Milestone (Droid)Hledám Rom s CZ a potřebuji pomoc

Motorola with Google
Odpovědět
mircony97
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:01:22
Typ mobilu / ROM: Motorola xt720

Hledám Rom s CZ a potřebuji pomoc

Příspěvek od mircony97 »

Ahoj, dostala se mi od známého Motorola xt720 (jsem zmaten, vypadá jako milestone ale nemá qwerty ).
Jsem naprostý začátečník, o ůpravách androidu nic nevím, zkoušel jsem si něco přečíst, ale nerozumím tomu jak to provést. Ptám se tedy jakou ROMku použít pro mojí motorolu, a jak jí tam dostat, tak aby fungovala. Dík
mmiminoo
Robot
Příspěvky: 725
Registrován: čtv 18. lis 2010 16:10:52
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Rom: Stock
Bydliště: Slovensko > Dohňany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám Rom s CZ a potřebuji pomoc

Příspěvek od mmiminoo »

Nerozumieš tomu a chceš do toho ísť... :o
V dnešnej dobe ludia nevedia čo by robili...
Ak chceš mať namiesto telefónu ťažítko na papiere tak sa do toho pusti... potom neplač že ti niečo nejde.
Ja som sa do rootu pustil až po mesiaci študovania.. aj to sa ešte kopec vecí potrebujem doučiť
Dues Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?
mircony97
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:01:22
Typ mobilu / ROM: Motorola xt720

Re: Hledám Rom s CZ a potřebuji pomoc

Příspěvek od mircony97 »

no z telefonu těžítko mít nechci, de o to že ta motorola má nějakou KyuHyuk ROM for XT720 1.5.0
Firmware version je 2.1-update1. Problém je v tom, že telefon nené v češtině, ale v rozsypaném čaji-angličtině. Abych předešel spekulacím o tom, jestli jsem kretén, kterej se snaží si zničit vlatní blbostí mobil, tak nejsem. Chci jenom poradit jak ten telefon počeštit, ať už nějakou aplikací, ROMkou, prostě čimkoli. Dík
mmiminoo
Robot
Příspěvky: 725
Registrován: čtv 18. lis 2010 16:10:52
Typ mobilu / ROM: OnePlus 3
Rom: Stock
Bydliště: Slovensko > Dohňany
Kontaktovat uživatele:

Re: Hledám Rom s CZ a potřebuji pomoc

Příspěvek od mmiminoo »

Skús túto aplikáciu https://play.google.com/store/apps/deta ... rch_result
Osobne ti neporadím ako na motorolu snáď sa tu niekto nájde
Dues Velox Nex
Som čoraz múdrejší alebo ľudia hlúpejší?
peetr_
Androiďák!
Příspěvky: 624
Registrován: pát 27. srp 2010 16:44:17
Typ mobilu / ROM: Motorola Photon

Re: Hledám Rom s CZ a potřebuji pomoc

Příspěvek od peetr_ »

Doporučuji nainstalovat CyanogenMod rom. Tam češtinu najdeš. Počeštění je možné, ale trochu složitější pro začátečníka.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Hledám Rom s CZ a potřebuji pomoc

Příspěvek od LivArt »

On říká, že tomu ani za mák nerozumí a ty mu hned doporučíš cyanogenmod.... :no:

Stock ROMky (tovární ROMky) najdeš tady (reuploady tady) i s programem, kterým ji tam dostaneš. Máš tam Central Europe, tam by mohla být i čeština. Návod na ten program najdeš tady. Akorát soubory použij tam z toho odkazu na xda-developers, ne z toho českého návodu!

A kdyby tě to zajímalo i dál (Rooting, Custom recovery, flashování), tak na xda najdeš v tom tématu všechno důležitý. ;)
TFSi
Stálý androiďák
Příspěvky: 85
Registrován: pát 05. srp 2011 19:04:55
Typ mobilu / ROM: Motorola DEFY
Rom: CM10 NIGHTLY

Re: Hledám Rom s CZ a potřebuji pomoc

Příspěvek od TFSi »

LivArt píše:Stock ROMky (tovární ROMky) najdeš tady (reuploady tady) i s programem, kterým ji tam dostaneš. Máš tam Central Europe, tam by mohla být i čeština.
Hele, jako vtip dobrý. Ještě jsem neviděl Motorláckou stock ROM která by češtinu obsahovala... :roll:

mircony97:
Já bych ti doporučil tohle: zajdi do nejbližší lepší prodejny telefonů a požádej je aby ti do telefonu nahráli neoficiální ROM která obsahuje češtinu. Bláboly o ztrátě záruky a kdo ví o čem ještě jim odkývej, dej jim pětikilo a za hodinku za dvě se stav pro počeštěný telefon.
mircony97
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: ned 20. kvě 2012 13:01:22
Typ mobilu / ROM: Motorola xt720

Re: Hledám Rom s CZ a potřebuji pomoc

Příspěvek od mircony97 »

Díky moc, hlavně LiveArt . Nahrál jsem tam tu ROMku pro Central Europe, sice tam neni CZ, ale už tam nejsou ty korejský programy, takže vyřešeno. Dík
Odpovědět

Zpět na „Milestone (Droid)“