Asus Infinity Pad TF700TF701t postřehy z užívání

Moderátoři: negrbob, negrbob

Odpovědět

Jsem spokojen s tabletem "z krabice"?

Ano
1
50%
Ne
1
50%
 
Celkem hlasů: 2

uni
Stálý androiďák
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. lis 2014 10:16:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+ DS / Stock
Mobil 2 / ROM: OnePlus 6T / Stock
Tablet: Apple iPad Air
Tablet 2 / ROM: Huawei MediaPad M5 WiFi

TF701t postřehy z užívání

Příspěvek od uni »

Hoj,

tak jsem se stal majitelem tohoto dle mě úžasného tabletu, které má hromadu ALE (očekávaně). Především ovládání přes touchpad mi přijde, že si někdo v Asusu sedl, vzal Windows a zkopíroval. Bohužel. Kdyby vzal OSX....škoda:(
Takže už po prvním dni je jasno, ač jsem se tomu chtěl vyloženě vyhnout (nevím jaké penzum času bude užíván), že se nevyhnu kolečku odemknout-kořen-blýsknout-ladění.... Acho jo. Pokusím se sem nějak naházet postřehy, jak se daří z této věcičky s velkým potenciálem jej z něj vytlouct, výrobce jej bohužel hodně škrtí v rozletu.

BTW. "powindowsení" tablet pochytil i v systémových aktualizacích, po zapnutí nacucat 1GB aktualizací v třech balících je tedy maso (z 4.2 na 4.4). A vražda pro FUP:)
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: TF701t postřehy z užívání

Příspěvek od LivArt »

Kdyby asus žádnej update nevydal, tak tu budeš brečet, že asus na updaty kašle. Takhle udělali novou verzi systému, která je holt velká (protože je to celej OS) a brečíš, že je velká, tak to ti připadá v pohodě?
uni
Stálý androiďák
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. lis 2014 10:16:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+ DS / Stock
Mobil 2 / ROM: OnePlus 6T / Stock
Tablet: Apple iPad Air
Tablet 2 / ROM: Huawei MediaPad M5 WiFi

Re: TF701t postřehy z užívání

Příspěvek od uni »

CELÝ systém v komprimované podobě, který nahraji (tedy CaynogenMod) má pod 300MB. Rozdílové aktualizace pak mají desítky MB. Tedy ne, nepřijde mi to v pohodě:) A výsledek je totožný, mám v ruce užitečnou věc která vyhovuje (v případě CM zřejmě dokonce i více).
Samozřejmě, je zde obrovský balast od Asusu a Google (stovky a stovky MB) které tak jako tak nahradím svou obvyklou aplikační výbavou.
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: TF701t postřehy z užívání

Příspěvek od Mishack »

Takze cele tohle vlakno je hlavne o tom, ze jsi nam chtel sdelit, ze si koupis tablet, ocekavas u nej chyby a pak se jim divis. Jak je to vsechno cele na ho*no, jak to mas ty vymysleny uplne nejlip. A samozrejme nechybi obvykle plyvnuti na vyrobce X a Y.
Thanks for sharing... :palec: :facepalm:
uni
Stálý androiďák
Příspěvky: 239
Registrován: pon 03. lis 2014 10:16:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8+ DS / Stock
Mobil 2 / ROM: OnePlus 6T / Stock
Tablet: Apple iPad Air
Tablet 2 / ROM: Huawei MediaPad M5 WiFi

Re: TF701t postřehy z užívání

Příspěvek od uni »

Mishack: "...nevyhnu kolečku odemknout-kořen-blýsknout-ladění.... Acho jo. Pokusím se sem nějak naházet postřehy, jak se daří z této věcičky s velkým potenciálem jej z něj vytlouct, výrobce jej bohužel hodně škrtí v rozletu."
Tedy ne, "potíže" spojené s prvotní aktualizací nebo co očekávám po rozbalení není tématem vlákna (a nějak řešit firemní aktualizace už vůbec ne, to sem zatáhl LivArt), ale co se mi podaří vylepšit a zda to ostatním za to stojí, atd. Povídat si o placce po rozbalení nemám potřebu, naprostou většinu si umím dohledat sám a navíc chtě nechtě stejně potřebuješ čerpat informace z větší množiny uživatelů, než je v ČR/zde na fóru.
Bohužel, první 4 příspěvky jsou bez informační hodnoty...
Odpovědět

Zpět na „Asus Infinity Pad TF700“