Huawei Ascend G300 - obecná diskuzeVypnul

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
sojam
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pon 13. srp 2012 11:46:57
Typ mobilu / ROM: G300

Vypnul

Příspěvek od sojam »

Ahoj, nastal problém na mém zařízení a rád bych se zeptal na rady, co s tím je a co s tím?
Věc se má tak, že jsem si v noci hrál s mobilem a vše fungovalo víceméně jak mělo (trochu se sekal, ale předpokládal jsem, že to bylo proto, že byla přeplněná ramka nebo něco takového). Ráno jsem se však vzbudil a telefon mrtvý. Nejde zapnout. Baterie byla na polovině, ale nereaguje ani na nabíječku. Nijak. Prostě mrtvola. Jediné dvě věci, co jsem ten den dělal (nově) jsou přehrání nějakých melodií (v mo3) do systémového adresáře (media/audio/ringthones...) a smska pro potvrzení online platby po netu (která se i uskutečnila, takže to asi problém nebude). Jinak normální věci - email, hra (new soccer star), net, rouming...

Jak jsem psal, telefon nereaguje ani na napájení. Na nic.
Nevíte co s tím? Přítelkyň telefon (Y300) jede i na napájení bez baterky, tak začínám mít docela strach.
Díky.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Vypnul

Příspěvek od LivArt »

Jakou jsi v tom měl paměť?
Jaký recovery, případně ROM?
sojam
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: pon 13. srp 2012 11:46:57
Typ mobilu / ROM: G300

Re: Vypnul

Příspěvek od sojam »

Microsdhc 16gb, nelze rozjet ani bez ní.Asi od kingstone, nebo tak. Mám ji déle než tento telefon (který mám 2,5-3,5 roku).
ROM originál ICS, co vyšel asi půl roku po zakoupení. Je fakt, že jsem nedávno (snad 1.11.) udělal root a odinstaloval nějaký hlouposti (fb, twitter...), ale nebyl žáden problém - několikrát restartováno a najel i jel v pohodě (dokonce zrychlil). Navíc než něco šlo pryč, byla provedena studie, jestli může.

Ještě bych rád dodal, že po ranním probuzení se mi povedlo jej 2x nastartovat, ale v prvním případě ani nenajel systém a v tom druhém se po asi minutě sekl (tak jsem vyndal baterku s tím, že v dalším pokusu půjdu rovnou na tovární nastavení, ale od té doby nic). V obou případech byl zapojen na napájení (1x zásuvka, 1x usb).

EDIT: Recovery taky originál. S tím jsem nic nedělal, na to jsem si netrouf ještě.
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Vypnul

Příspěvek od Jumbo78 »

Jen tak na okraj - to si asi děláš legraci s takovým názvem vlákna????
:facepalm:
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Odpovědět

Zpět na „Huawei Ascend G300 - obecná diskuze“