Xperia Psony xperia p

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
petrchicco
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: sony xperia p

sony xperia p

Příspěvek od petrchicco » ned 27. črc 2014 14:46:07

pořad se mi zapína a vypíná. při zapnutí to napíše aplikace stáhnout info. o hudbě byla bohužel ukončena a vypne se a pořád dokola,co s tím krom servisu,teda jestli se dá nebo nedá nějak přehrát a nebo umřela deska? díky za odpovědi

LivArt
Terminátor
Reputace: 252
Typ mobilu / ROM: Samsung SM-N970F
Mobil 2 / ROM: Mi5 + SGS4 + SGS6
Twitter: https://twitter.com/CZmisak
Tablet: SGTab4

Re: sony xperia p

Příspěvek od LivArt » ned 27. črc 2014 15:03:10

1) Oprav si ten nadpis, to nikomu nic neřekne
2) Přehraj to SEUSem. Ale IMHO je to HW vada.
lenovo - Je to ještě mnohem horší, než to vypadá.
Zpomalený nebo sekající se telefon - jak postovat
Nejobsáhlejší Doctor Who CZ & SK Fanweb | Sleduj mě na #twitteru.
Soukromé zprávy mi pište, pokud máte nějaký konkrétní dotaz na mě. Na ostatní dotazy je tu fórum.

Johny13
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia P LT22i - Android 4.1.2

Příspěvek od Johny13 » pát 08. led 2016 15:52:20

Rád bych opět obnovil toto téma jelikož mám stejný problém jako uživatel petrchicco.
Mám 3 roky starou Xperii P a i přes občasné sekání, vypnutí apod. doteď fungovala..Včera večer jsem to ale vzal do ruky, chtěl jsem zapnout WiFi což ani po několika pokusech nešlo (stále se načítali ty oblouky jakoby naprázdno až se potom telefon sám vypnul (občas se to stává když má slabou baterku, ale teď to bylo jiný)) a od té doby se automaticky zapíná/vypíná přičemž se změnila úvodní plocha telefonu, zmizeli z ní všešchny widgety, aplikace atd. Aplikace tam nejspíš jsou všechny, ale když je otevřu tak jsou prázdné - nenačtou se zprávy, hovory, poznámky atd. (po zapnutí je tak 10 vteřin čas ovládat telefon - pak se objeví hláška "aplikace stáhnout info. o hudbě byla bohužel ukončena" když dám OK, tak se telefon restartuje, když ne tak za chvilku to samé..

Věděl by si s tím někdo rady? Přišlo to v nevhodnou dobu, nemám čas shánět nový telefon a navíc mám v tomto spoustu pro mě důležitých věcí.
Předchozí pomoc jinému je pro mě nic neříkající...

Johny13
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia P LT22i - Android 4.1.2

Příspěvek od Johny13 » ned 07. úno 2016 17:40:48

Problém se mi podařilo vyřešit odemknutím bootloaderu a jeho následným flashnutím. Celá operace nebyla úplně jednoduchá, ale myslím si že s návodem a videi, které se dají naleznout, je to schopný provést i běžný uživatel. jako třešničku na dortu mi v telefonu zůstaly některé soubory (fotky, videa, hudba). Některé se ještě stále budu pokoušet zachránit (kontakty, poznámky..) - pokud se telefon podaří rootnout, mohl bych se přes PC dostat i k dalším věcem.

http://unlockbootloader.sonymobile.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://developer.sonymobile.com/service ... a-devices/" onclick="window.open(this.href);return false;

Přeji hodně trpělivosti a věřím, že to někomu třeba v budoucnu pomůže.

Odpovědět

Zpět na „Xperia P“