Nástroje pro práciAplikace pro fotografování

Moderátoři: don_alex, radegast

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
kluzo
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Honor 8X 4GB/128GB / Nova Prime launcher
Mobil 2 / ROM: HUAWEI Ascend P7

Aplikace pro fotografování

Příspěvek od kluzo » úte 28. úno 2017 9:41:12

Používal jsem nativní aplikaci pro fotografování od LG (G3) a je fajn, ale nedá se téměř nic nastavit. Občas jsem potřeboval fotit s nižším šumem (tedy nastavit nižší ISO) a tam to nešlo. Taky neumí zamknout ostření ani expozici. Stáhl jsem si a zatím den používám Open Camera a vypadá hodně dobře ISO se nastavit ručně dá, taky umí zamknout expozici i ostření, lze navolit osvětlení pro správné vyvážení bílé. Lze vkládat informace formou "razítka" přímo do fotky. Umí i DRO, což je nějaká obdoba HDR jak jsem pochopil, ale to dělá fotku asi 15s, takže je to použitelné výjimečně.
U DRO nastal první problém: Nastavil jsem jej a zjistil, že to fotí strašně dlouho, tak jsem jej zas přepnul na standart. Ale foťák se pak choval jako by byla pořád ta funkce zapnutá, tzn. po stisku spouště foťák něco 15s dělal a pak teprve vyfotil. Pomohl až reset aplikace do výchozího nastavení. Což není moc dobré, protože si musíte vše znovu nastavovat k obrazu svému.
Takže jsem se chtěl zeptat jakou používáte aplikaci pro fotografování. Jakou byste doporučili. Nemám problém s jednorázově placenými aplikacemi (za rozumnou cenu), ale mám problém s ročním předplatným (to nechci).

Papooch
Androiďák!
Reputace: 24
Typ mobilu / ROM: Samsung S5 Neo (Stock + Root)

Re: Aplikace pro fotografování

Příspěvek od Papooch » čtv 02. bře 2017 20:57:19

Taky používám Open Camera, myslím, že aplikace s větším množstvím nastavení není.
Na poděkování slouží palec u příspěvku

kralovicek
Robot
Reputace: 14
Typ mobilu / ROM: ZTE AXON7
Mobil 2 / ROM: HONOR 4c
Tablet: Pipo M6 pro - RR 1.0 kk - !thx FREAKTAB!

Příspěvek od kralovicek » čtv 02. bře 2017 22:57:50

Koukni na better camera, taky dost možnosti nabízí.

Autor tohoto vlákna
kluzo
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Honor 8X 4GB/128GB / Nova Prime launcher
Mobil 2 / ROM: HUAWEI Ascend P7

Příspěvek od kluzo » pát 03. bře 2017 6:46:46

Díky za reakce.
Zjistil jsem, že Open Camera mi nějak blbne... Změním nastavení např. ze standardu na DRO, fotí v DRO, ale když to přepnu zpět na standard, fotí stále v DRO, i když je v nastavení přeplý na standard. Dnes ráno jsem zkoušel fotit při nízkém osvětlení a vypnul jsem blesk a přepl na ISO100. Obraz na displeji logicky zčernal. Vrátil jsem ISO 100 zpět na "auto", ale obraz byl pořád černý. Kontroloval jsem nastavení a bylo tam ISO na "auto". Přišel jsem do kanclu, píšu tuhle zprávu a dívám se do nastavení a je tam ISO100. Tak nevím co je špatně.

CarpyT
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Jiayu g4s

Příspěvek od CarpyT » pát 31. bře 2017 8:10:13

Ahojte.Jsem tu nový a mám dotaz: S3 stejně jako G4S a Ulefone power používá super aplikaci na focení, která se mi velice zamlouvá a hlavně umí super Mpo (3D) fotky....poradil by mi nekdo kde aplikaci samotnou najít a stáhnout?Děkuji

Viz tento obrázek
http://i2.wp.com/www.gizchina.com/wp-co ... 060664.png

Odpovědět

Zpět na „Nástroje pro práci“