Servisy HTCServis HTC Ceska a Slovenska republika

Pravidla fóra
Pro tuto sekci platí jedno extra důležité pravidlo: Neobjektivní a nepodložené informace jsou vždy oceněna varováním ;)
Odpovědět
Jindrich Zitek
Stálý androiďák
Příspěvky: 203
Registrován: čtv 14. čer 2012 13:19:39
Typ mobilu / ROM: OneX

Servis HTC Ceska a Slovenska republika

Příspěvek od Jindrich Zitek »

Hezky den vsem,
a doufam, ze ani nasledujici informaci Vam moc nepokazim Vase vanocni dny.
Jak nekteri jiz vite, HTC se rozhodlo konsolidovat a centralizovat opravy svých pristroju. Po ukonceni projektu opravárenského centra v Brne se rozhodlo centralizovat opravy do Rumunského zavodu. VSP DATA zustava logistickym partnerem a bude zajistovat jednodussi opravy, ale většina oprav bude realizovana v zahranici. Samozrejme se budeme tak jako dosud snazit pomáhat jak s informacemi , tak resenim problemu, ale nektere problémy jiz nebude v nasich silach resit tak "lidsky" jako dodnes. Uvidíme, zda nedojde brzy opet ke zmene, ale toto je soucasne HTC rozhodnuti.
Dovolte mi vyuzit tyto radky a poprat Vam vsem hezke svatky vanocni a vse nejlepší doe roku 2016. At Vam vase komunikacni skatulky slapou a nepotrebujete naší ani jinou pomoc. A když uz prece, tak at jste s nami spokojeni.

Zdravi Vas Jindra Zitek, reditel VSP DATA
Uživatelský avatar
Cleric
Kyborg
Příspěvky: 7813
Registrován: sob 25. pro 2010 17:26:50
Typ mobilu / ROM: Apple iPhone 13 Pro 256GB
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7

Re: Servis HTC Ceska a Slovenska republika

Příspěvek od Cleric »

Další fail od HTC, jediný pořádný servis v ČR a vezmou mu jeho část pravomocí. No snad se to moc nepodepíše na Vaší pověsti a snad se konečně HTC zvedne ze dna.
paja-mura
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pon 12. kvě 2014 14:43:41
Typ mobilu / ROM: HTC ONE M7 dual sim
Mobil 2 / ROM: HTC Desire 601, HTC EVO 3D
Tablet: Samsung Galaxy Tab2

Re: Servis HTC Ceska a Slovenska republika

Příspěvek od paja-mura »

Dobrý den pane Zítku, tato informace mě opravdu moc nepotesila. :(
Měla bych v této souvislosti několik otázek.
1) Potřebovala bych vyměnit v záruce baterii ve svém HTC One m7 dual sim. Nějak rychle ztrácí kapacitu a telefon nevydrží už ani celý den nabitý. Tuto oprava bude už prováděna v Rumunsku, nebo u Vás?
2) Po cca roce užívání mobilu jsem si všimla praskliny v bílém plastu u tlačítka zapnutí, stejně tak jako u slotu pro napájení, lze toto opravit a kde bude oprava provedena?
3) Až po roce jsem do mobilu vložila micro sdhc kartu a zjistila jsem, že je pravděpodobně špatně vybrouseny zadní hlinikovy kryt, nebo špatně umístěný slot, protože po vložení sdhc karty došlo při zavření krytu ke zlomení karty a to hned dvakrát, než jsem si toho všimla. Jak postupovat při řešení tohoto problému?
4) Jaká bude nyní servisní doba, dřív to bylo celkem super, že mobil byl zpět třeba za pet dnů?
Moc děkuji za odpovědi a přeji vše nej do Nového roku.
Pavla
x46x
Stálý androiďák
Příspěvky: 249
Registrován: pát 19. lis 2010 13:35:03
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation+HTC Kaiser [TyTN II]

Re: Servis HTC Ceska a Slovenska republika

Příspěvek od x46x »

Bohužel tímto krokem dost trpí rychlost (čtěte pomalost) servisu. Telefon jsem zasílal 7. ledna kvůli výměně reproduktoru (M8) a zatím stále čekám (v minulosti byla oprava provedena většinou do týdne). Navíc na webu VSP ve sledování zakázky vidím stále že je telefon na diagnostice (již 14dní) - nevím tedy jestli ještě skutečně nikdo nezačal telefon opravovat nebo se jedná pouze o neaktuální údaj.
Zeptáš-li se na to co nevíš, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Čím více určitou věc potřebujete, tím spíše ji nenajdete.
Nikdo není dokonalý..! I hovno má své mouchy!
RychJ
Robot
Příspěvky: 901
Registrován: čtv 30. pro 2010 16:10:12
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S10+ 128Gb black
Tablet: Samsung Galaxy Tab S3
Rom: Stock

Re: Servis HTC Ceska a Slovenska republika

Příspěvek od RychJ »

Tak to je v *******

Kam se to HTC zene? Do jeste vetsi propasti? Jestli M10 nebude pecka, mizim k Huawei...

Edit by Cleric
Jsem slušné fórum, tak si tento slovník schovej do hospody. Děkuji
Uživatelský avatar
Mirda86
Moderátor
Příspěvky: 10751
Registrován: ned 10. bře 2013 18:57:53
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S23
Tablet: Samsung Tab S8
Rom: stock
Bydliště: Olomoucko

Re: Servis HTC Ceska a Slovenska republika

Příspěvek od Mirda86 »

Ten slovnik si priste odpust.
x46x
Stálý androiďák
Příspěvky: 249
Registrován: pát 19. lis 2010 13:35:03
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation+HTC Kaiser [TyTN II]

Re: Servis HTC Ceska a Slovenska republika

Příspěvek od x46x »

x46x píše:Bohužel tímto krokem dost trpí rychlost (čtěte pomalost) servisu. Telefon jsem zasílal 7. ledna kvůli výměně reproduktoru (M8) a zatím stále čekám (v minulosti byla oprava provedena většinou do týdne). Navíc na webu VSP ve sledování zakázky vidím stále že je telefon na diagnostice (již 14dní) - nevím tedy jestli ještě skutečně nikdo nezačal telefon opravovat nebo se jedná pouze o neaktuální údaj.
Teď jsem komunikoval s technickou podporou HTC a bylo mi sděleno že v databázi vidí že zařízení již bylo opraveno, přezkoušeno a nyní je zasíláno zpět. Takže chyba musí být bohužel v neaktuálnosti údajů na webu VSP :(
Zeptáš-li se na to co nevíš, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.
Čím více určitou věc potřebujete, tím spíše ji nenajdete.
Nikdo není dokonalý..! I hovno má své mouchy!
Odpovědět

Zpět na „Servisy HTC“