Prestigio Multipad PMP5880DPrestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali400)

Moderátoři: negrbob, negrbob

Pravidla fóra
Speciální pravidlo tohoto podfóra: Neprodlužujte výchozí vlákna tabletů nabalováním dalších dotazů. Zakládejte nová konkrétní vlákna!
Odpovědět
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali4

Příspěvek od negrbob »

to bude nekde chybka u tebe :-)

tady jsou vsechny FW pro tvuj tablet http://yf2.value4it.com/Service_Files/T ... /PMP5880D/

v 1.0.0 je ICS 4.0.4
ostatni jsou uz JB 4.1.1

V 1.0.2 je uz JB s ROOTem.

tudiz zkus nahrat nejdrive verzi 1.0.0 a pak udelat update na verzi 1.0.2
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
stanusaaa
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: ned 18. lis 2012 17:23:30
Typ mobilu / ROM: sony ericsson xperia pro
Tablet: Prestigio Multipad PMP5880D

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali4

Příspěvek od stanusaaa »

Asi jsem lempl.... :D zkusim tohle,nebo to vyhodim z okna... :-). zatim dekuju .....
Uživatelský avatar
negrbob
Moderátor - Otesánek
Příspěvky: 3691
Registrován: pát 13. dub 2012 20:00:00

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali4

Příspěvek od negrbob »

Mno byl bys prvni komu by na tomhle modelu neco nefungovalo :-)
Na poděkování slouží tlačítko v pravém dolním rohu příspěvku. :palec:
noro.svk
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: ned 11. srp 2013 12:15:47
Typ mobilu / ROM: nokia 3100
Tablet: Tablet Prestigio PMP5880D
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali4

Příspěvek od noro.svk »

queen65 píše:Zdravím,
tak už mám modem Huawei E173 od T-mobile a upřímně závidím těm, kterým se podařilo připojit modem tak jednoduše, jak na tomto videu:http://www.youtube.com/watch?v=rALqlyLfwqw To by byla paráda, nemuselo by s tím bojovat hodně lidí i na tomto fóru a nebylo by o čem psát.
Ahoj pisal som to uz aj inde tak to sem len skopirujem:

Ja som postupoval podla tohoto videa: http://m.youtube.com/watch?v=rALqlyLfwq ... ALqlyLfwqw
Zohnal som si modem Huawei E173, maju ho aj tu https://www.epicentrum.sk/p/279/huawei- ... o2-edition. Ja som ho kupil v zalozni:-) 18eur moj modem ma logo O2 a bol podla krabicky od O2 CZ, na fore odporucaju prave teno modem, je aj v zozname podporovanich modemov pre Prestigio tablety, zoznam sa da stiahnut v pdf na webke prestigio. Je dolezite aby ten modem bol od O2, lebo ini operatori modemi blokuju alebo davaju donich svoj softer! Podla toho videa si treba stiahnut aplikaciu PPP Widget, ale co na tom videi nieje a je to dolezite... treba po nainstalovani ap. pppwidget ,vypnut a zapnut tablet! Inak sa vam nezobrazi ikonka PPP widget v miniaplikaciach! N a simkarte si v telefone vypnite PIN a potom ju vlozte do modemu....

V aplikacii PPP Wiget v configuret: som podla videa nastavil toto
Access point name (APN): o2internet
Dialling string: *99***1# na videi tam zadaval toto *99# ,ale ja som uz tam mal to prve! Na fore pisu ze obidva su vlastne to iste.
Chek and pin set: som vypol! Da sa tam zadat PIN simkarty ale ja som PIN na simkarte vypol, takze aj tu to treba vypnut, na videi vravi ze aj on to tak urobil, lebo to zadavanie pinu neslo.
Potom treba vypnut wifi tak ako na tom videi a pripojit modem, pppwidget ho zacne vyhladavat ,dvakrat vyskoci text ci chcete toto zaridenie spustit cez pppwidget treba dat ano...ked najde modem treba zadat conect... a idete cez modem...., este jedna dolezita vec ,net mi isiel ,ale skype a icq nie a chcelo to zapnut aj wifi ,tak som potom v configures vypol aj toto...
Use wifi to show PPP conegtion status: som vypol!
Teraz mi uz islo vsetko skype,icq aj net, len ked si zapnete wifi tak vam vyskoci ten text aplikacii pppwidget ,ked pripojite aj modem, ci chcete toto zariadenie sustit cez pppwidget, treba dat zrusit! Takze mne to takto funguje...
rpospec
Nové Androidě
Příspěvky: 35
Registrován: úte 21. zář 2010 9:08:30
Typ mobilu / ROM: HTC Touch HD Vodafone 845 HTC EVO 3D
Tablet: Asus Transformer Prime Infinity TF 700

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali4

Příspěvek od rpospec »

