THL W3 - obecná diskuzeTHL W3 RECENZE

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

THL W3

Nedavno jsem si zakoupil telefon THL w3 s procesorem MTK6577 1GHz Dual Core a asi sem nejspis mozna jediny clovek v CR co ho vlastni, tak sem se rozhodl, ze napisu nejakou tu recenzi pro tento telefon pro pripadne zajemce a pro zvedavce..

Nejdrive bych mel recenzi rozdelit do nekolika kategorii, aby v tom nebyl zmatek.

Zacal bych nejdrive specifikacema telefonu..:



CPU: MTK6577 ARMv7 Cortex-A9 Dual core 1.0GHz

GPU: PowerVR SGX531 Ultra



Android V4.0

Default English.


Memory

RAM : 1GB / ROM : 4GB eMMc

MAX supports 64GB Class 12 Micro SD Memory Card (TF-Card)


Screen

4.5" HD, 1280 x 720, 16M Colors (TBD), TFT-LCD

Capacitive Multi Touch Screen

5 touch


Connection

Bluetooth with EDR & A2DP

Wi-Fi : IEEE 802.11 b/g/n, supports Wi-Fi hotspot

micro USB 2.0


Camera

Dual Camera

Back 8.0 mega pixel / Auto Focus / Flash LED

Front 2.0 mega pixel, supports Skype Video Calls

Support to shoot 3GP 720P (1280x720)


Baleni:

Baleni bylo hezke, takova mala krabicka, pri otevreni telefon zabiral
celou jeji plochu, sem necekal, ze bude tak velky. Vse krasne zabaleno v bublinkove folii..
Dale tam byl 2X manual + v ajine, nabijecka, kabel usb, sluchatka, 16GB micro sd s adapterem a 2x baterie 2000mAh
A k tomu sem tam mel jakysi kryt spodni casti telefonu v pruhlednem.
Dale na telefonu je jiz nalepena ochrana folie a jednu vam jeste prilozili zabalenou..


Telefon jako takovy:


Telefon jako takovy pri prvnim drzeni se zda byt velky, ale tak hrozny to neni,
spise bych rekl, ze to dela i ta bila barva, ktera opticky zvetsuje,ve ktere sem si ho koupil
(vic se mi libil).

Telefon se docela dobre drzi, ale dal bych spise prednost hrubemu povrchu,
nebo nejak zvrasnenemu, lip by se telefon drzel a spatne by to vypadat nemohlo.


pri pohledu na telefon vse dobre lisuje, nic nevrza a zpracovani je fantasticke.
Jen skoda, ze musi byt vse z pouheho plastu..


First Start:

Tak jsem do telefonu dal baterii, sim kartu a zapl jej..
Obrazovka zbelala, zobrazilo se logo THL, a po chvilce jiz na me koukalo odemknuti
telefonu, takze start byl svizny a bez problemu.

Display:

Kdyz sem byl pak uchvacen velikosti displaye a jeho uzasnym rozlisenim ktere je v
HD, tak sem vejral, opravdu krasne, a barvy v 16mil parada..
Obraz proste neskutecny a ze se jedna o TFT technologii bych ani nerekl,
spise se podoba IPS displayi.
Display je opravdu krasny a na dotyk pres folii reaguje skutecne paradne, bez problemu..
Jen je tu preci jeden nedostatek..=( jas..

Co se tyce jasu, tak rozdim mezi minimalnim a maximalnim jasem je opravdu minimalni.
Cekal bych ze bude zarit vic do oci,ze bude proste vic svitit, ale ono ne..
Zatim sem jak doma,pod zarivkou ci venku nemel problem se ctenim displaye, takze
zase takova hruza to neni, ale stejne..
Uvidime jak to bude az se dostanu pod slunicko..
I kdyz si jas muzete nastavit na auto, tak stejne rozdil nepoznate, zda s tim
system neco dela..


