Prestigio MultiPhone 4500 DUO - FW/ROM/ROOTPomoc - zásek při bootování

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
kpt_future
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 22. srp 2013 17:44:47
Typ mobilu / ROM: Prestigio multiphone 4500 duo

Pomoc - zásek při bootování

Příspěvek od kpt_future »

Omouvám se, že otravuju, ale věřím, že někdo z místních odborníků by mi dokázal pomoct.
Problém:
Starší Prestigio PAP4500 (bez T), kdysi jsem do něj nahrál CWM a ROOTnul ho (podle místního návodu, díky negrbobovi, prescottovi a ostatním :-) ), fungoval léta dobře, pořídil jsem si jiný a tenhle daroval dceři (bohužel už nevím jakej je tam firmware a ROM)
Dceři najednou nešly odeslat SMSky a po restartu se zaseknul na obrázku s erbem a nereagoval, po vytažení baterky a opětovným spuštění to stejný.

Dostal jsem se do Recovery mode (vol+ + Power), dal jsem restore (záloha byla zřejmě ještě z doby, kdy v telefonu byla tovární ROM bez CWM a ROOT), proběhlo to OK, telefon naběhnul a byl nastavený ještě s mým starým nastavením (programy, data, SMS), chtěl jsem to všechno vymazat, tak jsem došel v nastavení na reset (obnovení továrního nastavení), spustil obnovení továrního nastavení a potom při rebootu se to kouslo. Teď při startu naběhne úvodní černá obrazovka s nápisem Prestigio PAP 4500 DUO s poznámkou dole, že je to Recovery mode, potom naskočí se zeleným panáčkem (Android s otáčejícím se mnohostěnem v břiše :-) ) a záhy se to restartuje a takhle pořád dokola, kdy podržím Vol- tak mi to skočí do Factory mode, tam můžu udělat s mobilem různé testy, ale při opětovném bootu jsem v původním koloběhu restartů. Nedostanu se ani do menu v Recovery modu. Zkoušel jsem podle návodu "Instalace CWM"
body 4-7 z tohoto návodu
cwm-root-pro-prestigio-pap4500-dc-1ghz-s-jb-41890
a vše proběhlo až po dialog se zeleným kolečkem OK, bohužel po restartu opět koloběh restartů v bootování.
Potřeboval bych poradit jestli by se tam dala ROM flashnout z počítače nebo respektive jak by se to dalo opravit zvenčí, protože do Recovery mode menu se nedostanu.
Díky moc
Odpovědět

Zpět na „Prestigio MultiPhone 4500 DUO - FW/ROM/ROOT“