je zvuk úplně příšerný, že ji téměř není rozumět. Včera jsem do tel. dal svoji sim a zase vše ok. Jak tam dám ale zase její, tak ji zase sotva rozumím. Nevíte někdo, kde je problém? Špatná Vodafon sim? Nebo něco s tel.?
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: problém s mikrofonem

Příspěvek od Jumbo78 »

Možná problém slabého 3G? Popřípadě vypni/zapni funkci odrušení okolního hluku (jestli ji tvůj telefon má...)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
ullan
Stálý androiďák
Příspěvky: 88
Registrován: pát 10. kvě 2013 20:44:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+
Tablet: Nvidia Shield K1

Re: problém s mikrofonem

Příspěvek od ullan »

Nikde jsem v nastavení nenašel vynutí šumu. A to 3G by pak muselo být slabé skoro všude! A to 3G má vliv na volání? Já myslel, že je to internet! Přítelkyně má mobil. data vypnuté, protože k tomu nemá paušál a je většinou na WiFi.
Ghostrider
Nové Androidě
Příspěvky: 27
Registrován: pát 06. kvě 2011 15:52:23
Typ mobilu / ROM: Huawei P7

Re: problém s mikrofonem

Příspěvek od Ghostrider »

Vyzkousej prepnout telefon jen do GSM rezimu. Nastaveni/Mobilni data/Rezim site/Pouze GSM. Mam taky S-ko a v tomhle rezimu mi pripadaji hovory kvalitnejsi a taky je mensi spotreba baterie. Jen internet je pomalejsi, ale v tvem pripade je to fuk, kdyz ma mobilni data vypnuta.
ullan
Stálý androiďák
Příspěvky: 88
Registrován: pát 10. kvě 2013 20:44:16
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+
Tablet: Nvidia Shield K1

Re: problém s mikrofonem

Příspěvek od ullan »

Tak to nepomohlo. Porad je to stejne. Zarazi me, ze ze simkou t-mobile je vse ok a u Vodafonu na pi...
misisska
Stálý androiďák
Příspěvky: 54
Registrován: úte 29. kvě 2012 9:05:53
Typ mobilu / ROM: HTC One S
Twitter: @misisska
Rom: 4.1.2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: problém s mikrofonem

Příspěvek od misisska »

Já teda nechci psát mimo téma, ale mě bylo taky prd slyšet u některých a mě to připadalo normální a ostatním ne. Říkala jsem si, že to bude sítí a já nevím čím, když mi pak přítel přestal rozumět a houby. Sundala jsem ten spodní kryt od reproduktoru a telefon i s těmi pidi dírkami na tom platovém krytu prostě špendlíkem vyčistila. A světe div se, zase vše funguje :-D Takže nejdřív zkus tohle a pak hledej záludnosti :-)
Za svůj dosavadní život jsem měla 54 Android telefonů. Mám to vypisovat?
Odpovědět

Zpět na „HTC One S“