ZTE Skate - FW/ROM/ROOTZTE Blade III (Skate Pro) Návod cwm recovery + root

Odpovědět
Uživatelský avatar

Autor tohoto vlákna
VMach3
Androiďák!
Příspěvky: 491
Registrován: pon 08. srp 2011 6:28:48
Reputace: 13
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi5 64GB black
Rom: MIUI 8 by xiaomi.eu
Bydliště: Červený Kostelec, okr. Náchod

ZTE Blade III (Skate Pro) Návod cwm recovery + root

Příspěvek od VMach3 » ned 16. čer 2013 13:37:13

ZTE Blade III CWM Recovery
Začněte stážením všeho potřebného, tedy
Android SDK a balíčkem obsahující ZTE USB Driver, cwm recovery 6.0.3.2 pro Blade III a root.zip
Nainstalujte Android SDK a ZTE driver. Poté vytvořte složku s názvem třeba "Blade", je jedno kde ale aby byla po ruce tak třeba na ploše. Do této složky nakopírujte recovery.img ze staženého balíčku, poté do složky ještě nakopírujte "adb.exe" a "fastboot.exe" ze složky sdk/platfotm-tools ze staženýho Andriod SDK. Telefon mějte dostatečně nabitý a povolte v něm Ladění USB (nastavení/možnosti pro vývojáře) a připojte ho k PC (nezapínejte usb uložiště, jen ho nechte nabíjet).Ve správci zařízení si můžete zkontrolovat zda je telefon spravně přiřazen, měli by jste tam vidět Android Phone a po rozkliknutí ZTE Handset ADB Interface. Ze složky "Blade" spusťte příkazový řádek (současným stiskem klávesy shift a pravého tlačitka myši otevřete nabídku ze které vyberete "zde otevřít příkazové okno"). A teď přichází na řadu vyťukávání příkazů (příkazy zadávejte bez uvozovek):
1. "adb reboot bootloader"
telefon se restartuje do bootloaderu a na displeji bude svítit zelená postavička androidu (budou se instalovat ovladače), až bude telefon v bootloaderu můžete pokračovat příkazem
2. "fastboot flash recovery recovery.img"
po flashy recovery restartujte telefon přikazem
3. "fastboot reboot"
telefon se restartuje zpět do systému.
Proběhlo li vše v pořádku tak gratuluju, v telefonu je na místo stock recovery cwm recovery. Nyní můžete flashnout root na stock rom nebo flashovat custom rom.
!!NEŽ ZAČNETE COKOLIV FLASHOVAT UDĚLEJTE V CWM RECOVERY ZÁLOHU ORIGO ROM A BEZPEČNĚ ULOŽTE PRO PŘÍPADNOU BUDOUCÍ POTŘEBU!! (záložka backup and restore -> backup a zálohu pak najdete na sd kartě ve složce clockworkmod/backup)
Do cwm recovery se dostanete z vypnutého telefonu současným stiskem tlačítka hlasitosti dolů a zapínacího tlačítka, a pohybuje te se tlačítky hlasitosti a vyběr potvrzujete tlačítkem zapínaní.

ZTE Blade 3 Root origo rom
Na sd kartu v telefonu překopírujte soubor root.zip (nerozbalujte) který je ve staženém balíčku.
Spusťte cwm recovery, vyberte záložku install zip from sdcard -> choose zip from sdcard -> zde vyhledejte vložený root.zip a potvrtě výběr -> Yes - install root.zip. Po dokončení instalace restertujte telefon volbou reboot system now.
Nyní máte root.

Návod jsem převzal od KonstaT z Modaca kde jsou ke stažení i custom rom.

Na závěr trochu klišé :) Já ani KonstaT nebereme zodpovědnost za případně škody a vše děláte na vlastní nebezpečí.
Odpovědět

Zpět na „ZTE Skate - FW/ROM/ROOT“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host