ASUS PadFone (všechny typy)Asus PadFone

Moderátoři: zemaniel, zemaniel

topesto
Nové Androidě
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 01. pro 2011 13:50:19
Typ mobilu / ROM: HTC Desire S

Re: Asus PadFone

Příspěvek od topesto »

Po měsíci používání jsem stále nadšen. Jediná věc, co mi trochu vadí je ta váha tabletu. Ale to kompenzují jiné přednosti.

A dávat si na Gorilla glass fólii je podle mě zvěrstvo a navíc zbytečný.
[ROM][23-08-12] ICE DS v 4.4 ICS 4.0.4 Sense 3.6 [4.10.405.1]
sranki
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 22. dub 2010 8:34:22
Typ mobilu / ROM: Google Nexus 5
Tablet: Asus Padfone

Re: Asus PadFone

Příspěvek od sranki »

Po dvoch android telefonoch od HTC (posledny One S celkom tragedia) som si kupil Padfone. Mam ho este len par dni, ale par poznatkov by som uviedol. Z mechanickej stranky nemam pripomienky, telefon vyzera celkom luxusne. Chyba mi len slot pre SD kartu bud na telefone alebo tablete, lebo davat zakazdym dole kryt na fone je dost otrava a neviem ako dlho by to vobec vydrzal.
Je vidno, ze Asus moc nezasahuje do systemu, takze mi tu trochu chybaju niektore veci od HTC (widgety maju celkom fajn). Cakal som trosku vacsiu rychslost, kedze nie je tu nic podobne ako Sense. Ale telefon ani v tablet mode urcite nie su pomale (porovnatelne s One S). Zda sa mi vsak, ze baterka ide rychlejsie dole ako u eSka, ale vydrze sa moc nebojim, lebo tablet je schopny 2x nabit telefon do plna. Ocakaval som lepsie fotky. Rad fotim s HDR co maju telefony One integrovane priamo vo fotaku. No kedze je to len softwarova zalezitost, nie je problem zohnat aplikaciu.
Najviac ma asi vytaca ten Google search widget, ktory nejde odstranit. Poradte ako sa ho zbavit, pretoze mne je k nicomu. Obcas dochadza k padom aplikacii, napr. facebook sa mi nepodarilo spustit ani raz. Takisto niektore aplikacie urcene len pre tablet rozoznavaju Padfone ako normalny smartfone a nie ako tablet, takze neumoznia instalaciu priamo z marketu (to sa da ale celkom jednoducho obist ak mate aplikaciu nainstalovanu v starom tablete).
Asus Padfone, Google Nexus 5
Pexeso
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pon 12. lis 2012 7:57:10
Typ mobilu / ROM: Asus Padfone 1

Re: Asus PadFone

Příspěvek od Pexeso »

Gil píše:Tak aktuálně Padfone nelze připojit na mobilní data s Vodafone Sim-kou. Vyzkoušeno na několika kusech a data prostě nefungují.
Zdravím,
tak mám uplně stejnou zkušenost - nastavení, ani podle zde psaných rad ani podle vodafonu nefunguje - padfone se prostě nepřipojí mimo wifi....
Nějaké zkušenosti? Nebo je tu někdo kdo používá padfone s Vodafonem a data mu fungují?

EDIT: Vyřešeno!
sranki
Nové Androidě
Příspěvky: 45
Registrován: čtv 22. dub 2010 8:34:22
Typ mobilu / ROM: Google Nexus 5
Tablet: Asus Padfone

Re: Asus PadFone

Příspěvek od sranki »

Funguje vam oficialna Facebook aplikacia? Mne neustale pada. Ani preinstalovanie nepomohlo.
Asus Padfone, Google Nexus 5
orly
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 04. pro 2012 21:08:44
Typ mobilu / ROM: Asus Padfone
Tablet: Asus Padfone

Re: Asus PadFone

Příspěvek od orly »

Dobrý den. Nedokázala by mi někdo poradit s mím problémem ? (strejda google nepomohl). Telefon šoupnu do tabletu pohoda jede, nastavím si tapetu na tabletu. Tapeta je v pohodě pěkná HD... vše šlape jak má. Pak vyndám telefon z tabletu. Když ho tam pak zandám zpět tak je tam opět defaultní tapeta zelené louky. Už fakt nevím co s tím. Romku mám oficiální. Telefon/tablet mám 2 dny. Poraďte prosím.
foony
Androiďák!
Příspěvky: 252
Registrován: stř 01. úno 2012 10:40:57
Typ mobilu / ROM: Jiayu G4

Re: Asus PadFone

Příspěvek od foony »

Neviete mi poradit kde by som zohnal sklo - touch na padfone - telefon? Mozno sa to predava komplet aj s lcd zlepene, neviem. Nikde som to nenasiel, len na padfone 2 je toho vsade a.le na padfone nic. Prasklo mi sklo tak to chcem vymenit. Resp zarucny pozarucny servis robi niekto na sk? Dakujem.
Odpovědět

Zpět na „ASUS PadFone (všechny typy)“