Rychlost:

Vzhledem ze telefon disponuje pouze dvoujadrem o taktu 1GHz tak je telefon opravdu svizny a prechazeni v menu je svizne jako by se nechumelilo, jede jak fííík..
Takze CPU je je opravdu dostatecne a zvlada i posledni 3D hry, jako napriklad
Dead Trigger v plne grafice! Fakt jsem necekal.. Paradicka.. =D
V Antutu testu dostal telefon pres 5tis ve skore, a byl i nekolik pricek vyse nez HTC EVO 3D aspon podle Antutu..


Internet:

Telefon disponuje vsemi tremi sitemi WI-FI tedy b/g/ a nejrychlejsi N .
Muj modem disponuje prenosem dat az 150Mb/s a bezi mi na siti N, tak sem v telefonu zapnul WIFI a prihlasil jej, a sel sem na prohlizec..
Prohlizeni stranek bylo fantasticke, zadne cekani, stranky se nacitali rychle a svizne... Doinstaloval sem si posledni Flash Player 11 ktery na Android Marketu jiz neni k dispozici a veskere Flashove prvky se zobrazovali korektne..
Takze internet za 1.
Samozrejme funguje i internet od operatora, ale uz to neni samozrejme tak ryghle ale v pohode..

Fotoaparat:

Fotky telefon dela dobre a spoust netrva nejak dlouho, stisknete a mate fotku,snimky jsou kvalitni a na cinu az moc dobre.=P
Pri prohlizeni fotek v telefonu to jede bez problemu, necekate az se fotka vyostri jako treba u Sony Xperia Ray.. Predni kamera kupodivu nema 2MPix ale 3,2 coz me prekvapilo.
Videa jsem jeste nezkousel, jelikoz nebyl duvod, ale jiste nejake bude a tusim ze jiz na nekdo na Youtube nejake daval.

Zvuky a repro.

hudbu jsem jeste nezkousel, jeste sem se nedostal k poslechu.
Na predni strane, tedy u displaye je repro pouze pro hovory a na zadni strane je dalsi repro.
Pri hrani her ci prichozich sms jsou zvuky opravdu hlasite, takzvane to řve!
Ale nejak sem nezaznamenal, ze byb byl zvuk zkresleny ci spatny..
Me to prislo v poradku..

K Zaveru:

Co se tyce nabijeni telefonu, to uz je trochu horsi, vzhledem k vyssi kapacite baterie trva nabijeni dele, nez jsem pocital, nekolik hodin, ale to bude z duvodu, ze nabijecka disponuje pouze 5V neboli 500mA, coz je dost malo, ale po pripojeni k PC usb je nabijeni uz o dost rychlejsi, takze pokud potrebujete do nekolika hodin mit baterku FULL tak pres kabel, pokud ho potrebujete az rano, tak pres nabijecku..
S vydrzi baterie to vypada dobre, vzhledem ze par hodin parim, mam zaple cely den WIFI,a jeste k tomu surfuju na netu tak vydrzi dost, stav baterie moc nepoklesl..
Jako nejvetsi zrout tu bude display a internet!! hry ani ne..

Co se tyce podpory k PC, tak je to spatne, PC sice naslo ovladace k zarizeni, ale ze by se ukazalo jako dalsi zarizeni , nebo aspon jako vymenitelny disk, uloziste apod to ne... Takze nemam moznost takto tahat soubory do pametove karty.
telefon je pouze zobrazen jako zarizeni ve spravci zarizeni, tot vse..

A aktualizace na tento telefon?? nejsou, online podporu pro aktualizaci OS Android.
A to je skoda.. Jedine, ze by vyrobce poslal odkaz na novejsi firmware.

Telefon je pouze v Ajine, sice ma podporu nekolika jazyku, je jich tam dost, ale cestina mezi nimi neni zahrnuta.

