Milestone (Droid)Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Motorola with Google
Odpovědět
Uživatelský avatar
advanced
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 09. čer 2010 15:38:38
Bydliště: Brno

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od advanced »

tak folii tam porad mam, chtel sem ji puvodne odlepit, ale zdalo se mi to tam dost napevno, jako kdyby to tam patrilo, tak jsem to tam nechal :)
zkusil bych zajit do servisu a rict jim ze se to odlepilo a meli by mit nejakou nahradni.. snad
::: Motorola Milestone :: Android 2.1 :: ROOTED :: @1GHz ::
::: My applications: http://www.appbrain.com/user/advanced/a ... -milestone :::
::: twitter.com/radantuhy :::
Uživatelský avatar
nadlabak
Androiďák!
Příspěvky: 638
Registrován: pát 20. lis 2009 12:40:35
Bydliště: Žižkov & Střekov
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od nadlabak »

Měl jsem zezadu na displeji na MM fólii obyčejnou průhlednou, nikoli černou. Přinejmenším ta, co jsem tam měl já, podle mne sloužila stejně jako fólie vepředu na displeji jen k ochraně předtím, než se telefon dostane k zákazníkovi. Každopádně jí mám od začátku sundanou. Ta vůle tam je, ale nevadí mi.
magma
Stálý androiďák
Příspěvky: 144
Registrován: sob 24. říj 2009 10:36:41

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od magma »

Tiez som ju dal dolu a vsetko OK. A taktiez bola priehladna ;)
HTC Diamond > HTC Hero > Motorola Milestone > Acer E130 > HTC Desire HD > LG optimus 2X > HTC Sensation > Samsung Galaxy Note > Samsung Galaxy S3 > Samsung ATIV S a Acer A500 > Nexus 7
sware
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: ned 11. říj 2009 10:34:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od sware »

Já jsem milestone koupil jako starší ale folie tam byla, no přišlo mi že jde telefon zavírat moc ztuha tak jsem jí sundal a vše se zdá ok. .. Jo a byla průhledná.Jinak ta folie ma podle mě pouze chránit zadní část od oděrek...
G1>>>Motorola Milestone 2.1 root >> IPhone 3 >> Iphone 4 >>Xperia X10 mini
Uživatelský avatar
advanced
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: stř 09. čer 2010 15:38:38
Bydliště: Brno

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od advanced »

ja jsem prave tu pruhlednou folii odlepil a nic se nezmenilo - vsechno funguje porad stejne
::: Motorola Milestone :: Android 2.1 :: ROOTED :: @1GHz ::
::: My applications: http://www.appbrain.com/user/advanced/a ... -milestone :::
::: twitter.com/radantuhy :::
magma
Stálý androiďák
Příspěvky: 144
Registrován: sob 24. říj 2009 10:36:41

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od magma »

Nestava sa vam, ze sa telefon raz za 2-3 dni restartne? ;) Mne hej a to uz som vyskusal asi vsetky nadlabakove recovery, default, vymenil SIMku :) Vacsinou sa to stane ked mi niekto vola :)
HTC Diamond > HTC Hero > Motorola Milestone > Acer E130 > HTC Desire HD > LG optimus 2X > HTC Sensation > Samsung Galaxy Note > Samsung Galaxy S3 > Samsung ATIV S a Acer A500 > Nexus 7
tomas_em
Stálý androiďák
Příspěvky: 118
Registrován: úte 02. bře 2010 20:08:40

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od tomas_em »

magma píše:Nestava sa vam, ze sa telefon raz za 2-3 dni restartne? ;) Mne hej a to uz som vyskusal asi vsetky nadlabakove recovery, default, vymenil SIMku :) Vacsinou sa to stane ked mi niekto vola :)
No sice se mi to nestalo ještě při volání, ale sem tam se mi telefon restartne sám od sebe. Pořád si myslím že je to důsledek přetaktování, ale třeba to tím není. A to používám konzervativnější overclock - 250/450/650/850.
Uživatelský avatar
lasted
Robot
Příspěvky: 704
Registrován: stř 28. dub 2010 12:46:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 32GB
Bydliště: jižní Morava

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od lasted »

ja pouzivam nadlabakovu zalohu od te doby co ji tady vypustil a od te doby ani jeden restart:) pred tim se mi telefon restartoval kazdy den vetisnou.. nekdy i 2x... ted maximalni spokojenost
Uživatelský avatar
nadlabak
Androiďák!
Příspěvky: 638
Registrován: pát 20. lis 2009 12:40:35
Bydliště: Žižkov & Střekov
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od nadlabak »

Doporučuji samovolné restarty probírat ve vláknu, kde se už řešily:
Samovolné restarty (HK2.01 => EU2.1 - nižší stabilita :-/)
Uživatelský avatar
karel_e71
Stálý androiďák
Příspěvky: 211
Registrován: ned 09. kvě 2010 11:56:30
Typ mobilu / ROM: SGS

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od karel_e71 »

Vsiml jsem si, ze po case zacal telefon trochu vrzat pri mirnem stlaceni kolem micro usb vstupu. Nespadl mi ani jednou. Mam pocit, ze se to zacina stupnovat. Prijde mi to spatne slicovane, je to dobre videt po vysunuti klavesnice, spodni plast je lehce "nafoukly" vuci rovne lince klavesnice.

