Huawei Vision - obecná diskuzeHuawei Vision

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Dzendys »

Pedroid píše:Jak mám vrátit originál romku tedy spíše tu 2.3.7 ? SUT ten flashnuty foun nevidí.Dík.
Boot do CWM. V CWM je telefon pro SUT viditelný.
Jinak sem doplnil schválně, aby i ti, kdo si neumí poradit sami, měli radu.
Uživatelský avatar
Pedroid
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 05. čer 2013 16:12:21
Typ mobilu / ROM: THL T5S
Mobil 2 / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pedroid »

Ano přesně tento postup jsem zvolil. Takže funguje perfektně a doporučuji. ;)
Naposledy upravil(a) don_alex dne pon 01. črc 2013 16:27:27, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Odstraněna zbytečná citace
Pepinos3
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 11. led 2013 17:42:40
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision
Rom: JB 4.1.2

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pepinos3 »

Tak AOKP V2 vypusten a mohu doporucit jedine co zatim nefunguje je videocamera jinak fotak foti dobre ;)
Vyresena spotreba energie atd. no o proti v1 nesrovnatelne :yes:
Doporucuji kompletni wipe :!:

Danil_e71
AOKPv2
4.1.2
powersave and other fix's
http://yadi.sk/d/tfUD-Tc46FaBT

A kdyby nekomu vadilo ze ukazatel signalu wifi neukazuje silu signalu tak tady nahazuju fix ;)
http://ulozto.cz/xCfKaj51/aokpv2-jb-4-1-2-wifi-fix-zip
Uživatelský avatar
Dzendys
Stálý androiďák
Příspěvky: 78
Registrován: pát 18. čer 2010 11:45:01
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart 6 Ultra - CM 12.1 - Gitanillo87
Mobil 2 / ROM: Nexus 5 - Stock
Bydliště: Praha

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Dzendys »

Jedu na ni od včerejška a zatím spokojenost! Nejlepší ROMka co zatím byla...
SONHUD
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13. úno 2013 7:31:36
Typ mobilu / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od SONHUD »

no já s ní měl pár problémů.
1) nefunguje světelný sensor
2) baterie stále nic moc, vysoká žravost
3) telefon začal zamrzat když jsem ho chtěl odmeknout,
1. den asi tak pětkrát, 2. den už zamrzal hned po prvním zamčení

je to škoda, romka vypadá skvěle. možná by bylo úplně nejlepší kdyby někdo udělal cyanegenMod 7 a byl by klid :)
no uvidí se, třeba se podaří vyladit i tuto romku, ale moc tomu nevěřím, je to stále to samé se všema romkama co dělali > nefunkční nebo málo funkční fotoaparát a kamera, vysoká žravost baterie, restarty...

Telefon používám jako budík do práce takže jsem byl nucen přeinstalovat zpět na stock.
Jinak jsem zkoušel MIUIv5, tato rom vypadala ze všech nejlépe, ale polovina je v angličtině, polovina ještě v čínštině, jsou tam i nějaké čínské aplikace....
Naposledy upravil(a) don_alex dne pon 01. črc 2013 16:27:10, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna zbytečná citace
gangor
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 01. črc 2013 12:33:40
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od gangor »

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zda nemáte někdo stejné zkušenosti jedním problémem jako já a zda není nějaké řešení. Mám tento mobilní telefon (Huawei Vision).... funguje v něm vše v pořadku, až na jediný problém. Ostaní wifi sitě mobil nalezne, ale pouze moji domácí wifi síť ne. Používám doma router TP-Link TL-WR543G. Na jiných chytrých mobilních telefonech síť funguje, je normálně nalezena, ale můj telefon ji nemůže najít. Nevíte, čím je to způsobené a zda to lze nějak vyřešit? Děkuji předem za odpověď. Verze androidu je 2.3.7.
Uživatelský avatar
Pedroid
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 05. čer 2013 16:12:21
Typ mobilu / ROM: THL T5S
Mobil 2 / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pedroid »

Nevím to jistě nejsem u tebe doma. Nicméně zkus nastavit v routeru jiné šifrování sítě. Mně android bere bez problému WPA/WPA2, můžeš pokud tomu rozumíš zkoušet různé nastavení routeru dokud tu tvou síť neuvidí.
Naposledy upravil(a) Pedroid dne úte 02. črc 2013 13:08:03, celkem upraveno 1 x.
Pepinos3
Nové Androidě
Příspěvky: 7
Registrován: pát 11. led 2013 17:42:40
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision
Rom: JB 4.1.2

