Vodafone 860Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Vodafone

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
stanley007
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: pon 17. led 2011 17:28:23
Typ mobilu / ROM: HUAWEI Ascend G510
Rom: 4.1.1 JELLY BEAN

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od stanley007 »

stanley007 píše:
Zelych píše:Tak ještě jednou a naposled!
:rtfm: Návod na root pro 2.3.7-2 (Update 2)
1. Stáhněte a rozbalte si TOTO
2. připojit telefon k PC s vyndanou baterkou
3. až se na displeji rozsvítí androidek v PC spustit install-system-windows.bat (za předpokladu, že se před tím natáhli ovladače
4. až v okně bude napsáno "waiting for device" tak dlouze podržet Vol-
5. počkat až to dojede a telefon se vypne - HOTOVO 8-)

:idea: Možná by nebylo úplně marné, kdyby někdo z moderátorů dal tento můj návod do prvního příspěvku, aby se tu na to furt někdo neptal.
Mame Win XP a tam se ovladace nenatahnou, proto memuzeme udelat bod 3...mel by prosim nekdo ty ovladace popr link na stazeni? diky
Na WIN 7 nebylo možné instalovat ovladače s připojeným telefonem bez baterky. Zařízení se ve správci zařízení neustále pripojuje a odpojuje. Pokud jsme to udělali s baterkou a spustili Instal-system-windows okno po čase zmizelo a nenapsalo se Waiting for davice, ale telefon se restartoval. Sice je tam Superuser, ale nejdou odistalovat predinstalované aplikace, ale třeba Titan apod app které potřebují root fungují. Ani přes Titan nelze app odinstalovat nebo smazat-napíše hlášku App nelze odinstalovat protože soubor .apk nebyl nalezen. Je to jako by byl ten root jen na půl. Prosím o radu, díky.
Uživatelský avatar
mikhales
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 28. čer 2012 11:12:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note II

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od mikhales »

Tak jsem se dostal do cyklické smyčky, ze které se nějak nemohu dostat.
Před ROOTem jsem udělal HardReset, takže jsem se vrátil k základní verzi 2.3.7. Domníval jsem se, že půjde provést ROOT dle standardního postupu, když tam nebude instalován update2, nicméně předchozí instalace update2 prostě Recovery zlikvidovala, takže telefon se spouštěl vždy do HardResetu a nikoli do Recovery. Zkusil jsem druhou metodu s V860 Original Recovery, kdy se sice do Recovery dostanu, ale nefunguje Home. Takže třetí metodou zde již popsanou jsem dosáhl instalace SuperSU. ROOTnuto nebo ne? Čert ví. Recoverymod zůstal stále bez funkčního tlačítka Home. Vzhledem k tomu, že jsem jel na původní verzi ROM, chtěl jsem provést upgrade přes FOTA. Ale světe div se, telefon už mi update2 nenabídl. Co tak zkusit znovu Tovární nastavení, třeba se umoudří. A ejhle, telefon se vyčistil, naskočil a spustil do úvodní nastavovací sekvence "Dotkni se zeleného androida", kde euforie končí. Po dotknutí totiž zahlásí chybu programu a vrátí se z5. Nedá se z toho vyskočit, přeskočit, dokončit. Prostě smyčka. V Recovery nejde nic udělat, protože to nejde ničím potvrdit. Takže to sice není brick, ale k použití taky ne. Neví někdo, co s tím?
Samsung Galaxy Note II
original 4.1.1 XXALJ1
modem XXALIH
GO Launcher
Uživatelský avatar
Nememet
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: pát 31. srp 2012 22:15:18
Typ mobilu / ROM: XIaomi Mido S4 9505 L P70 S5 Neo
Mobil 2 / ROM: ROM střídám podle počasí :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od Nememet »

Provedl jsem to samé, i postupově. Právě jsem se chystal udělat taky Tovární nastavení,ale vidím že raději ne. Snad jedině že bych věděl že by mi Vodafone uznal reklamaci. Poté bych to taky vyzkoušel, jinak představa být bez telefonu mě nějak netáhne. Takže děkuji za příspěvěk.
Uživatelský avatar
mikhales
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 28. čer 2012 11:12:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note II

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od mikhales »

