ASUS PadFone (všechny typy)Samovolné mazání seznamu hovorů a zmizení synchronizovaných

Moderátoři: zemaniel, zemaniel

Odpovědět
Jackjelly
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 10. dub 2013 9:30:13
Typ mobilu / ROM: ASUS PADFONE
Tablet: ASUS PADFONE

Samovolné mazání seznamu hovorů a zmizení synchronizovaných

Příspěvek od Jackjelly »

Po aktualizaci na Android 4.1.1 jsem si všiml nepříjemné věci. Po smazání kontaktu z google kontaktů (ať už na webu nebo v telefonu) mi zmizí seznam volání a veškeré kontakty google a je třeba znovu synchronizovat s účtem. Mohl by mi někdo poradit, kde by mohl být problém. Někdy to trvá dlouho, než se znovu sesynchronizují, po restartu mobilu je to hned.
Díky za každou radu.
azaliel
Nové Androidě
Příspěvky: 9
Registrován: úte 19. úno 2013 21:14:06
Typ mobilu / ROM: Asus PadFone 2

Re: Samovolné mazání seznamu hovorů a zmizení synchronizovan

Příspěvek od azaliel »

Jo tak mi se mazl celý seznam a už to nešlo vůbec vrátit. Doporučení, záloha seznamu v podobě souboru. Žádné synchro. Je to k ničemu.
Mikado
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 15. čer 2013 23:39:30
Typ mobilu / ROM: ASUS Padfone 1
Tablet: Padfone

Re: Samovolné mazání seznamu hovorů a kontaktů ze zařízení .

Příspěvek od Mikado »

Mám stejný problém,po aktualizaci se mi maže seznam kontaktů a volání,navíc po vyjmutí přístroje z
tabletu mi vždy hlásí chybu ..ztráta dat ze SD karty.Mám pocit že výše popsaná závada je v právě v tomto.Kontakty které se již nevešly na SIM jsou v ..pryč.zkoušel jsem restart a nic.
Padfona mám od 9\2012 do doby aktualizace vše relativně v pohodě.
Pokud Vás někoho napadne rada budu rád.
Mikado
Prochy111
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 03. led 2014 13:43:15
Typ mobilu / ROM: Asus Padfone

Re: Samovolné mazání seznamu hovorů a zmizení synchronizovan

Příspěvek od Prochy111 »

Zdravým také mám takový to problém, zničeho nic se mi od poslední aktualizace na verzi 4.1.1 maže telefoní seznam ale jen kontakty v adresáři ty co jsou na simce jsou v pořádku. Udělal to jednou asi před 2 měsíci a včera to udělal 2krát Docela mě to štve pořád ukládat čísla pomocí SMS konverzace a stejně jsem o spoustu kontaktů přišel. Jak jste to prosím vás řešili, koukal jsem že poslední příspěvek je před půl rokem :-) A ještě mi telefon ukazuje aplikace DMClient přestala pracovat nemůže to s tím souviset? Nejde mi totiž kvůli tomuto problému aktualizace celého softwaru.
Předem děkuju za pomoc ;-)
Odpovědět

Zpět na „ASUS PadFone (všechny typy)“