Zaver:

Abych oduvodnil, proc sem si tenhle telefon kupoval:

Chtel jsem totiz telefon s vetsi uhloprickou nez 4,3 palce, ale zase sem nechtel nejakou velkou placku co se podoba jiz tabletu. A v tomto pripade byl asi nejlepsi tento s uhloprickouo 4,5, je to akorat..
Dalsi duvod byl desing, telefon se mi velice libil, zadna exktravagance, proste mi prisel diskretni..
Dalsim duvodem bylo rozliseni v HD kvalite, coz me zaujalo hned a byl jedinej z mala s tim vsim..
Fakt nadhera...
Samozrejme kdybych chtel, mohl by to byt rovnou Samsung S3, ale to uz mi prislo moc penez a zbytecne..

Tohle bylo idealni pro me a za 5500kc proste spokojenost..

Dale doufam, ze se Vam recenze libila.. a ze sem tim zodpovedel vetsinu vasich otazek apod.. A vsak pokud jsem neco zapomnel a mate dotazy ci pripominky, urcite se rad podelim vcetne fotografii.. A ke konci, chtel bych nekoho pozadat, nejakyho blazna co umi s romkama, zda by mi nepomohl, jak udelat ceskou rom, ci ji nekde nenasel a nebo neudelal extra pro tento telefon.. JSem ted nove Androidak.. Ajina neni nic sloziteho, a s ni nemam problem, ale proste cestina je cestina.. A rad bych ji tam mel..

A jen detail pro lidi ohledne apk More Locale 2..

mel jsem konecne moznost ji odzkouset.. Tato aplikace NEPREKLADA ROM !! Tedy pro laiky, pokud vas telefon nema cestinu v zakladu OS Android, tedy pokud ji nenajdete v nastaveni, tak aplikace vam neprelozi MENU, Nastaveni ani nic podobneho..!!
Preklada pouze aplikace a stranky, ktere uz v sobe nesou CESKY JAZYK.
Takze reci, ze MORE LOCALE 2 vam prelozi 99% telefon je kec!!! NEPRELOZI!!
robin.raven
Androiďák!
Příspěvky: 565
Registrován: úte 04. led 2011 21:19:22
Typ mobilu / ROM: Hero 9300+ HDC ONE X
Kontaktovat uživatele:

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od robin.raven »

Musím pochválit tvojí recenzi i info pro ostatní protože těch co zariskují a odváží se pro ostatní zakoupit na vlastní triko a následně doporučit nebo ne pro ostatní nějaký zajímavý čínský model je málo...Co se týká podpory češtiny tak časem pokud se bude tento model dobře prodávat v Evropě bude mít i" nečínskou rom" a podporu více jazyků včetně češtiny!!!Jinak k tvému dotazu"jak dostat češtinu" do rom bez podpory češtiny není jednoduchá věc,musel by jsi vlastnit příslušný lokalizační balíček s češtinou a flashnout ji do stávající rom,není tajemstvím že čínské modely vlastní v rom-kách jen pár jazyků aby nezabíraly místo v paměti founu,dost možná že existuje i balíček s češtinou u výrobce,vyzkoušel bych dotaz tam kde jsi to kupoval jestli nemají lokalizační balíček s češtinou do rom...Ovladače pro tento model se budou asi těžko hledat,musí se doinstalovat v drtivé většině ručně,protože přesto že ti PC detekuje tvůj foun jako další hardwer.připojený k PC nelze provádět Flash do founu a ani se nezobrazuje jako další disk v PC...

