Nástroje pro práciSwype vs. Swift vs. ?

Tedy veškeré ftp/ssh/rdp/vnc aplikace. Aplikace pro správu telefonu ,paměti,služeb atd.

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
salash
Stálý androiďák
Příspěvky: 193
Registrován: úte 13. zář 2011 8:49:56
Typ mobilu / ROM: Huawei P20 Pro Vodafone CZ distribuce
Rom: Android 10

Swype vs. Swift vs. ?

Příspěvek od salash »

Tím, že je SwiftKey nově zdarma, má někdo srovnání se Swype, případně jinou klávesnicí? Důvody proč přejít od Swype, pokud už ho mám koupený, ke SwiftKey? Co nároky na paměť? Mě osobně třeba velice chybí u obou horní řádek klávesnice s českou diakritikou jako má třema Smart Keyboard Pro. Psaní nových českých slov na Swype je opruz největší, musí se držet základní znak než se objeví výběrové políčka s českým znakem.

Ještě jedno srovnání ze zahraničního serveru, na základě kterého jsem se rozhodl SwiftKey zkusit, protože se mi líbí možnost vidět text, který zadávám hlasem a menší paměťové nároky: http://appslova.com/swiftkey-vs-swype-t ... keyboards/
Uživatelský avatar
Flynne
Robot
Příspěvky: 954
Registrován: ned 04. srp 2013 19:33:31
Typ mobilu / ROM: myPhone Next - Stock ROM
Mobil 2 / ROM: iPhone 2G a WP HTC Radar - custom ROM Dynamics 2.0
Tablet: Prestigio Multipad PMP5780D

Re: Swype vs. Swift vs. ?

Příspěvek od Flynne »

Čím dříve naučíš SwiftKey slovům s diakritikou, tím méně ti bude chybět horní řada diakrtitických znaků. Místo ní tam můžeš mít numerickou klávesnici, což mně se velmi zamlouvá.
salash
Stálý androiďák
Příspěvky: 193
Registrován: úte 13. zář 2011 8:49:56
Typ mobilu / ROM: Huawei P20 Pro Vodafone CZ distribuce
Rom: Android 10

Re: Swype vs. Swift vs. ?

Příspěvek od salash »

Myslím, že to neřeší problém pomalého zadávání slov při učení. Až to bude umět všechna slova, tak si to rád přepnu na numerickou klávesnici.
Odpovědět

Zpět na „Nástroje pro práci“