Jiayu G3 - FW/ROM/ROOT[ROM] JiaYu NEED ROM

batep
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4 4GB64GB
Mobil 2 / ROM: Lenovo P70 A VibeUI S433v2
Rom: VibeUI 3.5_S433v2

Re: [ROM] JiaYu NEED ROM

Příspěvek od batep » sob 04. kvě 2013 11:13:01

je na g3. Já ji mám nainstalenou a všechno mi jede dobře. jedinej problémek mám se zvukovým profilem general, po restartu telefonu mám vždy zvonění s vibrací a nemůžu se toho nijak zbavit ..

duffioso
Nové Androidě

Příspěvek od duffioso » pát 10. kvě 2013 16:36:29

Ahoj lidi,existuje nejaka opravdu funkcni romka pro starej cip?Dnes mi prisel mobil a poslali mi starou verzi.Jakoukoliv rom tam nasypu,tak jsem bez wifi a BT.Hlasi mi to 6620.Potreboval bych neco v CZ,klidne i 4.0.4
HTC Desire

Fryw
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: JiaYu g3

Příspěvek od Fryw » pát 10. kvě 2013 20:44:28

ahoj. mám starej čip a používám tuto http://www.needrom.com/mobile/jiayu-g3-14/

ingmi52
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Jiayu G3

Příspěvek od ingmi52 » sob 11. kvě 2013 19:18:49

duffioso píše:Ahoj lidi,existuje nejaka opravdu funkcni romka pro starej cip?Dnes mi prisel mobil a poslali mi starou verzi.Jakoukoliv rom tam nasypu,tak jsem bez wifi a BT.Hlasi mi to 6620.Potreboval bych neco v CZ,klidne i 4.0.4

Nevím od koho jsi telefon koupil ale já bych číňanům moc nevěřil. Já jsem koupil G3 od ETOTALKU a nechal jsem si tam dát jejich ROMku (Verze androidu 4.0.4). WIFI mě nejela a jejich varianta MobileUncle mě hlásila, že mám starou verzi čipu (MT6620), Nainstaloval jsem jinou ROMku určenou pro nový čip (http://www.needrom.com/mobile/jiayu-g3-6/) a najednou mě MobileUnkle říkal že mám čip MT6628 a WiFi jede bez problémů.

Podrobněji je o tomto problému psáno v diskuzi "Jiayu G3 s Etotalk mod rom a wifi". Podívej se tam, možná ti to pomůže.

duffioso
Nové Androidě

Příspěvek od duffioso » čtv 16. kvě 2013 18:59:58

Uz jsem to vyresil.Tedy na posledni chvilku pred odjezdem do nemecka na tyden.Poslali mi samozrejme novou verzy cipu.Ale jelikoz jsem stahl nekolik ROMek pro G3N a u zadne mi nefungovala wifina,tak jsem myslel,ze je to starej typ.Informacim v systemu se verit neda.Nakonec jsem nahodil stock 4.0.4 v cz pro G3N a slape to.Chtel jsem 4.1.2,ale uz ho mam ted nastrojenej podle meho gusta a chvilku ho tak pouzivat budu,Jelikoz tolik rozdilu v systemu neni.Mobil je perfektni,jen me stve,ze v nemecky mi aplikace whatsapp zere mnohem vice dat,nez na HTC Desire,ktereho jsem ulozil do supliku.Ale mozna je to jen verzi programu.Jinak telefon bezva.
HTC Desire

ceprk
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Jiayu G3

Příspěvek od ceprk » ned 19. kvě 2013 13:50:17

Na serveru

Kód: Vybrat vše

www.592zn.com
vysla 17. 5. nova verze teto MIUI ROM-ky

http://www.needrom.com/mobile/jiayu-g3n/
Jedna se o beta verzi MIUI v5 pro nasi G3-ku. V teto posledni verzi je opraveno spousta FC, ktere byly ve verzi puvodni. Podarilo se mi tuto verzi prelozit do cestiny a prozatim vypada, ze az na DUAL-SIM management vse chodi.
Nefunkcnim DUAL-SIM managementem myslim to, ze nemuzu spravovat nazvy a nastaveni jednotlivych SIM karet. Kazdopadne volba SIM-ky, ze ktere chci volat nebo poslat SMS-ku funguje.

Muj preklad ma jedinou nevyho (zatim jsem neprisel na to proc...). Po instalaci se telefon spusti v cestine, ale pri prvotnim nastaveni je na vyber z jazyku jen 2x cinstina, anglictina a rustina... Tot vse. Po instalaci MoreLocale 2 jde ale nastavit cestina a nasledne je cely system kompletne prelozeny... (nektere veci zustavaji v cinstine, ale to je problem jBartu, ze pro ne nema odpovidajici preklad... sorry).

ROM-ka je ke stazeni zde

http://ulozto.sk/xJu3adNf/592zn-com-jiayu-g3-miui-v5-20130517-cz-zip
At slouzi ke spokojenosti. ;)
Jiayu G3 ROM Android 4.1.2

Odpovědět

Zpět na „Jiayu G3 - FW/ROM/ROOT“