Softwarové úpravy ala ROOT oficiální reklamaci rozhodně znemožní. To je bohužel riziko, do kterého vstupujeme.
Problém se zastavením jrdcom.setupwizard se řešil i na xda, ale bohužel zatím bez odpovědi.
Samsung Galaxy Note II
original 4.1.1 XXALJ1
modem XXALIH
GO Launcher
Uživatelský avatar
mikhales
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 28. čer 2012 11:12:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note II

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od mikhales »

Možná špatný nápad, ale neměl by někdo zazálohovaný System.img udělaný před ROOTem? Zkusil bych přes fastboot přehrát současný, který se natáhl z postupu při rootování třetí metodou. Je tu teoretická možnost, že bych se dostal přes tu chybu s jrdcom.setupwizard. Pokud je tato myšlenka zcestná, opravte mě. Pokud má alespoň minimální naději na úspěch a máte někdo onu zálohu, můžete ji poskytnout?
Samsung Galaxy Note II
original 4.1.1 XXALJ1
modem XXALIH
GO Launcher
Uživatelský avatar
mikhales
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 28. čer 2012 11:12:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note II

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od mikhales »

Na xda jsem právě našel originální Recovery, kterému fungují soft klávesy. Je to ale verze, která má pouze 4 volby (reboot/apply update/wipe data/wipe cache). A taky hlásí chybu E:Invalid command argument. Ale tak nějak funguje.

odkaz
http://forum.xda-developers.com/attachm ... 1346526427
Samsung Galaxy Note II
original 4.1.1 XXALJ1
modem XXALIH
GO Launcher
Uživatelský avatar
Nememet
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: pát 31. srp 2012 22:15:18
Typ mobilu / ROM: XIaomi Mido S4 9505 L P70 S5 Neo
Mobil 2 / ROM: ROM střídám podle počasí :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od Nememet »

mikhales píše:Na xda jsem právě našel originální Recovery, kterému fungují soft klávesy. Je to ale verze, která má pouze 4 volby (reboot/apply update/wipe data/wipe cache). A taky hlásí chybu E:Invalid command argument. Ale tak nějak funguje.

odkaz
http://forum.xda-developers.com/attachm ... 1346526427
Takže je funkční tlačítko Home a provede to opravdu 100 %-ní Factory Reset ?
Uživatelský avatar
mikhales
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 28. čer 2012 11:12:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note II

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od mikhales »

Funkční je. Wipe data to provede, ale Factory Reset neznamená, že se to vrátí do podoby při koupi, tedy do původní verze ROM. Vše se vymaže a nastartuje se poslední funkční ROM. Pokud by tedy byla flashnutá alternativní ROM, pak by se spustila právě ta. To není náš případ, protože custom ROM jsme neinstalovali. Nicméně byla provedena modifikace při rootování, která provedla systémový zásah, jež by měl zůstat. Funkční Recovery a Wipe data však můj problém nevyřešil. Stále se zasekávám na padajícím Setupwizzardu. Zatím nepomohl ani fastboot a originální System.img. Asi něco dělám špatně.
Samsung Galaxy Note II
original 4.1.1 XXALJ1
modem XXALIH
GO Launcher
Uživatelský avatar
mikhales
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 28. čer 2012 11:12:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note II

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od mikhales »

Tak se mi podařilo dostat se o krok vpřed. Přes Fastboot jsem flashnul soubor data.img, který jsem získal ze zálohy jedné ROM, bohužel ne vlastní. Současně jsem provedl flash souboru custpack.img ze stejné ROM. Ta však byla zahraniční a neobsahovala češtinu. Proto jsem flashnul záložní custompack.img, který jsem dostal od "Nememeta" z jeho zálohy a čeština se vrátila. Myslím, že tedy stačí jen data.img a budete se moci dostat přes tu úvodní nastavovací sekvenci. Pokud by někdo potřeboval návod, jak vytvořit command pro tuto operaci, dejte vědět.
Samsung Galaxy Note II
original 4.1.1 XXALJ1
modem XXALIH
GO Launcher
conny
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: ned 14. lis 2010 15:36:18
Typ mobilu / ROM: G1

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od conny »

Spise by me zajimalo jestli a jak se nekomu podarilo nainstalovat Custom ROM Roeddie 0.9.5 nebo 9.1 kdyz nefunguje Recovery menu tak jak ma-tzn. jen 4 polozky- a nemame update.zip na jeho ROM..

