Milestone (Droid)Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Motorola with Google
Odpovědět
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od cryingfreeman »

tak a mame tu pravdepodobne buduceho krala android mobilov

Obrázek

In addition Motorola Sholes has the following specifications:
Dimensions 60.00 x 115.80 x 13.70 mm
Weight 169g
Battery Li-ion 1400mAh.
Jobs in standby 450 hours, talk time 420 minutes
Display 3.7-inch touch-sensitive with a resolution 480h854 pixels, displays 16 million colors. Physical screen size is 45.72 mm at 81.34 mm.
Memory (FLASH / RAM): 512MB/256MB memory card microSD / microSDHC up to 16 GB
Messaging: SMS, MMS, E-Mail
Complete embedded HTML browser
Camera: 5 MP autofocus and an outbreak of
Communicative ability: USB2.0, 3.5mm audiorazem, Bluetooth 2.0 + EDR 1, Wi-Fi (IEEE 802.11g)
Support music formats: AMR-NB/WB, MP3, PCM / WAV, AAC, AAC +, eAAC +, WMA
Support video formats: MPEG-4, H263, H264, WMV
Navigation: GPS
Package Contents: Phone Motorola Sholes, battery, charger, USB cable, memory card 8GB MicroSD and other literature.
Estimated time of start of sales this month of October 2009. Data on the price devaysa yet.

poriadna klavesnica a mobil ma iba 13,7 milimetra hrubku :shock:

sakra akurat som kupil samsung galaxy, má porazí :lol:

Obrázek
Naposledy upravil(a) ge0rge dne ned 28. bře 2010 19:29:55, celkem upraveno 2 x.
Důvod: aktualizuji fotografie na skutecnou podobu telefonu
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Uživatelský avatar
d750
Kyborg
Příspěvky: 3799
Registrován: pát 20. úno 2009 5:28:37
Typ mobilu / ROM: Dell Streak
Twitter: d750
Tablet: Asus EEE Pad

Re: Motorola sholes

Příspěvek od d750 »

Jo to je něco velký display wvga rozlišení to bych bral všemi deseti.
skooopa
Droid
Příspěvky: 2720
Registrován: úte 17. bře 2009 15:44:35
Typ mobilu / ROM: Motorola BackFlip
Twitter: @fireskopa
Tablet: Nexus 7
Rom: CM7/ofiko 4.1.1
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola sholes

Příspěvek od skooopa »

Dohaje to je krasnej telefon ...jsem zvedav na cenu a jak to s nim bud nebude a hlavne kdy..
G1 neodlozim ale v budoucnu urcite chci neco ,,lepsiho" hlevne to rozliseni :-)
Jednim slovem WOW (a asi to bude nastupce me G1 zalezi na tom jestli bude u nejakeho operatora,pokud ne kolik bude stat nedotovany +- 10 za nej dam bez vahani)
Obrázek
Fackováním se hloupost odnaučit nedá
Nepiste mi SZ s banálním dotazem! Od toho je tu tlacitko HLEDAT!
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: Motorola sholes

Příspěvek od cryingfreeman »

píšu tam že CDMA verzia bude v oktobri, tak gsm bude hádam aspoň do vianoc
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Uživatelský avatar
Yamanouchi
Robot
Příspěvky: 767
Registrován: pát 07. lis 2008 23:01:37
Bydliště: Absurdistán
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od Yamanouchi »

Jsem z toho nějak v rozpacích, na první pohled si říkám konečně hezký model, ale pak vidím, že se mi na tom modelu zase něco nelíbí.
1) Klávesnice - písmena z, x, c, v, b, n, m jsou úplně dole spolu s mezerníkem, který je moc úzký. D-pad vedle klávesnice by tam opravdu nemusel být, kvůli němu jsou klávesy užší a trošku to u mě kazí vzhled.
2) Spodní hrana, proč je tam schod? Proč nedotáhli displej až dolů? 169g je docela hodně, že by bytelný vzhled?
3) Je to Motorola, nemá moc dobrou pověst, takže člověk musí být obezřetný.

