HTC DesireSÍťové problémy

Moderátor: Jacho

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Douša
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: HTC Desire 510

SÍťové problémy

Příspěvek od Douša » úte 30. srp 2016 16:11:45

Ahoj. Snad jsem to dal do správného tématu. Mám velké problémy s telefonem HTC Desire 510. Telefon je v záruce. Zde pod čarou jsou uvedené problémy. Přechozí rodinné mobily od HTC fungují. Jednoznačně je to dle mne chyba HW. Nebo HW versus operátor. Simka byla vyměněna již před první reklamací.

Problém jsem reklamoval vícekrát.
1. reklamace nepotvrzena
2. reklamace nepotvrzena. Nicméně servis vyměnil připojení konektoru A 102 a výměna kabelu B108
3. reklamace potvrzena. Vyměněno opět A102 a novinka výměna Tamber-Evid Label, VOID wording

Aktuálně mám telefon po 3. reklamaci dva dny. Hned při spuštění po několika minutách to opět doma vypadlo. Takže testuji opravu dál...
A chci se poradit, co dělat, kdyby byly opět problémy.

Nicméně dotaz asi není na techniky, spíše na spotřebitelskou poradnu. :-(
Jak se mám bránit, když T-mobile servis (který přitom není jejich servis (VPS data a.s.)) mi u reklamace 1. nepotvrdil ? Dtto u 2. Tzn. mám to jako uznanou první reklamaci. To je standardní chování servisu T-mobile? Lze se proti tomu nějak bránit? než to pořád reklamovat a spoléhat na to, že někdy se dostanu ke třetí stejné reklamaci = vrácení peněz, či výměnu mobilu?

Díky moc za rady...

-----------------------------------------------------------------
Popis závad před třetí reklamací.

1. Mobil se vypíná i 2x denně sám.

2. Mobil se vypne při hovoru na místě s plným signálem, kde ostatní mobily (i HTC) v síti T-mobile nemají problém (ověřeno na 100% zaměstnání a domov). Signál náhle poklesne na 1 čárku až žádnou. Dojde ke strátě signálu.

3. Komu volám mě občas špatně slyší. Dochází k rezonanci zvuku. Hovor musím ukončit. Nemám na telefonu již ani obal. Ani to nepomáhá
Na bod 2 a bod 3 vyzkoušeno volání na hlasitý odposlech i bez. Výsledek je stejný.

4. Mobil se občas sekne. Nereaguje. Občas pomůže restart, či vypnutí. Někdy ani to nepomůže. Musím vypnout, vytáhnout baterii a simku a zapnout.

5. Občas jsem pro volajícího nedostupný i když jsem na příjmu a mám silný signál.

6. Nelze reálně volat více než 2 minuty. Cca každý druhý hovor vypadne. Již se mi stalo, že hovor vypadl po 10 sec. Hovoru. Někdy je nutný i restart. Někdy mi vypadne i 2x při hovoru na jedno číslo.

Odpovědět

Zpět na „HTC Desire“