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pepinos3 »

Admin trosku sis to poplet on nepsal dva prispevky a muj prispevek si jdal pod jinej nick ale co to uz je jedno :( Pedroid a Pepinos3 jsou rozdilne nicky :!:
SONHUD
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13. úno 2013 7:31:36
Typ mobilu / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od SONHUD »

pedroid:
a dělal jsi tam nějaké změny s tou baterii? kua já když měl 40% večer tak do rána byl tel. tuhý. vyzkouším radu se zamrzáním, je možné že to tak je...
Uživatelský avatar
Pedroid
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 05. čer 2013 16:12:21
Typ mobilu / ROM: THL T5S
Mobil 2 / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pedroid »

to SONHUD nepsal jsem ti já,ale to nevadí (i když nechápu jak se může do mého příspěvku nacpat další a další které jsem nepsal já) nicméně to žraní baterky se dá odstranit jedině tak že jsem přes Titanium Backup vykopal úplně vše co nepoužívám a přes nastavení aplikací poctivě ukončil každou aplikaci, pak se životnost baterky prodloužila, nicméně mně nefunguje můj oblibený navigační software Navigon, Real Racing 3 jede tak že je nehratelný a Focení je spíš utrpeni video nejde vůbec. Takže jsem se vrátil krootnuté romce 2.3.7 a když přes Switch Pro Widget dám killnout tasky mám volných 230MB paměti a životnost baterie je skoro dva dny tak není co řešit. Děkuji Danielovi za hezké pokusy ale zatím jsou ty custom romky nepoužitelné.
SONHUD
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13. úno 2013 7:31:36
Typ mobilu / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od SONHUD »

no přesně tak si to myslím i já. 1,5 - 2 dny na AOKP je podle mě nereálné v současné době. škoda že nikdo neudělal CM7 :(

EDIT by pRo_lama:
Necituj posledný príspevok viď pravidlo č. 5 !!!
gangor
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: pon 01. črc 2013 12:33:40
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od gangor »

Dobrý den,

chtěl bych se Vás zeptat, zda je můj problém na mobilním telefonu Huawei Vision, který vám níže popíši vůbec možný. Můj problém je následující...

Mám doma domácí wi-fi síť, kterou však můj chytrý telefon Huawei Vision (Android 2.3.7.) ani nenajde. Používám router TL-WR543G. Ostaní mobilní telefony, notebooky, počítače ostatních členů rodiny toto připojení na mobilním telefonu normálně realizují. - připojení je jejich zařízením nalezeno a následně připojeno. Můj mobil však toto připojení ani nenalezne. Nevíte, čím je to způsobeno? Mobilní telefon jsem měl v servise kvůli jedné chybě a byla mi nahrána novější verze Androidu, ale ani tohle nepomohlo. Připojení mobil nenašel se starší ani s novější verzi Androidu. Na počítači mám dokoupený USB adaptér TL-WN727N. Na tomto počítači je nastaveno získávání adresy IP automaticky a vše klape bez problémů. Jinde (obchodní centra, práce,...) mi mobil wi-fi síť vyhledá a připojí (samozřejmě v případě,není-li zabezpečena).

Zkoušel jsem tedy bádat na internetu, zkoušet dělat různé věci a nic. Napadla mě jedna věc...že telefon má třeba zapnutý pouze standard 802.11n, tento standard však nepodporuje můj Wi-fi router TL-WR543G. Tento router umí jen 802.11b/g. Nemůže to být tedy způsobeno tím? Že na mém mobilním telefonu Huawei U8850 Vision je zapnutý pouze onen standart 802.11n, který můj router neumí?