Ale dle specifikace je to hodně nabušený telefon, tak se ještě uvidí. GSM verze bude nejspíš po novém roce, to už dlouho čekat nebudu.

Hodím to na wiki.
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od ge0rge »

no urcite vypada lepe nez Morrison ze stejné stáje (alespon se to zda podle stavajicich fotek a specifikaci)

takovehle klavesnice me opravdu desi, zkusenosti mivam takove ze pokud se klavesnice nepodoba beznemu rozlozeni, ... muzes mi klidne jen softwarovou a vyjde to uplne na stejno... g1 ma klavesnici perfektni ale asi byla prvni a posledni ...

ale nepodcenoval bych ostatni znacky, Sony Xperia X3 vypada taky dost nadejne - predevsim po HW strance, jen nema tu klavesnici. Displej kazdopadne hned 4" 800x400 ... x3 ma byt o klavesnici lehci ... asi jen 140 g
cryingfreeman píše:píšu tam že CDMA verzia bude v oktobri, tak gsm bude hádam aspoň do vianoc
CDMA , vida konecne zaradime na wiki mezi operatory i u:fona :-D
mcgogo
Stálý androiďák
Příspěvky: 142
Registrován: stř 22. dub 2009 19:44:13

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od mcgogo »

ge0rge píše:CDMA , vida konecne zaradime na wiki mezi operatory i u:fona :-D
To si nejsem jistej U:Fon jede podle mne na jiné CDMA frekvenci než normální CDMA v americe.
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od ge0rge »

Ufon pokud vim provozuje kvuli kompatibilite dve verze CDMA na stejnych vysilacich, ruznych frekvencich...:

* plne digitalni / paketovou: CDMA2000 1xEV-DO rev A (asi 2MB/s, je to obdoba 3G) (...pritom se chysta na prechod k rychlejsi CDMA2000 1xEV-DO rev B - ktera ma umoznit rychlost 9MB/s)
* analogove / digitalni: CDMA2000 1xRTT ... ta je pro ty nejlevnejsi telefony z nabidky ufona

jsem si jisty ze androidi budou s EV-DO kompatibilni, mozna i s revizi B. Verizon nicmene pouziva rev. A, zatim... takze situace obdobna jako u nas

prechod mezi rev A a rev B je pouze o tom ze se obe strany nauci pouzivat soucasne tri nosne rev A, cimz se sesklada potrebne zazemi pro rev B, coz u nas narazi na kmitocty pridelene CTU, ufon to asi nema z ceho seskladat. Ale EV-DO rev A rozhodne staci, jak rikam je to obdoba 3G v sitich GSM.

... jinak receno ufon je lepsi nez jeho povest :-)
mcgogo
Stálý androiďák
Příspěvky: 142
Registrován: stř 22. dub 2009 19:44:13

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od mcgogo »

NEchci se hádat, už jsem to delší dobu nesledoval, ale mám pocit že U:Fon sice funguje na těch specifikacích o kterých mluvíš ale jede na frekcenci 410 MHz, kdežto standartní CDMA EVDO sítě fungují na 450MHz. Právě proto že 99% mobilů podporuje pouze 450 MHz si nechával U:Fon telefony upravovat na míru a nabízel pouze takové podprůměrné telefony. Ale dlouhou dobu jsem to nesledoval takže si tím nejsem jist. Třeba u telefonu UBIQUAM U300 píší "Frekvence (MHz): 410-430 (není kompatibilní se 450)" takže to tak nějak asi bude.
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od ge0rge »

ne v pohode, ja o tom samozrejme nevim vsechno, jen co jsem tak nahodou pobral ... rad se poucim, pokud to tak je je to docela neprijemna vec
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od ramon.dexter »