Nejaka podobna vrzajici zkusenost?
sware
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: ned 11. říj 2009 10:34:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od sware »

Mam moji motorolku z 2 ruky ale zatim no problem... jedine co pozoruji je ze ani original nabijecka k telefonu 220V nestaci pokud jede bluetooth,gprs(edge,hspda,3g) a gps. Premyslim o reklamaci zarizeni. Mam v aute menic na 220 a pokud nestaci tak mi to prijde jako duvod k reklamaci (takt origo). Skousel jste to nekdo? Mate nekdo moznost to vyskouset ? Diky za reakce..

@telefon    
G1>>>Motorola Milestone 2.1 root >> IPhone 3 >> Iphone 4 >>Xperia X10 mini
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od ramon.dexter »

sware: v tom případě si pořiď víc jednoúčelových zařízení. Protože zařízení tohodle formátu prostě takhle používat nejde, rozteklo by se ti. Když mám na N1 spuštěnou navigaci, o cokoliv dalšího se ani nepokouším.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
sware
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: ned 11. říj 2009 10:34:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od sware »

No jako nevim proc. V aute mam tezkou handsfree bt sadu a za jizdy je to super. Stejne jako nevim proc by to nemel zvladat, nebo bych mel kupovat navigaci jinou. Pokud si koupim auto a bude spatne dobijet tak si mam koupit jeste baterky na jizdu v noci ? Nebo jeste jedno auto ? Ja spis resim to ze jsem si poridil pristroj kterej ma umet navigaci a taky ma bluetooth tak bych to rad vyuzil, a pokud nemuzu pouzivat bt a gps a internet dohromady tak mi nekdo vysvetlete na co prodava motorola telefon jako internetovy s navigaci. Mam original baterii original nabijecku a original drzak. Proc jsem tedy dal x tisic korun za zarizeni ktere je takto propagovane? Na hry? Nebo na telefonovani ? Nebo jen na psani poznamek? To sem mohl koupit za 500,- navigaci z aukra za 200,- starou nokii a za 50,- diar. Jako vas ostatni to nestve? To jsem jediny kdo si koupil milestone kvuli jeho vsestranosti?


Edit: mam v aute klimatizaci a nemam zjisteni o prehrivani telefonu nebo jeho nahodnych restartech ani pri delsim pouzivani.

@telefon    
G1>>>Motorola Milestone 2.1 root >> IPhone 3 >> Iphone 4 >>Xperia X10 mini
Uživatelský avatar
ramon.dexter
Moderátor
Příspěvky: 12740
Registrován: pon 04. kvě 2009 18:04:58
Typ mobilu / ROM: Poco x3 pro/stock ROM
Tablet: Samsung Galaxy Tab S7/stock
Bydliště: Kozolupy

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od ramon.dexter »

sware: ne, špatně jsi mě pochopil. Nasazení navigace s gps + data přes mobilní síť + bluetooth je prostě energeticky náročný jako kráva a abych pravdu řek ani mě nepřekvapuje že to nabíječka neutáhne a pokud musíš používat tohle všechno v jednu chvíli najednou, bylo by lepší ohlédnout se minimálně po samostatný navigaci.
Apropos, jestli to můžu vědět - co konkrétně za jízdy přes mobilní síť přenášíš?
Protože to nasazení který popisuješ (tedy navigace s gps + aktivní mobilní data; bez BT) mi bez problémů utáhne 500mA nabíječka. Jestli on v tom neni nějakej šotek (typu rozežranýho na pozadí běžícího procesu).
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)
sware
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: ned 11. říj 2009 10:34:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od sware »

No jako data v ten moment jedou na pozadí na synchro mailu a tapatalk. Jinak i když data vypnu a killall mimo navigace navigon a bt handsfree tak to originál nabijecka stejně neutahne.proto přemýšlím o reklamaci.