Děkuji předem za reakci a přeji příjemný den
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Huawei Vision

Příspěvek od LivArt »

Dej kanál té wifi na nějaký < 10.
Uživatelský avatar
Pedroid
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 05. čer 2013 16:12:21
Typ mobilu / ROM: THL T5S
Mobil 2 / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Pedroid »

To gangor škoda že už podruhé píšeš totéž ale nenapíšeš zda máte tu síť zaheslovanou či nikoliv, dost těžko se ti pomáhá.
korenos97
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 10. srp 2013 12:08:09
Typ mobilu / ROM: LG Optimus L9 II
Mobil 2 / ROM: Sony Ericsson Xperia X10 mini pro

Re: Huawei Vision

Příspěvek od korenos97 »

Ahoj, nevíte někdo jestli se chystá ofiko aktualizace na ICS ? Zvažuju koupi tohohle telefonu a rozhoduju se mezi tímhle a Ascendem G300. Diky za odpověd.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Huawei Vision

Příspěvek od LivArt »

Ber G300, uděláš líp.
Harrycz
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. srp 2013 20:50:17
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Harrycz »

Dobrý den
Poprosil bych o radu. Jestli je nějakým způsobem možné vyřešit problém se zapnutím wifi. Momentálně když zapnu wifi tak po chvíli hodí chybu a nezapne se. Koukal jsem že by pomohlo přehrát software, ale prcek mi skoro vytrhnul usb z telefonu a funguje jen dobijení. Je nějaká možnost toto vyřešit? Děkuji
Uživatelský avatar
Jumbo78
Administrátor
Příspěvky: 11373
Registrován: pát 13. led 2012 17:25:32
Typ mobilu / ROM: iPhone XS Max 512 GB
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy NOTE EDGE - STOCK ROM
Tablet: Samsung Galaxy TAB S2
Bydliště: Kousek od Zlatých Hor :D

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Jumbo78 »

Nejdřív zkus factory reset

@phablet ;)
Skvělá navigace WAZE - vyzkoušej
Na poděkování slouží palec u příspěvku ;)
Cashback za nákupy
Harrycz
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14. srp 2013 20:50:17
Typ mobilu / ROM: Huawei Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od Harrycz »

Toto jsem zkoušel...
SONHUD
Nové Androidě
Příspěvky: 8
Registrován: stř 13. úno 2013 7:31:36
Typ mobilu / ROM: Huawei U8850 Vision

Re: Huawei Vision

Příspěvek od SONHUD »

Super, Daniel je zpět a pracuje dále na opravách. Jinak AOKPv2 je funkční a baterie drží 1 -1,5 dne, když v nastavení zapnete pouze 2G síť.
bart.dedek
Nové Androidě
Příspěvky: 12
Registrován: sob 21. črc 2012 6:08:53
Typ mobilu / ROM: LG G2
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy i9000/ROM: CM11

Re: Huawei Vision

Příspěvek od bart.dedek »

Zdravím.Manželce se objevila zcela záhadná chyba,a to,že ltf se samovolně nahodí do download modu,napíše polling a pak už jen tečkuje a tečkuje,dokud se to neukončí manuálně přes povwer+volume plus po deset sekund.Zdůrazňuji,že na founu je originál android 2.3.5,číslo sestavení U8850V100R001C279B244SP10.Já bych to osobně rootnul a nahodil něco jinýho,ale znáte ženy a jejich předsudky ohledně ztráty záruky.Já osobně měnim ROM jak fusekle a hledám furt tu nejlepší.Kdyby na vision vyšel CM10,už by tam byl.Nemá s touhle chybou nekdo nějaký zkušenosti?Předem děkuji za odpověď.

EDIT:

Jestli tady na tom vlákně zůstali věrní,potřeboval bych pomoct.Včera sem nahodil rootlou 2.3.7 odsud a zmizel mi download mod.Prostě klasickým dvojhmatem se do něj nemůžu dostat a mám strach tam házet cokoliv jinýho,abych z něj neudělal cihlu.Taky se nemůžu nikde dobrat té čínské ROM,co má v základu root+CWM.Našel sem jenom rozdělenou na dva party 7z a jeden z nich je poškozenej,takže kdyby ste jí měl nekdo doma,mohli by ste jí někam postnout prosím?

EDIT by Cleric
Nepiš dva a více příspěvků pod sebe, používej tlačítko upravit. Přečti si laskavě Pravidla tohoto fóra....Děkuji



EDIT:
To Cleric:
Děkuji za upozornění,ale pravidla samozřejmě znám.Tato chyba vznikla chybou stránky,jelikož první příspěvek byl dva roky starý a nějakou záhadou se objevil na tím novým(ale toho jste si jistě jako věrný účastník fóra všiml)Bohužel tohle upozornění je stejně OT jako to moje a k řešení mě nedovede
Odpovědět

Zpět na „Huawei Vision - obecná diskuze“