EDIT: sem to sice nepatří ale vyzkoušej tyto ovladače,všeobecně fungují u všech modelů s CPU MTK 6575,6577 je potřeba ruční aktualizace,v balíčku najdeš ovladače pro všechny běžné WinPC
mt6575usbdriver.zip
(11.48 KiB) Staženo 178 x
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Tak jsem rad, ze se recenze aspon nekomu libila. Dik..=P Tak ovladace mi nejdou nainstalovat.. System mi to nechce vzit..=( Neda se nejak stahnout romka z founu a prepsat nebo-li nahradit nejake soubory aby to bylo v cestine? Tento telefon prodavaji i v ceske lokalizaci, ale je to u dodavatele u ktereho sem to nekupoval a sice by mi ten balicek dali, ale za 25 dolaru (cca 500kc), mozna casem vyzkousim. A neda se pouzit jina rom? S cestinou a jen flashnout? A konkretni ovladace k telefonu by se dali vzit kde? primý vyrobce ma stranky v cinstine, sice google prelozi, ale orientovat se v tom je katastrofa.. Vlastne ani netusim co u nich hledat.. Uz sem ji psal, ale stale se neozvali.. uvidime pristi tyden, treba pisnou.
robin.raven
Androiďák!
Příspěvky: 565
Registrován: úte 04. led 2011 21:19:22
Typ mobilu / ROM: Hero 9300+ HDC ONE X
Kontaktovat uživatele:

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od robin.raven »

V podstatě u čínských modelů s CPU MTK 6575,6577 je rom Android 4.0 ICS stejná akorát jsou jiné ovladače pro hardwer,rom se pak flashuje přes prográmek Flash Tool kde lze měnit soubory před flashnutím jako např.již zminované ovladače nebo recovery.img a pod.
Ale základem jsou funkční ovladače na PC pro tvůj foun abys mohl něco vůbec s founem"vyvádět"
Hledej i na Ruských androidforech o tvém modelu třeba na nějakou rom nebo ovladače narazíš:-)
tichus
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: úte 22. bře 2011 17:57:22

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od tichus »

xxxMartiiinekxxx píše:Tak jsem rad, ze se recenze aspon nekomu libila. Dik..=P Tak ovladace mi nejdou nainstalovat.. System mi to nechce vzit..=( Neda se nejak stahnout romka z founu a prepsat nebo-li nahradit nejake soubory aby to bylo v cestine? Tento telefon prodavaji i v ceske lokalizaci, ale je to u dodavatele u ktereho sem to nekupoval a sice by mi ten balicek dali, ale za 25 dolaru (cca 500kc), mozna casem vyzkousim. A neda se pouzit jina rom? S cestinou a jen flashnout? A konkretni ovladace k telefonu by se dali vzit kde? primý vyrobce ma stranky v cinstine, sice google prelozi, ale orientovat se v tom je katastrofa.. Vlastne ani netusim co u nich hledat.. Uz sem ji psal, ale stale se neozvali.. uvidime pristi tyden, treba pisnou.

Ahoj,take cekam tento foun a s tou cestinou jsem na tom podobne,tak jestli mas zajem muzem se o tech 25dolaru podelit.
tichus
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: úte 22. bře 2011 17:57:22

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od tichus »

xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Zdarec, no tak jsem rad, ze nebudu jedinym vlastnikem.. =D O tech 25 dolaru se klidne podelit muzem.. No problemo..=D Jen chci dodat.. co se tyce hudby, uz jsem poslouchal.. telefon ma vic nez dostacujici výstupní výkon.. staci poslouchat na pulku hlasitosti a je to uz akorad.. Kdyz je to na FULL, tak to faktcicky rve a boli z toho usi, ale sluchatka to zvladaj.. Predpokladam, ze pokud pripojim klapky tak by to melo hrat paradne.. Dale, kdyz sem chtel pouzit nejakou aplikaci na zrychleni jako napriklad Set CPU, tak to nejde, telefon je uzamcen Rooterem bo co.. Tak nevim, jak telefon odemknout, jak se toho zbavit aby byl telefon FULL OPEN...

