Prestigio Multipad PMP7100D DUOupdate firmware

Moderátoři: negrbob, negrbob

Pravidla fóra
Speciální pravidlo tohoto podfóra: Neprodlužujte výchozí vlákna tabletů nabalováním dalších dotazů. Zakládejte nová konkrétní vlákna!
Odpovědět
dj-paja
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: úte 26. bře 2013 23:42:00
Typ mobilu / ROM: Prestigio 4300 duo
Tablet: Prestigio PMP7100D
Rom: Android4.0

update firmware

Příspěvek od dj-paja »

Potřebuji poradit,píše mne to toto:A update package file is found:/mnt/sdcard/update.Zip".Would yoz like to install the package?Pokud,dám instal napíše to toto:not a valid update package!Pokud někdo víte,co stim dejte vědět díkes.V tabletu mám na instalovaný Android 4.1.1-1.0.9 Mám už tam Android Jelly Bean?nebo ne Objevila jse tato hláška ještě někomu,určitě to tak být nemá,dále pokud je zapnuta OTA aktualizace píše toto zařízení je zastaralé,aktualizace nejsou k dispozici.
mvlas
Stálý androiďák
Příspěvky: 57
Registrován: ned 09. pro 2012 10:25:04
Typ mobilu / ROM: N6230i Redmi2 Xiaomi Mi5 32 GB
Tablet: PMP 7100D3G

Re: update firmware

Příspěvek od mvlas »

update package file is found:/mnt/sdcard/update.Zip - na kartě je stažený soubor update.zip
Píšeš, že máš nainstalovaný Android 4.1.1 - FW 1.0.9 - 4.1.1 je samozřejmě Jelly Bean, FW 1.0.9 pro PMP7100D zatím ofiko není - poslední ke stažení je 1.0.8. Soubor update.zip smaž - myslím si, že jedna z možností po restartu tabletu a naběhnutí hlášky ...package file is found... je i volba smazat soubor.
Ohledně OTA - přečti si diskuzi v sekci Prestigio PMP 7100D_DUOhttp://androidforum.cz/prestigio-multip ... 6-150.html. Je to na podlední straně 6....
Odpovědět

Zpět na „Prestigio Multipad PMP7100D DUO“