Prestigio MultiPhone 3500 DUO - FW/ROM/ROOT[Stock ROM, CWM backup] - Prestigio Multiphone 3500 Duo

Moderátoři: IQLogic, IQLogic

Odpovědět
FilipCZ
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: pon 08. dub 2013 17:55:38
Typ mobilu / ROM: THL 4000 [Stock]
Mobil 2 / ROM: nevlastnim
Twitter: nepotrebuju
Tablet: Lark Ultimate 8i (Win8.1 w Bing) (vyreklamovany)
Rom: štok

[Stock ROM, CWM backup] - Prestigio Multiphone 3500 Duo

Příspěvek od FilipCZ »

Zdravím všechny,

na forums.droidbeans.com jsem nedávno zveřejnil linky s původním FW od Prestigia i kompletní zálohou (včetně ROOTu) přes CWM Recovery na model PAP 3500 Duo, a tak jsem se rozhodl, že je hodím i sem. Předpokládám, že by mohli pomoci těm, co mají se starší verzí FW nějaké problémy anebo těm, co do svého founu rádi "vrtají" (stejně jako já :DD ) a chtějí mít zálohu pro případ obnovy.

Jen ještě dodávám že odkazy nejsou moje, takže nemůžu zaručit jejich dlouhou životnost. Stačí ale umět hledat mezi posledníma příspěvkama na tomhle (http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=396467) a tomhle (http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=435548) fóru.

A nakonec pár obrázků:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Download: http://yadi.sk/d/Vv17zzID4suWQ

Všechny verze FW označený jako "update" lze nainstalovat/updatovat přes klasickou Androidí recovery, ty zbylé ROOTnuté verze jsou CWM zálohy, na které potřebujete CWM Recovery - link zde:http://forums.droidbeans.com/micromax-a ... a57-ninja/. CWM zálohy se musí rozbalit na sdkartu do složky "clockworkmod" a je nutno je v hlavní nabídce CWM obnovit, NE instalovat z sdkarty!!!

FilipCZ
Naposledy upravil(a) FilipCZ dne stř 05. čer 2013 15:09:19, celkem upraveno 2 x.
mirus12
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: sob 02. úno 2013 12:42:47
Typ mobilu / ROM: Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL 16GB

Re: [Stock ROM, CWM backup] - Prestigio Multiphone 3500 Duo

Příspěvek od mirus12 »

Koukal jsem na ta ruská fora, ale nejsem z toho moudrý. Popisují tam i nějakou upravenou ROM s Holo Launcher, ale nenašel jsem tam funkční odkaz na stažení nástroje pro aktualizaci ROM.
Nenajde se prosím, někdo kdo by to sem hodil s českým popisem? Děkuji

EDIT: nějak jsem přehlídnul ten obrovský odkaz dole v předchozím příspěvku a tam celou složku s ROMkama a postupem :-)
mirus12
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: sob 02. úno 2013 12:42:47
Typ mobilu / ROM: Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL 16GB

Re: [Stock ROM, CWM backup] - Prestigio Multiphone 3500 Duo

Příspěvek od mirus12 »

Tak aktualizace mě stále nejde. Pokud se snažím dle tohoto postupu:
1.Copy FW to root of sdcard
2.Power off device
3.Press and hold Volume up button, then press power button, wait device enter recovery mode
4.Select "apply update from sdcard"->Select FW file (use volume up, volume down and power button to control the cursor
a použiji aktualizační soubor update1.0.09 - 1.0.14.zip skončím chybou: E:Error in /sdcard/update12-14.zip (Status 7)
Pokud použiji 2013-04-15.15.41.53_1.0.13_root.ZIP nebo 2013-04-15.16.48.46_1.0.13_holo_root.ZIP končím chybou: E:signature verification failed.
Jediné co šlo natáhnout je LQATU01_2013-01-02_factory_update_chist_1.0.11.zip a teď mi ještě nejde ROOT :-(
FilipCZ
Nové Androidě
Příspěvky: 43
Registrován: pon 08. dub 2013 17:55:38
Typ mobilu / ROM: THL 4000 [Stock]
Mobil 2 / ROM: nevlastnim
Twitter: nepotrebuju
Tablet: Lark Ultimate 8i (Win8.1 w Bing) (vyreklamovany)
Rom: štok

Re: [Stock ROM, CWM backup] - Prestigio Multiphone 3500 Duo

Příspěvek od FilipCZ »

Srry za opozdenou odpeved mam v poslednich dnech moc prace, o vikendu dystak napisu postup. Nezapomen ze na CWM zalohu musis pouzit backup and restore volbu v Cwm (samozrejme ze zaloha musi byt rozbalena na karte ve slozce clockworkmod), jinak ta druha chyba vypada na problem s podpisem), v nejblizsi vhodne dobe se na to podivam a dam vedet.
mirus12
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: sob 02. úno 2013 12:42:47
Typ mobilu / ROM: Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL 16GB

Re: [Stock ROM, CWM backup] - Prestigio Multiphone 3500 Duo

Příspěvek od mirus12 »

Netřeba se omlouvat, to co provádím s telefonem jde jen na mé triko :-) Jsem moc rád, že se tomuto telefonu tady vůbec někdo věnuje a za to díky ;)
ROOT už mám a mám zpět i všechna data, včetně přehledu hovorů a všech SMS správ :-) Díky záloze Titanium Backup.
mirus12
Stálý androiďák
Příspěvky: 82
Registrován: sob 02. úno 2013 12:42:47
Typ mobilu / ROM: Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL 16GB

Re: [Stock ROM, CWM backup] - Prestigio Multiphone 3500 Duo

Příspěvek od mirus12 »

Tak jsem zkusil i ROM clockworkmod_1.0.14_root.zip a hlásí mě to pořád stejnou chybu: E:signature verification failed.
Zajímavé je, že to samé mě hlásí i na balíček zálohy vytvořený Titanium Backupem. Tak nevím kde soudruzi z NDR potažno ČLR dělají chybu :-)
Odpovědět

Zpět na „Prestigio MultiPhone 3500 DUO - FW/ROM/ROOT“