Prestigio Multipad PMP7100D DUOotazky a odpovedi :D

Moderátoři: negrbob, negrbob

Pravidla fóra
Speciální pravidlo tohoto podfóra: Neprodlužujte výchozí vlákna tabletů nabalováním dalších dotazů. Zakládejte nová konkrétní vlákna!
Odpovědět
22Majkl
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 05. dub 2013 18:36:58
Typ mobilu / ROM: Nokia E52
Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D

otazky a odpovedi :D

Příspěvek od 22Majkl »

cus

Jde nekde nastavit aby se pri stahovani vzdy tablet zeptal kam se to ma ulozit ?? jestli do pameti nebo na sd kartu ?


diky
Naposledy upravil(a) 22Majkl dne stř 12. čer 2013 17:56:37, celkem upraveno 1 x.
22Majkl
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pát 05. dub 2013 18:36:58
Typ mobilu / ROM: Nokia E52
Tablet: Prestigio Multipad PMP7100D

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od 22Majkl »

Jeste mam otazecku kvuli videim treba videa na youtube jdou spustit ale na jinych webech nejdou musim neco doinstalovat ? Jestli ani tak co


Diky
palo238
Nové Androidě
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 05. kvě 2011 14:57:31
Typ mobilu / ROM: Galaxi 3

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od palo238 »

Pre prehranie vídeí na strankach sa používa flash player.
xxxxjajinka
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 14. čer 2013 12:41:21
Typ mobilu / ROM: Tablet M723G

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od xxxxjajinka »

mam android 4.1 jell bean,nejdou mi prehrat videa z archivu,flas player jsem nainstalovala, v prohlizeci vse povolila.ve verzi android 4.0 mi to jde na druhem tabletu.Mam vice prohlizecu a v zadnem to nejde.Proc?
ZahyCZ
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: sob 23. úno 2013 13:06:27
Typ mobilu / ROM: HTC HD7
Tablet: PRESTIGIO Multipad 10.1 PMP7100D3G

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od ZahyCZ »

Nejde ti protože jelly bean oficiálně nepodporuje flashplayer. Ale dá se to obejít několika způsoby. Třeba v Dolphinu se vymaze soubor s nastavenim (vyžaduje root), ale asi nejjednoduší bude když si nainstaluješ Next Browser tam to jde myslím povolit normálně v nastavení... :)
Uživatelský avatar
radunkaaa
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: ned 30. čer 2013 22:29:09
Typ mobilu / ROM: Honor 7 Premium
Tablet: Samsung SM-T210

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od radunkaaa »

xxxxjajinka píše:mam android 4.1 jell bean,nejdou mi prehrat videa z archivu,flas player jsem nainstalovala, v prohlizeci vse povolila.ve verzi android 4.0 mi to jde na druhem tabletu.Mam vice prohlizecu a v zadnem to nejde.Proc?
Už jsi to nějak vyřešila? Mám stejný problém a nevím co s tím :?
Pebar
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 19. srp 2013 7:12:24
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S
Tablet: Prestigio multipad pmp 7100D

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od Pebar »

Ahoj, potreboval bych poradit, poridil jsem si Prestigio 7100D (JB 4.1) a nejsem zrovna pocitacovy umelec.

Chtel jsem si stahnout program jeppsen mobile TC. https://play.google.com/store/apps/deta ... d.tc&hl=cs

ale po instalaci kdyz ho chci otevrit, napise mi "Jepp TC not working on root devices" Nejak tomu nerozumim, tablet je funglofka, a root jsem neprovadel,ani se do nej poustet nebudu, jsem fakt obyc uzivatel :D
Tak jak to mam chapat...program si mysli že Tablet je rootly (nebo chce rootnout- coz mi prijde jako blbost aby me k tomu navadel zrovna Jeppsen)
.... jsem z toho zmateny.
Dekuju za radu
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od ramon.dexter »

Jepp TC not working on root devices = Jepp TC nepracuje na zařízeních s rootem.

Čili root máš.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Pebar
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 19. srp 2013 7:12:24
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S
Tablet: Prestigio multipad pmp 7100D

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od Pebar »

takze abych se ho zbavil tak tablet musim rootnout, nebo je rootnuty od novoty (coz je asi blbost ne)?.... (sorry za stupidni dotazy ale jsem v tom fakt amater) :roll:
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od ramon.dexter »

Ty jsi amatér i v chápání psanýho textu? Ten Jepp ti píše, že nepracuje na zařízeních, které mají root přístup. Čili, z toho vyplývá co?

No zamysli se, na to máš.


