Závodní / SportovníDeath Rally

Moderátoři: Moderátoři Her, Moderátoři Her

Odpovědět
Uživatelský avatar
CelticUnion
Androiďák!
Příspěvky: 470
Registrován: úte 28. pro 2010 18:45:24
Typ mobilu / ROM: HTC Sensation XE
Kontaktovat uživatele:

Death Rally

Příspěvek od CelticUnion »

"Väčšina z vás určite videla filmy Rally Smrti 1 a 2.Podľa týchto skvelých filmov sa začala vyvíjať aj táto hra, ktorá sa postupne dostávala na trh, ale až po viac ako roku sa dostala až k nám. Death Rally je titul dostupný na PlayStore viac ako rok, ale mohli ju sťahovať iba tí užívatelia, ktorí použili napríklad Market Enabler. To sa ale zmenilo a hra je dostupná aj pre náš región. Death Rally je distribuovaná zdarma a ponúka vzrušujúci režim kariéry, kde si môžete upgradovať svoje vozidlo a zbrane v in-app nákupoch, alebo zadarmo cez TapJoy."

zdroj: http://androidhryaplikacie.sk/hry/death ... -slovensko

Obrázek
Gerolamo
Stálý androiďák
Příspěvky: 92
Registrován: čtv 12. črc 2012 15:19:23
Typ mobilu / ROM: HTC Wildfire
Rom: BetterGen

Re: Death Rally

Příspěvek od Gerolamo »

Len pre upresnenie: hra sa nezačala vyvíjať podľa filmov, ale ide o remake arkádovej hry z roku 1996. Dostupná je aj na PC. Ale inak súhlasím s tým, že ide o kvalitnú hru a dokonca zdarma.
Naposledy upravil(a) Jacho dne sob 08. zář 2012 3:50:35, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Vypni si tapatalk podpisy, su zakazane!
Fast'n'Lite developer for Galaxy Ace s5830i
BetterGen & BetterSplash developer for HTC Wildfire

Rob, čo ťa baví, nie to, čo baví iných, nech to stojí, čo to stojí.
DaOne
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: ned 19. srp 2012 19:26:11
Typ mobilu / ROM: Galaxy S3

Re: Death Rally

Příspěvek od DaOne »

Death Rally som hraval na prvom PC takze sa nemozem dockat ako sa vratim do "mladi" s SGS3-kou :o)
firstik
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: ned 18. lis 2012 20:18:20
Typ mobilu / ROM: Nokia 2610

Re: Death Rally

Příspěvek od firstik »

Na původní Death Rally jsem se naučil řídit šipkama a směrem dolu, bez toho bych GTA nikdy nedával, původní myšlenka hry se mi zdála lepší, ale nová verze je akčnější, nejlepší na tom je, že mezi verzí na mobil a ne počítač jsem nezaznamenal sebemenší rozdíl kromě transakcí a absence multiplayeru na mobilu, kterej ale je stejně asi pasé protože ani na PC verzi se tam asi nikdo nepřipojuje...
Odpovědět

Zpět na „Závodní / Sportovní“