Milestone (Droid)Automatické spouštění hudby

Motorola with Google
Odpovědět
info.crew
Nové Androidě
Příspěvky: 49
Registrován: stř 25. lis 2009 16:40:43

Automatické spouštění hudby

Příspěvek od info.crew »

Zdravím,
Mám takový problém. Po nějaké automatické aktualizaci nevím čeho se mi při po připojení sluchátek automaticky spíná hudba a to ještě v režimu náhodného přehrávání. Nejde to nijak změnit, vymyzat taky ne. Musím vždycky manuálně jít až do menu přehrávače a tam to pokaždé vypnout.

Nevíte někdo co s tím? Například instalace jiné aplikace s lepším nastavením? Přehrávač hudby nepoužívám, mám v telefonu jen několik nahrávek a melodií na vyzvánění a je to velmi obtěžující to neustále přepínat.
Petr68s
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 02. bře 2013 8:56:16
Typ mobilu / ROM: Xperia Arc S
Tablet: iPad

Re: Automatické spouštění hudby

Příspěvek od Petr68s »

Mám úplně stejný problém. Při každém připojení na handsfree v autě se mi spustí přehrávač na telefonu. Už jsem zkusil co se dalo ale nejde to zrušit. Chtěl bych se toho jevu zbavit...
Uživatelský avatar
Lubis
Androiďák!
Příspěvky: 359
Registrován: ned 07. říj 2012 20:03:18
Typ mobilu / ROM: Xperia Z3 compact
Mobil 2 / ROM: SE Xperia Neo/Zelly Cream
Rom: Zelly Cream

Re: Automatické spouštění hudby

Příspěvek od Lubis »

Pokud mate Xperii, tak se Vam spustila pri pripojeni zarizeni do telefonu aplikace Smart Connect, staci ji spustit a deaktivovat prislusne profily.
Petr68s
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: sob 02. bře 2013 8:56:16
Typ mobilu / ROM: Xperia Arc S
Tablet: iPad

Re: Automatické spouštění hudby

Příspěvek od Petr68s »

Zkusil jsem všechna nastavení a nepomáhá to. Někde jsem našel, že je to opravdu chyba, o které se ví. Jajo řešení jsem objevil free utilitku (je na marketu), která se jmenuje Headset Blocker. U mě to pomohlo a hudba se už nespouští.
Odpovědět

Zpět na „Milestone (Droid)“