Kdypak dorazi? Pak dej vedet az ti dorazi a jake mas dojmy..

pic
tichus
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: úte 22. bře 2011 17:57:22

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od tichus »

Pro full open budes potrebovat ROOT http://randomness0110.blogspot.cz/2012/ ... hl-w3.html
a pro zmenu frekvence procesoru (jen hadam) budes potrebovat upraveny kernel ktery to podporuje.
adal
Androiďák!
Příspěvky: 421
Registrován: úte 21. čer 2011 17:05:55
Typ mobilu / ROM: redmi note 4X
Mobil 2 / ROM: MI 3
Bydliště: Orlova

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od adal »

http://www.thl.cc/forum.php?mod=forumdisplay&fid=45 tady mate nejake cteni na dlouhe vecery :lol:
pouzijte google translate
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

No, tak jsem zjistil ze sem vul.. Ovladace ani nejsou potreboba, aspon pro zoprazeni pameti telefonu v PC.. =D Jsem debil mel celou dobu zaskrtnute policko Ladeni USB, proto mi to neslo nainstalovat..=D Takze ted uz to facha.. Zobrazuje se mi jak karta , tak pamet telefonu.. Co se tyce Rootu telefonu, tak uspesne a bez problemu.. Ovladace pro ROOT muzete stahnout zde :

http://rghost.net/36458781

CPU Master Pro funguje bez problemu, i po restartu.. Takze zatim fajnec.. Zatim se dari.. Uz jen tu cestinu...
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Ted sem nechal udelat nove test na Antutu benchmark, a zarazilo me skore.. mel jsem ho pres 5200, a ted mi padlo na pouhych 3400, to nepobiram jako? by to melo byt ted vic ne, kdyz sem pouzil CPU Master pro..
ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od ochechula »

můžu se zeptat jaká je váha s baterkou ? Někde píšou, že bez baterky to ma 160g a někde s baterkou 160g.
A jak to, že poklesl tak výkon u cpu ?
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Ahoj.. Tak co se tyce hmotnosti, nedokazu ti s urcitosti presne rict, zda to vazi 160g s bat nebo bez ni.. Kazdopatne telefon nejakou tu vahu ma a prijde mi, ze baterka vazi skoro totez co telefon.. Baterie ma 2000mAh.. Rozhodne poznas, ze v ruce drzis uz nejakej ten stroj.=D Ale zase nechci prehanet.. Jestli vydrzis do pondelka, tak ho v praci zvazim, mame tam profesionalni vahu co vazi na desetinu gramu, tak to tady budes rano v pondeli mit presne.. Co se tyce CPU, tak jen jsem spatne nastavil parametry a uz to bezi jak ma... nejak sem nezaregistroval vyssi spotrebu.. v Antutu uz mam skore temer 5400.. pic
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Tak k hmotnosti telefonu.. Zvazil sem telefon s baterii i bez.. Telefon nevazi 160g.. Hmotnost telefonu s BATERII je 153g , bez BATERIE 96g. Cekal jsem ze to bude teda aspon 20dKg.. Snad ta informace bude postacujici..
ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od ochechula »

a jak ten vzhled v realu vypada, k jakymu mobilu by jsi to prirovnal?
mam v oku tento anebo jiayu g3. Tento je snad jen trosku tlustsi a ma slabsi baterku, jinak to je asi stejny. Nebo se mylim ?
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Prirovnal, no, podoba se nejakemu HTC, nejvice Desire HD, nebo Sensation, akorad ze tento je teda o neco vetsi.. Uhlopricka 4,5 palce.. Jinak newim jak ti jej vysvetlit, leda snad udelat nejake foto s prirovnanim velikosti.. Ale k cemu to si zvol sam, aby si mel nejlepsi predstavu.. A co se tyce Jiayu, tak je cca o 1cm vetsi do vysky, tenci,lehci o par gramu, ma silnejsi baterii a hlavne ma IPS display.. Myslim, ze pokud koukas na parametry, tak vyhrava Jiayu.. Ja si tento THL vybral protoze se mi proste libil, byl mi sympaticky a libila se mi ta bila na nem (je i v cerné) a slusna vybava v balení vcetne nove 16Gb Micro SD karty s adapterem zdarma.. Jednalo se jen o srdecni zalezitost.. Kazdopatne si myslim, ze rozdily techto dvou nebudou tak patrne az na tu baterii a mozna lepsi kvalita displaye.. Ale proste to uz musis si vybrat sam.. Ja sem nad miru spokojen, cekal sem min, mnohem min, takze pro me to bylo prekvapko..
hensel
Stálý androiďák
Příspěvky: 126
Registrován: pon 18. dub 2011 20:36:21
Typ mobilu / ROM: SE Xperia RAY