@telefon    
G1>>>Motorola Milestone 2.1 root >> IPhone 3 >> Iphone 4 >>Xperia X10 mini
Uživatelský avatar
karel_e71
Stálý androiďák
Příspěvky: 211
Registrován: ned 09. kvě 2010 11:56:30
Typ mobilu / ROM: SGS

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od karel_e71 »

aby se MM nabijel, potrebujes minimalne 800 mah. Zatim nejvetsi zaznamenana teplota byla 45 stupnu, zapnuty sygic v orgio drzaku v aute na skle na slunicku. Navigace byla zapla asi 10 minut. V pozadi nic narocnyho nebezelo. Pri 40 stupnich uz je pro me drzeni neprijemne. Jsem zvedavej jaka bude teplota po pul hodine navigovani.
stranger
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: sob 02. led 2010 22:06:14

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od stranger »

Na nabijanie v aute mam sadu Belkin pre iPhone 3gs. Vtedy sa telefon dobija, s origo nie. Aj ja som bol prekvapeny, ked sa mi v Mnichove vypol telefon pred nejakou krizovatkou. Na navigaciu je najlepsie specializovane zariadenie. Usetris si tak mnoho nervov s inak vynikajucou Motorkou.
sware
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: ned 11. říj 2009 10:34:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od sware »

Hmmm mě šlo jen o to že mi je to divné že to neutáhne ani originál nabíječka. Přeci jen Motorola je jeden z mála výrobců který podle mě to má stále nejlépe vychytané co se týče testování telefonů. Proto mi je divné že pokud Milestone takto vybavil tak nepočítal s možností takového odběru. Neřeknu kdybych používal nějakou neoriginální autonabíječku ale s originálem mi to prostě jen přišlo podivné..
G1>>>Motorola Milestone 2.1 root >> IPhone 3 >> Iphone 4 >>Xperia X10 mini
Skrilax_CZ
Stálý androiďák
Příspěvky: 211
Registrován: pát 04. pro 2009 23:18:46

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od Skrilax_CZ »

No, orig. nabíječka k MM, pokud se nepletu, není v žádné variantě: http://androidforum.cz/post59748.html#p59748
Uživatelský avatar
nadlabak
Androiďák!
Příspěvky: 638
Registrován: pát 20. lis 2009 12:40:35
Bydliště: Žižkov & Střekov
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od nadlabak »

sware: Používám originál autonabíječku, co přišla s Motorola Car Dockem, a při navigaci s Motonav (a občas i Sygic - když chci mít možnost zadat průjezdní bod mezi start a cíl) se mi telefon celkem rychle dobíjí - za nedlouho je baterka na maximu a z něj za celou dobu jízdy nesleze... Data ani nic jiného před jízdou nevypínám.
Nevím co je u tebe špatně, ale normální to není.

Klimatizace v autě slouží, všechno maká jak má, takže sledovat teplotu telefonu v autě zatím nebyl důvod...
Uživatelský avatar
Eso Rimmer
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: pon 15. bře 2010 19:39:37
Typ mobilu / ROM: Motorola Razr MAXX + Sharp Galapagos 003SH
Rom: stock 4.1.2

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od Eso Rimmer »

nightflare píše:Máte na milestonu vzadu za displejem stále tu černou folii po které dochází ke "slidu" při otevírání?
Mám telefon asi 2 měsíce a vůbec jsem si jí nevšiml. :D Hned to jdu sloupnout.

EDIT:
No ty brďo, teď je z toho úplně nový, lepší, telefon! :D
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
Uživatelský avatar
Karel01
Stálý androiďák
Příspěvky: 183
Registrován: sob 08. kvě 2010 15:51:28
Typ mobilu / ROM: Galaxy S9
Mobil 2 / ROM: Blackberry Classic
Tablet: Samsung Galaxy Tab S2
Tablet 2 / ROM: Ipad mini 4
Bydliště: Kladno

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od Karel01 »

sware: zarazilo mě, že se ti nedobíjí MM s originálním držákem a nabíječkou.
Protože si chci koupit origo držák do auta, tak jsem poslal dotaz a zde je odpověď:

Od: objednavky <objednavky@sunnysoft.cz>
Předmět: RE: SUNNYSOFT | Dotaz k "Brodit držák 12/24 V CL- Motorola Droid/Milestone"
Datum: 9.7. 2010, 10:06 - dnes v 10:06

Dobrý den
nabijeci proud je 1A

V případě jakýchkoliv otázek mě neváhejte kontaktovat.
S přátelským pozdravem a přáním hezkého dne

Filip Kropáček
Sunnysoft s.r.o.
Kovanecká 2390/1a, Praha 9, 190 00, Czech Republic
Tel reception: +420 261215216
Fax: +420 271774506
E-mail: Filip.Kropacek@sunnysoft.cz