Poresil nekdo tohle??

dikas..
Uživatelský avatar
mikhales
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 28. čer 2012 11:12:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note II

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od mikhales »

ROM v zip formátu pro standardní flash via Recovery zatím není. Roeddie se buď může flashnout přes Recovery jako obnova, ale pouze u těch šťastlivců, kteří mají plnohodnotné a funkční Recovery nebo přes Fastboot. Nepřehrává se celý obsah, ale podle zdroje na xda by mělo stačit jen system.img, data.img a custpack.img. Já jsem osobně tento postup zkoušel a skutečně se to pak spustí se vším všudy. Jen v infu o telefonu se stále zobrazuje verze 2.3.7, i když tato ROM má obsahovat i update2. Možná jde jen o chybu zobrazování a update skutečně obsahuje. Aktualizace dle OTA není dostupná, což může znamenat to, že obsahuje právě onen update2 nebo došlo ke změně CSC kódu a tudíž aktualizaci v tomto regionu nenabídne. Roeddie neobsahuje češtinu, takže se musíte spokojit s angličtinou nebo němčinou. PhenomenalXP ale slibuje, že po dodání jazykového balíčku z jakékoli ROM je schopen zakomponovat do ROM.
Samsung Galaxy Note II
original 4.1.1 XXALJ1
modem XXALIH
GO Launcher
conny
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: ned 14. lis 2010 15:36:18
Typ mobilu / ROM: G1

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od conny »

writting DATA FAILED (remote: flash write failure)

tak a ted babo rad.. mam to resnout nebo ne.. druhy pokus to same..
Uživatelský avatar
mikhales
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 28. čer 2012 11:12:42
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note II

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od mikhales »

Ta chyba vyskakuje při flashování přes Fastboot?
Pokud ano, máš správně command pro tuto operaci?
Samsung Galaxy Note II
original 4.1.1 XXALJ1
modem XXALIH
GO Launcher
conny
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: ned 14. lis 2010 15:36:18
Typ mobilu / ROM: G1

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od conny »

jj, command je OK.. upload do founu probehl s hlaskou OKAY, ale flashing spadlo..
nicmene po resetu se chova pomerne normalne. Resp. najelo to do anglictiny.
Sice netusim kde je jako ta internal uspora, ukazuje to 128MB FREE a predtim v CZ verzi to bylo 134MB..
conny
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: ned 14. lis 2010 15:36:18
Typ mobilu / ROM: G1

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od conny »

edit>
po factory reset v menu je to 153MB free

neudelal jsem po ADB v recovery cache a data wipe..
Marza
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 16. zář 2012 12:01:58
Typ mobilu / ROM: Galaxy S8

Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od Marza »

Tak ať zkouším jak zkouším všechny ty návody, stále nic. Při VOLUME+ a POWER jen ten hardreset. Při VOLUME- a POWER mi připadá že jen zamrzne s logem androida. Počítač vůbec nenajde žádné zařízení. Nebo je to tak správně? Jak pak mám teda nainstalovat ty ovladače. U jiných telefonů jsem to tak měl, že si řekly o ovladače. Tady nic. Jinak mi píše, že mám verzi 2.3.7 a žádný update na 2.3.7-2 mi nenabízí. Jak správně zapnout fastboot? Třeba dělám chybu tady. A ten zbůsob s připojením bez baterie to samé.
Už nevím...
Uživatelský avatar
Marek989
Droid
Příspěvky: 1869
Registrován: ned 13. lis 2011 0:18:43
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto G
Tablet: Sony Xperia Z2 Tablet WiFi
Rom: Android 5.0.2
Bydliště: Praha

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od Marek989 »

Fastboot je právě to "zamrznutí" na logu Androida :wink:
SmartFouny: Nokia 5230 -> ZTE Blade -> HTC HD2 -> HTC EVO 3D - > Motorola Moto G
conny
Stálý androiďák
Příspěvky: 62
Registrován: ned 14. lis 2010 15:36:18
Typ mobilu / ROM: G1

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od conny »

a hlavne proc me to neslo!!!!