Ještě k tomu OT o síti ufona: Rozdíl ve frekvenci právě způsobuje to , že se v jejich síti nedají provozovat běžný CDMA mobily. Myslim si že kdyby jeli běžný frekvence, tedy EV-DO, mají ostatní operátoři dost velikoou konkurenci.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
mcgogo
Stálý androiďák
Příspěvky: 142
Registrován: stř 22. dub 2009 19:44:13

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od mcgogo »

Ano asi nějak takhle. Tenkrát jsem si chtěl koupit nějakej CDMA Windows mobile komunikator a bohužel díky tomuto jsem si ufona nevzal. Existují tuším snad někde v rusku nějaké sítě, které jsou s ufonem kompatibilní a mají v nabídce i WM telefén, ale sehnat ho asi nebude nic jednoduchého. Android už asi vůbec ne.
Uživatelský avatar
HentaiRush
Androiďák!
Příspěvky: 343
Registrován: čtv 12. bře 2009 21:18:37
Typ mobilu / ROM: Prestigio PAP5503DUO
Tablet: Prestigio PMP810TF3GBS

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od HentaiRush »

Mě se to něják vůbec nelíbí.. :(
Slave of great Prestigio.
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od ge0rge »

Na renderech protazenych photoshopem vypada vsechno pekne, ale pravy vzhled se ukaze az zaberem ameterske kamery

Obrázek
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od cryingfreeman »

som zvedavý na tu hrubku, pokial to bude pravda tak to bude bomba
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Uživatelský avatar
Mates
Stálý androiďák
Příspěvky: 53
Registrován: sob 31. led 2009 18:07:04

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od Mates »

Yamanouchi píše:Jsem z toho nějak v rozpacích, na první pohled si říkám konečně hezký model, ale pak vidím, že se mi na tom modelu zase něco nelíbí.
1) Klávesnice - písmena z, x, c, v, b, n, m jsou úplně dole spolu s mezerníkem, který je moc úzký. D-pad vedle klávesnice by tam opravdu nemusel být, kvůli němu jsou klávesy užší a trošku to u mě kazí vzhled.
2) Spodní hrana, proč je tam schod? Proč nedotáhli displej až dolů? 169g je docela hodně, že by bytelný vzhled?
3) Je to Motorola, nemá moc dobrou pověst, takže člověk musí být obezřetný.

Ale dle specifikace je to hodně nabušený telefon, tak se ještě uvidí. GSM verze bude nejspíš po novém roce, to už dlouho čekat nebudu.

Hodím to na wiki.
Kde si přišel na to, že Motorola nemá dobrou pověst a člověk musí bejt obezřetný? Měl jsem 3 Motoroly a všechny šlapaly naprosto dokonale a nikdy jsem je nedal do reklamace, jsou to jedny z největších "držáků". Pověst má špatnou hlavně proto, že nevyvíjí žádné nové modely a má furt jeden ohraný design, proto se už tak neprodává. Ale co se kvality týče, je Motorola best. Asi si ji nikdy neměl v ruce...
Uživatelský avatar
Mates
Stálý androiďák
Příspěvky: 53
Registrován: sob 31. led 2009 18:07:04

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od Mates »

Dole na telefonu je nápis Verizon (americký operátor) takže u nás to T-Mobile mít nebude, bych řekl ;) možná O2 :roll:
Uživatelský avatar
3miki3
Robot
Příspěvky: 849
Registrován: ned 17. kvě 2009 18:01:16
Typ mobilu / ROM: Honor 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od 3miki3 »

No pochybuji že bude kvalitnější jak mobil od HTC ---... :(
:)
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od cryingfreeman »

mal som motorolu v500 a to bol naj mobil aky som mal, v tej dobe som mu nemohol nic vycitat
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Uživatelský avatar
Yamanouchi
Robot
Příspěvky: 767
Registrován: pát 07. lis 2008 23:01:37
Bydliště: Absurdistán
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od Yamanouchi »