Takže asi opravdu bude problém někde jinde, protože 1A ti dobije MM i kdyby jsi ještě připojil třeba hodinky s vodotryskem :lol:
Uživatelský avatar
nadlabak
Androiďák!
Příspěvky: 638
Registrován: pát 20. lis 2009 12:40:35
Bydliště: Žižkov & Střekov
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od nadlabak »

Jenom doplním: originál Motorola autonabíječka co mi přišla s Motorola CarDockem udává 950mA (a je to zřejmě i skutečně schopná dát), což rozhodně stačí.
Uživatelský avatar
Eso Rimmer
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: pon 15. bře 2010 19:39:37
Typ mobilu / ROM: Motorola Razr MAXX + Sharp Galapagos 003SH
Rom: stock 4.1.2

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od Eso Rimmer »

Držák jsem objednával orig. z ebay z USA, protože u nás je o pár stovek dražší. Je na něm myslím logo Verizon. Bluetooth sice nepoužívám, ale i s baterkou na 10% se mi to při chodu GPS postupně dobíjelo, takže rezerva tam určitě je.
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
sware
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: ned 11. říj 2009 10:34:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od sware »

Tak jsem porad skoumal a zjistoval proc to neudrzi nabijecka a prisel jsem na to ze je problem v menici resp. spatnemu kontaktu v autozasuvce, a pri prejeti vice nerovnosti prestala nabijet, opravil jsem to a vse ok, nabijecka nyni zvlada vse bez problemu.

@telefon    
G1>>>Motorola Milestone 2.1 root >> IPhone 3 >> Iphone 4 >>Xperia X10 mini
Uživatelský avatar
Eso Rimmer
Stálý androiďák
Příspěvky: 205
Registrován: pon 15. bře 2010 19:39:37
Typ mobilu / ROM: Motorola Razr MAXX + Sharp Galapagos 003SH
Rom: stock 4.1.2

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od Eso Rimmer »

Když už jsme u toho držáku do auta. Hrbaté silnice (dálnice) matou pohybový senzor a MotoNav přeblikává do režimu portrét. Není někde možnost po dobu vložení v držáku, aby aplikace jely jen v landscape? Nebo aspoň v té MotoNav. V nastavení jsem to nenašel. MotoNav je dost ořezaná, co se týče voleb.
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
sware
Nové Androidě
Příspěvky: 48
Registrován: ned 11. říj 2009 10:34:15
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od sware »

No me se to stalo asi jen 2x ze to probliklo. Pouzivam osobne navigon a jako reseni se da nechat telefon otevreny. Pak to nepreskakuje, napr na D1 v pomalem pruhu nutnost...

@telefon    
G1>>>Motorola Milestone 2.1 root >> IPhone 3 >> Iphone 4 >>Xperia X10 mini
Uživatelský avatar
nadlabak
Androiďák!
Příspěvky: 638
Registrován: pát 20. lis 2009 12:40:35
Bydliště: Žižkov & Střekov
Kontaktovat uživatele:

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od nadlabak »

Telefon se dá zamknout v landscape módu simulováním vysunutí HW klávesnice, i když je ve skutečnosti klávesnice zasunutá:

Kód: Vybrat vše

sendevent /dev/input/event4 5 0 0
Doporučuji stáhnout si z marketu aplikaci GScript, udělat si v ní nový skript s uvedeným kódem a dát si na něj zástupce na plochu. Skript potřebuje su práva.

Zasunutí zpět se nasimuluje takto:

Kód: Vybrat vše

sendevent /dev/input/event4 5 0 1
Nebo stačí klávesnici skutečně vysunout a zase zasunout a je to.
Uživatelský avatar
karel_e71
Stálý androiďák
Příspěvky: 211
Registrován: ned 09. kvě 2010 11:56:30
Typ mobilu / ROM: SGS

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od karel_e71 »

premejslim jeslti moji MM prodat nebo ne, uz me omrzela po ctyrech mesicich, jakou byste dali cenu? Mam k tomu jeste origo drzak do auta i s kablem... Ja bych to videl tak na 7500??? Je pouzivana 10 mesicu.
Uživatelský avatar
lasted
Robot
Příspěvky: 704
Registrován: stř 28. dub 2010 12:46:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 32GB
Bydliště: jižní Morava

Re: Motorola MILESTONE / DROID (Sholes)

Příspěvek od lasted »

ja myslim ze i za 8000by se dala strelit.. na aukru tak vetisnou chodi.. neco malo pres 8.. jinak co by jsi chtel misto ni? ja jedne asi droida X:) ale to ma jeste casu dost.. MM je super stroj..
Odpovědět

Zpět na „Milestone (Droid)“