VYTAHNETE BATERKU !!!!!!!

s ni to nejde..
tynyczech
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 04. říj 2012 9:13:22
Typ mobilu / ROM: Alcatel v860+root+chainfire+beats audio
Rom: 2.3.7-2

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od tynyczech »

mě fakči vše jak má mam nejnovějši aktualizace + root plnohodnotné funkční recovery že mužu nahrávat zip soubory... přes recovery sem si nahrál v pohodě beats audio což značně zlepší zvuk.... jen mi chybí stařičky cynogenmod :( na v858 fakcil cm9 na pohodu a kdys to zmákne na pohodu samsung galaxy ace s5830i tak tento by to mel taky zmáknout co jsem se díval mají stejný chipset az na grafiku a krome verze bez (i) ta ma snapdragona co sem psal tvurci roeddie romky o přidaní češtiny po případě i portnutí nějakeho cmka tak mi zdělil že není žadný machr přes android takže sem usoudil ze pokud si Anryl nepošefí novej telefon tak jsme nahraní :D
Uživatelský avatar
WHITE-CZ
Androiďák!
Příspěvky: 676
Registrován: stř 08. čer 2011 17:20:27
Typ mobilu / ROM: Infinix Note 30 Pro
Rom: Official Android 13
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od WHITE-CZ »

Anryl frčí na Wildfire. Takže asi těžko půjde do této vykopávky takže musíme čekat dál. Ale Rom kterou jsem tu postoval:
http://androidforum.cz/roeddie-rom-inst ... 32550.html

Musím hodnotit velice kladně hlavně co se videa a fotek týče tak kvalita je lepší o 50% !
Symbian->WM->WP->Droid->iOS->Droid
Uživatelský avatar
Marek989
Droid
Příspěvky: 1869
Registrován: ned 13. lis 2011 0:18:43
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto G
Tablet: Sony Xperia Z2 Tablet WiFi
Rom: Android 5.0.2
Bydliště: Praha

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od Marek989 »

Wildfire je tak 500x horší než Smart II, Wildfire Android 2.2 + HTC Sense, CPU 528 MHz ARMv6 Qualcomm MSM7225 bez GPU, 256 MB RAM VS Smart II Android 2.3.7, CPU 800 MHz ARMv6 s Adreno 200 GPU, 512 MB RAM:wink:
// až teď jsem pochopil, ze Anryl je vývojář. Ale nechápu ho :D
SmartFouny: Nokia 5230 -> ZTE Blade -> HTC HD2 -> HTC EVO 3D - > Motorola Moto G
Uživatelský avatar
WHITE-CZ
Androiďák!
Příspěvky: 676
Registrován: stř 08. čer 2011 17:20:27
Typ mobilu / ROM: Infinix Note 30 Pro
Rom: Official Android 13
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od WHITE-CZ »

Já si tím nejsem jistý ale povídalo se ještě za éry VF845 :) Nicméně Roeddie to možná zmákne dobře uvidíme.
Symbian->WM->WP->Droid->iOS->Droid
tynyczech
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 04. říj 2012 9:13:22
Typ mobilu / ROM: Alcatel v860+root+chainfire+beats audio
Rom: 2.3.7-2

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od tynyczech »

Marek989 píše:Wildfire je tak 500x horší než Smart II, Wildfire Android 2.2 + HTC Sense, CPU 528 MHz ARMv6 Qualcomm MSM7225 bez GPU, 256 MB RAM VS Smart II Android 2.3.7, CPU 800 MHz ARMv6 s Adreno 200 GPU, 512 MB RAM:wink:
// až teď jsem pochopil, ze Anryl je vývojář. Ale nechápu ho :D

oprava vodafone smart II nemá andreno 200 ale jak procesor broadcom BCM21553 podle zkušenosti když jsem zkoušel nějakou hru na andreno tak nikdy se nevykreslila grafika tak ani u grafiky powervr nebo jak se to píše :D tak jsem studoval po netu a zjistil jsem že to má nějakou grafiku broadcom IV abych spustil dotyčné hry jsem si musel pomoci aplikaci chainfire 3d a použít dotyčný plugin pro andreno a nebo tegru atd...
Uživatelský avatar
Marek989
Droid
Příspěvky: 1869
Registrován: ned 13. lis 2011 0:18:43
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto G
Tablet: Sony Xperia Z2 Tablet WiFi
Rom: Android 5.0.2
Bydliště: Praha

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od Marek989 »

Aha, tak to jo. Já myslel, ze použili Qualcomm MSM7227 Turbo :D
SmartFouny: Nokia 5230 -> ZTE Blade -> HTC HD2 -> HTC EVO 3D - > Motorola Moto G
Uživatelský avatar
WHITE-CZ
Androiďák!
Příspěvky: 676
Registrován: stř 08. čer 2011 17:20:27
Typ mobilu / ROM: Infinix Note 30 Pro
Rom: Official Android 13
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od WHITE-CZ »