Mates píše:Kde si přišel na to, že Motorola nemá dobrou pověst a člověk musí bejt obezřetný? Měl jsem 3 Motoroly a všechny šlapaly naprosto dokonale a nikdy jsem je nedal do reklamace, jsou to jedny z největších "držáků". Pověst má špatnou hlavně proto, že nevyvíjí žádné nové modely a má furt jeden ohraný design, proto se už tak neprodává. Ale co se kvality týče, je Motorola best. Asi si ji nikdy neměl v ruce...
Klesající prodeje i klesající podíl na trhu od konce roku 2006 je dostatečně vypovídající. Ano, Motorolu jsem nikdy neměl, protože se mi žádná nelíbila (ani RAZR), možná modely MPx200 a 220 bych v tehdejší době bral. Pokud se Motorole nepodaří vzchopit s Androidem, tak si prostě sama zatluče hřebík do rakve. Jestliže firma neobměňuje svůj design, je to přeci jejich chyba, zákazníka to nezajímá. I tady s modelem Sholes jde svou vlastní cestou - podivná klávesnice, barevný nevkus (myslím ten červený DPAD), zkosená spodní hrana, kterou bych uřízl. Uvidíme, jestli najde dostatek zákazníků, aby se zvedla ze dna.
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB
Uživatelský avatar
3miki3
Robot
Příspěvky: 849
Registrován: ned 17. kvě 2009 18:01:16
Typ mobilu / ROM: Honor 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od 3miki3 »

No Motorola mě vždy (nikdy sem nemel) nastvala jejich systemem ale kdyz je v tom android ..... :)
Uživatelský avatar
tomtomas
Robot
Příspěvky: 895
Registrován: stř 25. úno 2009 13:02:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S II
Twitter: tomtomas99911
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od tomtomas »

pravda motorolu jsem mel a v poho celkem no ,ale ten system opravdu hruza :D
Uživatelský avatar
3miki3
Robot
Příspěvky: 849
Registrován: ned 17. kvě 2009 18:01:16
Typ mobilu / ROM: Honor 8
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od 3miki3 »

ale zase bych do toho asi nesel :)
Uživatelský avatar
DeToX
Robot
Příspěvky: 813
Registrován: pát 20. úno 2009 19:00:09

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od DeToX »

Motorolu sem mel driv V3i a moznosti customizace byly temer nekonecne. Ani Android nejde zatim tolik upravit jako sla V3i (samozrejme neoficialne, neco jako s ROOTem). Kazdopadne sem s ni nikdy nemel problem (teda :D az na vyzkratovani desky pripojenim nabijecich kabliku na spatne poly :-X).

A k tomu zda ji bude mit T-Mobile, neni Verizon nahodou CDMA operator? Pokud vim tak zadna z Motorol ktera byla puvodne CDMA nebyla pro GSM pretvorena. No uvidime ;)
Uživatelský avatar
Yamanouchi
Robot
Příspěvky: 767
Registrován: pát 07. lis 2008 23:01:37
Bydliště: Absurdistán
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od Yamanouchi »

Dneska jsem našel pár informací na Android and Me o Motorole Sholes a vývojové verzi Eclair. Tyto informace nejsou oficiálně potvrzené, tak to zatím berte s rezervou.

Sholes by měl mít procesor TI OMAP3430, který má v sobě integrovaný ARM Cortex-A8 600MHz a GPU PowerVR SGX. Což by byl konečně pokrok na rozdíl od Qualcommu. Zatím bohužel nejsou žádné informace o GSM verzi.