Dá se do tohoto tabletu nakopírovat soubor větší než 4GB (omezení formátu FAT-32)? Mám samozřejmě na mysli do vnitřní paměti.
Peca.Sz
Nové Androidě
Příspěvky: 23
Registrován: čtv 22. srp 2013 16:11:47
Typ mobilu / ROM: Htc desire x

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali4

Příspěvek od Peca.Sz »

Ahoj, prosím o radu, zvažují koupi tohoto tabletu a chtěl bych vědět jaká je tam verze android? Já bych chtěl 4.0.4 a aby se neaktualizoval na jelly bean. Jde tam zatrhnout aby se neaktualizoval nějak automaticky?
Uživatelský avatar
trisko
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pát 14. říj 2011 18:22:56
Typ mobilu / ROM: SGS4 SGSIII SGSIII mini Prestigio MultiPhone 4055
Bydliště: Česká republika

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali400)

Příspěvek od trisko »

Ahoj, nikde jsem to tady nenašel, tak tady je downgrade Prestigio Multipad PMP5880D, aby bylo možné instalovat ROOT :palec:

1) stahnout FW http://www.prestigio.cz/catalogue/Archi ... t/firmware
2) nějakou microSD ve formátu FAT32 ( klidně vyndejte kartu z mobilu, je to jedno )
3) stazěný FW rozbalte a soubor "update.zip" nakopírujte na kartu
4) tablet vypněte a vložte do něj kartu
5)zmáčkněte a držte tlačítko hlasitosti + a k tomu zmáčkněte na cca 3 vteřiny tlačítko vypnutí. Pak ho pusťte, při čemž tlačítko hlasitosti + držte pořád
6)naskočí obrazovka Prestigia, která hned přeblikne do RECOVERY ( následně pusťte tlačítko hlasitosti + )
7)tlačítky hlasitosti se pohybujete v řádcích a tlačítkem vypnutí potvrzujete.
8)tlačítkama hlasitosti najeďte na " apply update from external storage " a tlačítkem vypnutí potvrďte
9)po instalaci FW tlačítkama hlasitosti najeďte na factory reset, potvrďte, sjeďte na " ok " a potvrďte
10)dale najeďte na " reboot system " a potvďte
11)tablet se spustí jako by byl právě vybalen z krabice, takže projdete základní nastavení a tak
12) přihlášení se do Google Play
13)stahnutí a nainstalování ROOT
14)v aplikacích najděte ROOT spusťte
15)zaktualizujte binary, pak klikněte na "normální" a pak na "ne, děkuji"
16)zrestartujte zařízení a máte downgrade s plnohodnotným ROOTem :palec: :palec: :palec:


Doufám, že s tím alespoň někomu pomohu.
noro.svk
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: ned 11. srp 2013 12:15:47
Typ mobilu / ROM: nokia 3100
Tablet: Tablet Prestigio PMP5880D
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali400)

Příspěvek od noro.svk »

Ahoj pouzival som apku pppwidget, na 3G modem Huawei E173, fungovala mi vyborne. Omylom som na tablete aktualizoval Fw na 1.0.3 ten nema root, a prestala mi pppwidget fungovat "no root access" urobil som downgrade Fw podla navodu hore vysie, na 1.0.1 ,pppwidget mi uz nechce detekovat 3G modem, stale pise aj po pripojeni modemu "no modem found", aktualizoval som Fw na 1.0.2. ,tento Fw som mal povodne v tablete.... asi :-) a stale mi ppp widget nedetekuje modem "no modem found" neviete mi poradit co urobit aby mi pppwidget snova fungoval?
noro.svk
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: ned 11. srp 2013 12:15:47
Typ mobilu / ROM: nokia 3100
Tablet: Tablet Prestigio PMP5880D
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali400)

Příspěvek od noro.svk »

Tak som to vyriesil ,kupil som si 3G Wifi Router Huawei E587, podarilo sa mi ho zohnat za 40€, akze 3G modem cez usb, uz neriesim :-)
bano
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 05. lis 2015 18:39:05
Typ mobilu / ROM: Prestgio pap5880

Re: Prestigio Multipad PMP5880D (8", 2x1,6Ghz, 16GB, 4xMali400)

Příspěvek od bano »

Zdravím všechny,
dnes mi přistám na stole tento tablet s dotazem, jestli na něm funguje OTG - ve smyslu, jestli se přes OTG kabel dá připojit běžná fleška (s FAT32) Kabel je od jiného zařízení.
Zkusil jsem to, nefunguje :-( Je tam Android 4.1+ nerootnutý. Je potřeba někde v Nastavení něco zapnout?
Otázka - má fungovat připojení flešky přes OTG redukci? Tu

Doplnění - když připojím USB klávesnici, nerozsvítí se ani kontrolka.
Odpovědět

Zpět na „Prestigio Multipad PMP5880D“