Servisy HTCHTC One SV - slabý wifi signál

Pravidla fóra
Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)
Odpovědět
wentill
Nové Androidě
Příspěvky: 25
Registrován: stř 12. pro 2012 23:24:40
Typ mobilu / ROM: HTC One SV

HTC One SV - slabý wifi signál

Příspěvek od wentill »

Zdravím,
přes Vánoce jsem měl telefon v servisu a vyměnili u něj celou základní desku. Po vrácení jsem pozoroval slabší příjem wifi signálu. Přímo u antény je to ok, ale dál už ne. Vím, že před reklamací jsem byl u sebe v pokoji na 100% a v práci cca na 50% a teď mám doma na stejným místě 25% a v práci signál sotvakdy chytnu. Ostatní přístroje chytají signál v pohodě.
Psal jsem na VSP Data a volal mi přímo technik, co to dělal a říkal, že je možný, že se takovej problém objeví a ať to tam znovu pošlu, že se na to podívá osobně. Pominu teda to, že se na to samozřejmě podíval nikdo jiný, ale vrátilo se to s tím, že se závada neprojevila. Je to ale furt stejný.
Myslíte, že má smysl se s nimi handrkovat? Případně co doložit jako "důkaz"? Nemůže to způsobovat něco jiného?
Díky za nápady.
Jindrich Zitek
Stálý androiďák
Příspěvky: 203
Registrován: čtv 14. čer 2012 13:19:39
Typ mobilu / ROM: OneX

Re: HTC One SV - slabý wifi signál

Příspěvek od Jindrich Zitek »

Zdravim,
to wentill: Nejde o handrkovani, pokud je v pristroji problém, je třeba mu prijit na kloub. Citlivost prijmu wifi se zkousi standardizovanym zpusobem, kde pristroj ma definovane rozpeti , které musí splnovat. Muze se stat, ze drive pristroj vykazoval citlivost na horni hranici a nyní na spodni,, je mozne ze odesla část elekrtroniky a je i mozne, ze technik udelal chybu, která ma vliv na vykonost .prijimace atd Napiste , prosim, na vavera@vspdata.cz , urcite se o napravu postaráme.

hezke dny vsem Jindra Zitek
Odpovědět

Zpět na „Servisy HTC“