Sholes by měl obsahovat vývojovou verzi Eclair, která je podle článku zaměřená na multimédiu a hry. Je trošku divný, kam se vlastně potom poděl Donut. Google prý letos úzce spolupracuje s Motorolou a Verizonem, aby uvedl novou vlajkovou loď Androida pro rok 2009 jako T-Mobile G1 v roce 2008 ve spolupráci s T-Mobile. Prý Eclair bude tou verzí 2.0, Donut má jen vylepšit uživatelské rozhraní. Sám Andy Rubin prý řekl, že můžeme uvažovat na Androidu o pořádných hrách jako na Sony PSP či Nintendo DS.
OMAP3430 podporuje novější standard OpenGL ES 2.0 a Google před cca 2 měsíci vydal NDK (nativní vývojařský kit), aby se využil plný výkon mobilu. Prý to do sebe zapadá.
Když se podívám na klávesnici, tak je tam D-pad, který by se dal využít na hraní.

V diskuzi pod článkem se píše, že Sholes je další Google Experience mobil v major verzi 2.0 (T-Mobile G1 byla verze 1.0, která se pak postupně vylepšovala na Cupcake 1.5)

Moje úvaha:
Možná je ten Donut menší vylepšení, o kterém se stále mluvilo a nejspíš se objeví v nejbližší době a před Vánocemi se objeví pořádné upgrade na Eclair 2.0. Co si o tom myslíte vy?
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB
Uživatelský avatar
ge0rge
Droid
Příspěvky: 1565
Registrován: úte 21. říj 2008 19:09:37
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od ge0rge »

Ze to bude pecka :)
Uživatelský avatar
cryingfreeman
Droid
Příspěvky: 3068
Registrován: úte 10. úno 2009 23:31:13

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od cryingfreeman »

parada pokial bude gsm verzia tak ju po vianociach pravdepodobne vymenim za galaxy
Samsung GALAXY prvý na Slovensku , 8G internal memory, 16 gb micro SDHC card, t-mobile web´n walk 3 giga

Samsung Galaxy Tab 8.9 P7300 32 GB 3G

twitter: @cryingfreeeman
Uživatelský avatar
hauzz
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: čtv 13. srp 2009 1:44:25
Bydliště: OlomouCZ

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od hauzz »

jestli bude vypadat finalni kousek jako ten na obrazcich tak nepremyslim a kupuji...teda pokud to motorola nejak nepodela svym Blur UI a optimalizaci :? ..chipset stejnej jako ma iPhone 3Gs a Palm Pre je velky lakadlo, na tom android pekne poleti :DD , jeste by moh mit optiku kodak a ctyr radkovou qwerty, pac ten mezernik mezi pismenama bude asi blbej, ale zvyknout se na to asi dat bude...no uz se tesim na 10. zari
Android 7.1(Puding)
Uživatelský avatar
Yamanouchi
Robot
Příspěvky: 767
Registrován: pát 07. lis 2008 23:01:37
Bydliště: Absurdistán
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od Yamanouchi »

hauzz
Pokud vydají jen CDMA verzi, tak je ti tahle super výkonná hračka naprosto k ničemu. U nás je jen jediná CDMA síť, která je stejně nekompatibilní s telefonem, takže ani ti tady nebude fungovat. O GSM zatím bohužel nepadlo žádné slovo a možná Motorola ani nevydá.
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB
Uživatelský avatar
Yamanouchi
Robot
Příspěvky: 767
Registrován: pát 07. lis 2008 23:01:37
Bydliště: Absurdistán
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola Sholes

Příspěvek od Yamanouchi »

Dávám sem další fotky Sholes asi ze stejného zdroje, co sem dával ge0rge, ale jsou kapku ostřejší.

Obrázek
Přímý odkaz na obrázek.
Obrázek
Přímý odkaz na obrázek

Škoda, že nejdou v phpBB fotky rozumně zmenšit. Pro ostatní, stačí kliknout na obrázek pravým tlačítkem myší a dát zobrazit obrázek. Pro návrat stačí použít tlačítko zpět.
Miluji a žeru Jablíčka.
HTC Desire + 8GB
Odpovědět

Zpět na „Milestone (Droid)“