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od hensel »

Hoď sem nĕjaké fotos ;)
nemám rád lidi co si hrajou na bohy a jen machrujou, člověk když udělá chybu tak se omluví a pokud se dočká ještě většího hnusu tak to ukazuje jen na jedinou věc a tou je výchova
hloupost člověka se mi opět potvrdila
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Takto foti rano proti slunicku v pul 10.. Vyhled na Plzenskou skodovku a centrum Plzne + foto meho psa.. =D

http://postimage.org/gallery/vw8xi3w/

Nu a tady samotne foto telefonu.. :

http://postimage.org/gallery/cfqyn44o/
ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od ochechula »

nevypada to vubec spatne. Zkusim pockat do 11. ma vyjit amoi neptune v5 a jestli to bude stat tech 230 dollaru tak je to vyborny.
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Tak uvidis vid.. Ik dyz za tu cenu se mi to nezda...
tichus
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: úte 22. bře 2011 17:57:22

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od tichus »

Jak velkou RAMku to ma? V Antutu je videt 462,5MB?
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Nj, ted na to koukam, ukazuje to jen 512tku..=( Ale koukam v Antutu na Scores a je tam normalne RAM 969, ted je ale otazka zda se jedna o Score RAMky, nebo o jeji velikost?
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Koukam na vsechny mozne stranky, a vsude je 1Gb Ram.. neni mozny, ze by byla druha polovina Ram nejak blokla nebo tak?
ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od ochechula »

no ja u huawei mam 512 a antutu mi pise 170/394mb takze neco si system rezervuje. A skore u ramek mam pouze cca 300, ale treba muzou byt pomalejsi nez u thl
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
tichus
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: úte 22. bře 2011 17:57:22

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od tichus »

A co na to rika system-aplikace-spustene? nebo tak nejak to je?
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Nu, ja aplikace vypinam, momentalne mi tam bezi jen prohlizec.. jak je mozny, ze mam jen 512tku? U vsech W3 s MTK6577 maji 1Gb RAM.. Sice sem nasel s 512Mb Ram, ale byly se starsim OS a s CPU MTK6575.. Ze by tento muj OS dokazal detekovat max 512 RAM?? Jako je tomu podobne treba u Windows XP, kde muzete mit jen tolik a tolik a system vic nepodporuje...
tichus
Stálý androiďák
Příspěvky: 60
Registrován: úte 22. bře 2011 17:57:22

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od tichus »

To ze aplikace vypinas nevadi,melo by to ukazat dostupnou a total RAMku.Kde jsi to objednal?
xxxMartiiinekxxx
Stálý androiďák
Příspěvky: 160
Registrován: pát 24. srp 2012 13:53:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Rom: Android 4.4.2

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od xxxMartiiinekxxx »

Ukazuje mi celkovou 512 MB RAM.. =( Jinak zde je odkaz.. : http://www.aliexpress.com/snapshot/201516335.html
ochechula
Stálý androiďák
Příspěvky: 76
Registrován: sob 26. kvě 2012 16:44:40
Typ mobilu / ROM: ZTE Blade

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od ochechula »

neposlal ti starší model ?
Huawei G300 - vše v původním stavu
Zte Blade - CM 9 Konsta 4.0.4
adal
Androiďák!
Příspěvky: 421
Registrován: úte 21. čer 2011 17:05:55
Typ mobilu / ROM: redmi note 4X
Mobil 2 / ROM: MI 3
Bydliště: Orlova

Re: THL W3 RECENZE

Příspěvek od adal »

posli jim mail se screenem at ti to vysvetli
Odpovědět

Zpět na „THL W3 - obecná diskuze“