Huawei Honor 2 - FW/ROM/ROOTNejde instalovat STOCK ROM z SD karty

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
gronyone
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: stř 12. bře 2014 12:18:17
Typ mobilu / ROM: Huawei Honor 2

Nejde instalovat STOCK ROM z SD karty

Příspěvek od gronyone »

Zdravím, netuší někdo, když mám instalovanej ofiko bootloader, zamčenej, proč mi nejde z karty načíst dload složka pro instalaci stock rom?? Složku mám danou jen tak na kartě, v žádném adresáři, prostě jen tak a pokaždé, když chci za pomoci power button a volume + - zapnout instalaci stock rom, tka mi to napíše, že je to buď ve spatné složce nebo to tam snad vůbec není nebo co... Netuší někdo co s tím, jsem z toho už docela na prášky :(

Píše to přesně E: failed to mount/ sdcard (No such file or directory)
Huawei SD card update fail.....
cust copying files...
copy cust files successed!
........
FAIL
........


Edit:
Naposledy jsem používal TWRP 2.6.3.0 a ROM B707, 4.2.2 od Batty86... Nahrál jsem oficiální recovery, potom ji uzamknul, na sd kartu hodil dload složku... no a update nejde stejně spustit, nevím proč :(

Edit2:
Tak už mi to najde dload soubor, ale zase to nejde, jelikož je tam nějaká chyba nebo co a to mám rom staženou přímo z oficiálního zdroje http://en.ui.vmall.com/downloadhonor2.html ... já už fakt nevím co s tím :(

Edit 3:
Takže vyřešeno... Pokud by se to někomu taky stalo, tak ať ví, co s tím :) ... Pokud je telefon po nahrátí oficiální recovery a uzamčení stále odemčený (i přes to, že přes příkazovou řádku při kontrole příkazem "fastboot oem get-lockstate" ukazuje relock), potom je potřeba prvně naflashovat chinesse recovery (genocolar), nechat telefon alespoň jednou nabootovat (kdyby sám nenabootoval, tak v recovery je hned první (1.) možnost reboot system (je to čínsky), tak zvolit tuhle možnost a nechat nabootovat do systému. Potom stačí znova nahrát official recovery a nechat nabootovat. Nyní by mělo být recovery zamčené. Není již potřeba dělat relock, ten je už zařízený... :)

EDIT by jumbo78:
NEPIŠ VÍC PŘÍSPĚVKŮ PO SOBĚ, ALE POUŽÍVEJ EDITACI! Přečti si prosím laskavě pravidla fóra a dodržuj je!
Odpovědět

Zpět na „Huawei Honor 2 - FW/ROM/ROOT“