Chainfire 3d

Chci na něj dělat v budoucnu videonávod pro začátečníky. S touhle aplikací jdou hrát i velice slušné hry. Momentálně to testuji po večer v autě když čekám na kamaráda. Ale video bude !
Symbian->WM->WP->Droid->iOS->Droid
stanley007
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: pon 17. led 2011 17:28:23
Typ mobilu / ROM: HUAWEI Ascend G510
Rom: 4.1.1 JELLY BEAN

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od stanley007 »

tynyczech píše:mě fakči vše jak má mam nejnovějši aktualizace + root plnohodnotné funkční recovery že mužu nahrávat zip soubory...
a jak si toho docilel?
dedek.ivo
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 01. črc 2011 16:53:21
Typ mobilu / ROM: Alcatel TCL V860
Twitter: DedekIvo
Tablet: ONDA-TABLET
Rom: ArNiiHD134 3.5
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od dedek.ivo »

Taky mám root, plně funkční recovery a možná je to tím, že root jsem dělal na původní rom 2.3.7 a pak jen opravil aktualizaci. Jinak Smart II má GPU Broadcom VideoCore IV HW, dle Wiki snad o něco výkonější než Adreno 200, ikdyž není in SOC a má menší spotřebu než Adreno.
mickielli15
Stálý androiďák
Příspěvky: 111
Registrován: pon 02. črc 2012 22:01:53
Typ mobilu / ROM: Vodaf. Smart II - HTC Desire X - Sony Xperia Z+Z1

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od mickielli15 »

tak mě to nabízí 2.3.7. update3. Ma nekdo jiz zkušenost? Root delat zatim nebudu, tak to asi vyzkousim...
dedek.ivo
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 01. črc 2011 16:53:21
Typ mobilu / ROM: Alcatel TCL V860
Twitter: DedekIvo
Tablet: ONDA-TABLET
Rom: ArNiiHD134 3.5
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od dedek.ivo »

Taky mi to nabízí update, ale počkám na jiného testera, co to přinese. Mám ale dotaz, nemá tady někdo kompletní zálohu ROM 2.3.7 nebo 2.3.7-2. Vlastní chybou jsem o vlastní zálohu přišel a v tlf. jsem udělal už tolik nevratných zásahů, že při případném prodeji nemám šanci vše uvést do původního stavu.

Doplněno:
Tak zálohu Rom už nepotřebuju, sehnal jsem si originál rom od nějakého italského operátora, bez customizace Vodafonu a jeho bloatware. V instalačním zip souboru jsem jen vyměnil italský custompack.image za svůj ze svojí zálohy kvůli češtině a vše by mělo být v pořádku.

Zkoušel jsem instalovat update 2.3.7-3 a instalace se zadrhla na jrdcom.setupwizard error, installing aborted. Ikdyž mám update3 archivovaný a plně funkční recovery, v tomto bodě se instalace ze zip archivu vždy zadrhne a ukončí. Oficiálně mi tlf. totiž po několika pokusech aktualizovat tuto už taky nenabízí s tím, že mám instalovanou poslední verzi firmware, ikdyž tomu tak není. Škoda, update 3 měl řešit problémy s nabíjením ( mi se např. po plném nabití dobíjení vypne, ale v 100% stavu dál neudržuje, takže ráno vstanu do práce a mám jen 80% kapacity baterie a dále mi nefunguje dobíjení z externího záložního Io-Li článku, kdy nabíjecí cyklus se vůbec nespustí ) a funkčnost WiFi v uzamčeném stavu.
Naposledy upravil(a) dedek.ivo dne pon 05. lis 2012 15:58:42, celkem upraveno 1 x.
dedek.ivo
Nové Androidě
Příspěvky: 11
Registrován: pát 01. črc 2011 16:53:21
Typ mobilu / ROM: Alcatel TCL V860
Twitter: DedekIvo
Tablet: ONDA-TABLET
Rom: ArNiiHD134 3.5
Kontaktovat uživatele:

Re: Alcatel v860 aka Vodafone Smart II

Příspěvek od dedek.ivo »

Jestli se chce někdo podívat, co obsahuje 2.3.7-update 3, mám tu link na stažený zip archív.


http://www.ulozto.cz/xPfTV92/downloaded-zip
Odpovědět

Zpět na „Vodafone 860“