(že už root máš. Holt ho asi prestigio rootuje už z výroby)
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
Uživatelský avatar
scema
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: pon 12. zář 2011 11:51:42
Typ mobilu / ROM: Xiaomi 2 1GB
Tablet: Asus ZenPad 8 Z380C
Tablet 2 / ROM: Acer Iconia Tab A100

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od scema »

Takže takto ...
Odporúčam ti preštudovať si všetko v tomto fóre (nielen tomto vlákne) o tomto tablete. Môžeš si byť 100% istý, že ak si ty osobne rozbaľoval krabicu, tak tvoj tablet nemá ROOT (teda ak si ho nerobil). Pozrel som si tú aplikáciu s ktorou máš problém a vôbec sa tomu ani nedivím, keď si pozriem jej známky (2,6). Netuším na čo asi vôbec slúži, ale asi bude mať množstvo chýb ... preto hlási, že máš ROOT, aj keď ho nemáš.
Na GP je toľko programov, a kvalitnejších, že hravo nahradia tvoju aplikáciu. Je možné, že je síce kompatibilná s PMP7100D, ale je nedoladená ... hľadaj alternatívy.
Pebar
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 19. srp 2013 7:12:24
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S
Tablet: Prestigio multipad pmp 7100D

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od Pebar »

Dík za odpovědi.Právě že root jsem neprováděl a tablet vybaloval nový jak jsem psal....proto jsem z to nechapal proč mi to píše tohle kdyz na devíti stránach fora výše o P7100D se pomalu nemluvi o nicem jinem nez o tom jak provést root a já bych ho mel od novoty?....
Dík za to žes to aspoň rozklik a neposlal me hned do p...le.
Sorry za OT- Aplikace je na stahování aktualizovaných leteckých mapek, podle kterych se startuje a přistavá atd.(výhoda je že človek u sebe v kokpitu nemusí mít tisíce papíru a má jistotu že jsou aktualizované)
Dopravní piloti to využívaji pří lítaní ale na Applech, na Androidu to asi fakt jeste skřipe,už jsem to zkousel řešit,ale zatím nevím o nikom kdo by to rozjel.
Pohledám něco jiného, ale jde o to že Jeppsen automaticky aktualizuje officialní databazi.... v lítání co není aktualní nebo ofiko, je na sebrání papírů.

ještě jednou dík
Uživatelský avatar
scema
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: pon 12. zář 2011 11:51:42
Typ mobilu / ROM: Xiaomi 2 1GB
Tablet: Asus ZenPad 8 Z380C
Tablet 2 / ROM: Acer Iconia Tab A100

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od scema »

V takom prípade by som v tvojom prípade riešil asi výmenu tabletu. V aplikácii je zoznam zariadení, na ktorých funguje. Obrátil by som sa napr. cestou tohoto fóra na majiteľov týchto zariadení, či im app-ka beží a šiel by som potom do týchto zariadení ... Viac poradiť ozaj neviem. Aj keď PMP-čko je dobrý tablet, má svoje muchy.
Pebar
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: pon 19. srp 2013 7:12:24
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire S
Tablet: Prestigio multipad pmp 7100D

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od Pebar »

Ahoj dlouho jsem si "nevytvoril" problem...ma tady nekdo zkusenost s prepolovanim baterky?
Pes mi prehryz kabel od nabijecky a i kdyz jsem si to zmeril tak ja idiot jsem to omylem dal naopak.Tablet problik po skratnuti baterky,ale zije.
Jede normalne jen baterka furt indikuje nabijeni i kdyz neni v siti.....odrovnal jsem neco (Bateriovy cip), nebo jen zblbnul logiku baterky.....co s tim? Navrat do tovarniho nastaveni nepomohl, uplne vybyti nepomohlo, porad indikuje ze se nabiji, i kdyz je baterky hin.....
Uz fakt nevim,pomohlo by tedy ROOT a pak "Battery reset"?
Asi koupim nahradni nabijecku aby mi to vzali na reklamaci a zkusim nechat kompletne prehrat firmware.
Ale jestli jsem odrovnal ten cip, tak jsem v dupe.
:?
Uživatelský avatar
scema
Stálý androiďák
Příspěvky: 50
Registrován: pon 12. zář 2011 11:51:42
Typ mobilu / ROM: Xiaomi 2 1GB
Tablet: Asus ZenPad 8 Z380C
Tablet 2 / ROM: Acer Iconia Tab A100

Re: otazky a odpovedi :D

Příspěvek od scema »

Mám jednu otázku pre užívateľov PMP7100D3G ... V sobotu som zarezistroval problém s zobrazením stránok v prehliadači. Použivam BoatBrowser a do soboty bolo všetko úplne super. A zrazu v sobotu si chcem prečítať novinky na stránkach o androide (MojAndroid.sk, SvetAndrouda.cz atď.) a zaregistroval som, že časť stránky sa mi zobrazí vpohode a druhá ... hlavne nižšia už nie - ostane rozmazaná. Nerobí to u všetkých stránok, len u pár ale práve u tých, ktoré najčastejšie prezerám. Myslel som najskôr, že problém bude niekde v browseri, ale vyskúšal som aj vstavaná prehliadač a robil to isté. Vyskúšal som aj Chrome a výsledok rovnaký. Tak som dnes ráno zavolal zákaznícku linku Prestigia a jediné čo mi poradili ... továrenské nastavenie. Tak som to urobil a problém trvá ďalej. Stretol sa niekto s podobným problémom? A vie niekto ako ho vyriešiť?
Budem vďačný za akúkoľvek radu ...
Odpovědět

Zpět na „Prestigio Multipad PMP7100D DUO“