Huawei Ascend G300 - obecná diskuzePodivný problém s wifi

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
ToKro
Nové Androidě
Příspěvky: 34
Registrován: pát 28. pro 2012 7:50:38
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300 +16GBmicroSD
Rom: CM 11 KitKat ;)

Podivný problém s wifi

Příspěvek od ToKro »

V podstatě mi přestala fungovat wifi, a to zcela bez zjevného důvodu. Dnes ráno jsem si všiml že nevidím v notifikační liště ikonku wifi, šel jsem do nastavení, a koukám že v seznamu aktuálně dostupných wifin žádná není. Kromě mé wifi sítě mám v dosahu standartně ještě tak 4 další. Když jsem vypnul a zapnul wifi, na chvílí (cca 5 vteřin) se zobrazí seznam dostupných wifin a dokonce se i zdánlivě připojuje (či dokonce občas připojí) na mojí wifi. Jenže za pár vteřin "blik" a všechny wifi zmizejí. Samozřejmě jsem mnohokrát zkoušel restartovat mobil ale nepomohlo. Toto se mi stalo na JB ROMce, tak jsem tam hodil čistou instalaci KK, a nic, naprosto stejný problém. To samé se stock-based GB ROMkou. Evidentně to problém ROMky není. Routeru samozřejmě taky ne, protože se to týká všech wifi síťí. Prostě včera večer wifi jede, a ráno po několika hodinách co mobil pouze ležel na poličce nic. Napadá mě leda že odešel wifi modul, jenže to bych očekával že wifi nepůjde vůbec, ale ona pár vteřin "funguje". Děkuji za rady.¨

EDIT: Ptal jsem se na chatu, zde záznam.

Kód: Vybrat vše

(07:08:24) droid1221: Takže mobil se ti na WiFi ne připoj?
(07:09:20) ToKro: No na pár vteřin se zobrazí seznam dostupných wifin, a občas se stihne i zdánlivě připojit, jenže po cca dvou vteřinách se odpojí a všechny wifi zmizí.
(07:10:24) ToKro: Jestli se ovšem opravdu připojí nebo to jenom tak vypadá nemám šanci v tak krátkém čase zjistit.
(07:10:32) droid1221: Tak to bude asi rozbitej ten WiFi modul v telefonu
(07:11:23) ToKro: No to mě taky napadlo, ale to bych čekal že prostě nic. Žádná wifi. Ale nechápu to že se oi zaonutí/vypnutí wifi na chvíli zobrazí ten seznam aktuálně dostupných wifi.
(07:11:38) ToKro: *po zapnutí/vypnutí
(07:13:18) droid1221: Pokud to není v routeru tak jedině mobil vzhledem k jeho stáří si myslím že o bude nim
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Podivný problém s wifi

Příspěvek od LivArt »

Zkus to přehrát přes update.app.
ToKro
Nové Androidě
Příspěvky: 34
Registrován: pát 28. pro 2012 7:50:38
Typ mobilu / ROM: Huawei Ascend G300 +16GBmicroSD
Rom: CM 11 KitKat ;)

Re: Podivný problém s wifi

Příspěvek od ToKro »

Zkusil jsem, nepomohlo.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Podivný problém s wifi

Příspěvek od LivArt »

Reklamace nebo koš.
Odpovědět

Zpět na „Huawei Ascend G300 - obecná diskuze“