Asus Infinity Pad TF700Vybíjní baterie

Moderátoři: negrbob, negrbob

Odpovědět
IvanGS
Robot
Příspěvky: 946
Registrován: pát 01. úno 2013 16:30:08
Typ mobilu / ROM: LG G2 32 GB CZ
Tablet: Asus Transformer Pad Infinity TF700T
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 32GB 3G

Vybíjní baterie

Příspěvek od IvanGS »

Už jsem to psal v jiném vlákně, TF šel na reklamaci poté, co se sám úplně vybil během pár hodin a nakonec byl jedno ráno doslova rozžhavený. Do té doby (ještě když baterky držely) byly největším spotřebitelem energie paradoxně mapy, které jsem takřka nepoužíval, asi běžely někde na pozadí.
Po opravě je zatím vše v pořádku, největším spotřebitelem energie je Wi-Fi (90%) a zbytek pár dalších věcí - displej asi 5% atd. Wi-Fi chápu, tablet je doma k Wi-Fi vlatně stále připojen, pravděpodobně se občas vzbudí i v noci a stahuje maily apod., ale není mi jasný displej, tuším že ve vlákně o Nexusech se psalo, že displej je OK i když žere až kolem 80% energie, jak je možné, že mi žere tak málo? Tablet používám cca 2 hodiny denně, podsvícení asi 30% a je fakt, že energie ubývá i v době, kdy spí ale displej nesvítí.
Jak šetříte baterie vy? Vypínáte při nečinnosti Wi-Fi, Bluetooth, GPS a další věci, nebo to necháváte zapnuté?
Mimochodem, instaloval jsem Advanced Task Manager, někdo tvrdí, že tyhle věci nemají v tabletu co dělat, jiní mají opačný názor, zkusil jsem to na TF i na Nexus 7 přítelkyně, já to moc nesleduju, protože tablet používám vždy chvilku večer, ale přítelkyně má Nexus v provozu skoro stále a tvrdí, že baterie drží o dost déle než předtím.
Uživatelský avatar
Ounil
Androiďák!
Příspěvky: 402
Registrován: stř 16. bře 2011 19:09:44
Typ mobilu / ROM: Honor 9
Mobil 2 / ROM: Honor 8
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vybíjní baterie

Příspěvek od Ounil »

Já jsem dneska vyjímečně vypnul wifi a baterka neklesla asi to bude pravděpodobně nějaký další lag.
ydev
Stálý androiďák
Příspěvky: 108
Registrován: stř 16. lis 2011 10:01:47
Typ mobilu / ROM: HTC Desire Z
Tablet: Lenovo Think Pad

Re: Vybíjní baterie

Příspěvek od ydev »

Měl jsem problém s baterií a výdrží u 4.2.1, ale po obnovení továrního nastavení je to ok.

Oja
IvanGS
Robot
Příspěvky: 946
Registrován: pát 01. úno 2013 16:30:08
Typ mobilu / ROM: LG G2 32 GB CZ
Tablet: Asus Transformer Pad Infinity TF700T
Tablet 2 / ROM: Nexus 7 32GB 3G

Re: Vybíjní baterie

Příspěvek od IvanGS »

Když teď vypínám wi-fi, je všechno OK...
Odpovědět

Zpět na „Asus Infinity Pad TF700“