Xiaomi MI2 - obecná diskuzezvolit M2S nebo Mi2S ?

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
MichelinkaB
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: úte 08. pro 2009 11:50:59

zvolit M2S nebo Mi2S ?

Příspěvek od MichelinkaB »

Prosim poraďte jestli mam zvolit M2S nebo Mi2S, charakteristiky jsou dost podobne, cetla jsem cosi o fotaku, ze je snad lepsi na M2S? Co se tyce pameti, kdosi psal, ze ten s 16Gb vzhledem k aktualizacim systemu treba za dva roky nemusi slapat dobre, mam tedy vzit radeji 32Gb? Jak je to s tim systemem, pokud prijde telefon pouze v cinstine a anglictine, musim nahrat rom s cz, budou mi i presto chodit ty aktualizace systemu?
kubicek10
Stálý androiďák
Příspěvky: 223
Registrován: čtv 02. úno 2012 21:49:50
Typ mobilu / ROM: LG G2 32GB STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab 3 7.0

Re: zvolit M2S nebo Mi2S ?

Příspěvek od kubicek10 »

Máte v tom trošičku zmatek. Není M2s a MI2s , ale přesněji MI2 a MI2s . MI2S má papírově lepší foťák a vyšší výkon,jinak stejné. Dle mého berte 32GB verzi,protože telefon nemá slot pro paměťovou kartu.
MichelinkaB
Stálý androiďák
Příspěvky: 103
Registrován: úte 08. pro 2009 11:50:59

Re: zvolit M2S nebo Mi2S ?

Příspěvek od MichelinkaB »

V tom pripade urcite nejsem jedina kdo v tom ma zmatek, protoze eshopy, ktere jsem prolezla maji bud M2S nebo Mi2S. Vetsina jich byla spanelskych, tak se mozna spletli pri oznaceni. Takze je to tak jak jsem si myslela, jsou v podstate stejne, ale lepsi zvolit verzi s 32Gb? Nahodou vedel by nekdo doporucit eshop s dobrou cenou co posila po Evrope? Konkretne potrebuji do spanelska. Jeste prosim jak je to s tim systemem?
LeaveTrollAlone
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: sob 23. úno 2013 11:44:08
Typ mobilu / ROM: Nokia N96

Re: zvolit M2S nebo Mi2S ?

Příspěvek od LeaveTrollAlone »

M2S a Mi2s je totozne. Nekde je M2 a Mi2, coz jsou taky stejne. Nektere eshopy si zkratka pisou co chteji... Kazdopadne, rozdil mezi Mi2 a Mi2S je vyse zmineny - lepsi fotoaparat a vyssi taktace procesoru. Ja mam Mi2 32gb od unora lonskeho roku - v tu dobu Mi2S jeste nebylo, a musim uznat, ze jsem spokojen i s eshopem, od ktereho jsem objednaval - ibuygou.com. Pres jejich podporu, ktera matne vi, co je to Anglictina se lze prokousat. Nakonec clovek zjisti, ze jsou relativne v pohode, hlavne pani Celline :) Operacni system Android, nadstavba MIUI ( bezkonkurencne nejlepsi :P ). Nevymenil bych, tod muj kratky review :)

@telefon    
hotovyrado
Účet zrušen
Příspěvky: 632
Registrován: stř 23. úno 2011 10:39:07
Typ mobilu / ROM: Amoi A862W_MIUI v5
Bydliště: Ostrava

Re: zvolit M2S nebo Mi2S ?

Příspěvek od hotovyrado »

Dnes se dá koupit Mi2S za 220-230 USD, což je celkem argument pro koupi....
qvik
Nové Androidě
Příspěvky: 20
Registrován: pon 16. čer 2014 16:25:47
Typ mobilu / ROM: Motorola Defy mini

Re: zvolit M2S nebo Mi2S ?

Příspěvek od qvik »

hotovyrado píše:Dnes se dá koupit Mi2S za 220-230 USD, což je celkem argument pro koupi....
By mě tedy zajímalo kde ho chcete sehnat za takovou cenu :roll: Já jsem našel nejlevnější na aliexpress za 230....
Odpovědět

Zpět na „Xiaomi MI2 - obecná diskuze“