Xperia PlayBricknuta Xperia Play

Sony
Odpovědět
pikachux
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 16. srp 2012 17:55:37
Typ mobilu / ROM: Xperia Play R800I

Bricknuta Xperia Play

Příspěvek od pikachux »

Dobry Den daval sem si do svoji Xperii Play Novou Rom ale zapomel sem pred tim udelat Format jak je v Navodu Fast format nebo jak se to menuje ale potom jak se romka doinstalovala atd tak kdys spoustim Xperii tak to zustane na logu sony Ericson a dal se Nedostanu Prosim o Pomoc
pikachux
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: čtv 16. srp 2012 17:55:37
Typ mobilu / ROM: Xperia Play R800I

Re: Bricknuta Xperia Play

Příspěvek od pikachux »

Tak Xperka us Funguje ale ted mi to nechce nacist Simku
KOSScz
Stálý androiďák
Příspěvky: 115
Registrován: sob 14. led 2012 9:54:36
Typ mobilu / ROM: SE Xperia Play

Re: Bricknuta Xperia Play

Příspěvek od KOSScz »

jednoduše připoj mobil k pc přes flash mod nainstaluj new kernel pak znovu tu romku [kernel musi byt k te romce kompatibilní ] a pak by to mělo jet
Muj přístroj --> Sony Ericsson Xperia-Play Kernel [Lupus], Rom [buttermilk]
amirinda
Robot
Příspěvky: 1034
Registrován: stř 02. úno 2011 19:50:48
Typ mobilu / ROM: Realme 7 Pro
Bydliště: Planá

Re: Bricknuta Xperia Play

Příspěvek od amirinda »

ahoj, kamarád se snažil asi flešnout svoji Sony Xperia Play podle tohoto návodu: http://forum.xperia.cz/viewtopic.php?f=26&t=849
bohužel tel. mu zčernal a od té doby nic nedělá, snažil jsem se to nějak přehrát, ale bohužel vždy vyhořím při připojení fastboot, že nenajde tel. Ovladače samo mám - má někdo nějakou radu, nebo je tel. mrtvej?

Edit: tel. se nechce připojit ani v normálním modu (jen vypnutý) a pokud už se to povede tak se hlásí jako Neo(MT15)

Edit2: tak po asi tisícátém pokusu se mi podařilo připojit tel. v režimu fastboot, pomocí Sony Updater se i aktualizoval tel. Nyní se zapne, rozsvítí se logo, to zhasne a zůstane na obrazovce jen jakési "zrnění", dál to nic nedělá.

Edit3: tak se mi podařilo odemknout bootloader, nahrát doom kernel, ale do recovery se prostě nedostanu :-(

Edit4: tak už jsem to vyřešil, stačilo mačkat místo tlačítka zpět tlačítko hledat :-)
Odpovědět

Zpět na „Xperia Play“