Videohledám App na přehrání 4k

Odpovědět
Lord_Hell
Stálý androiďák
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 01. kvě 2014 9:41:45
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone max pro
Mobil 2 / ROM: Redmi Note 7 a redmi 6

hledám App na přehrání 4k

Příspěvek od Lord_Hell »

Zdravím lidi hledám app která my přehraje 4k video v HEVC (prostě ty šílené 50GB filmy) s možností přepnout zvuk i titulky když bude potřeba a když je zvuk kvalitnější asi 7.1 tak aby ho to přehrálo ve stereo (možná jiný kodek byl použitý pro dané audio že to zvuk nepřehrálo ale jiný zvuk u videa už dalo).
Osobně nechci aby se obraz trhal.
Při nejhorším nahoďte návod jak nastavit VLC aby jelo bez trhání a nevím proč VLC nechce přehrát 1080p video ale třeba 4k rozkouše ale třeba se vypne obraz (WTF? nechápu proč to dělá pak znovu najede obraz a zas vypne).
Prozatím v TV boxu nejspolehlivější přehrávač je Media Player přehraje 4K jen má problém s audio "4347kb/s48kHz,8 chanels,MLP FBA 16-ch (Dolby TrueHD with Dolby Atmos)" které nepřehraje ale s nižším datovým tokem a 5.1 AC3 audiem si poradil, je to u stejného videa jen je tam více na výběr z audia.

Předem dík za radu.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: hledám App na přehrání 4k

Příspěvek od policak »

Pro začátek napiš, na jakém zařízení to přehráváš. HW konfigurace, OS. Pak připiš, kolik je ti let. Já podle dotazu hádal 12, ale přítelkyně tvrdí, že ti víc jak deset nebude.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Lord_Hell
Stálý androiďák
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 01. kvě 2014 9:41:45
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone max pro
Mobil 2 / ROM: Redmi Note 7 a redmi 6

Re: hledám App na přehrání 4k

Příspěvek od Lord_Hell »

RK3318 H96 MAX 4GB 64GB nemám to zaplé, abych to ověřil přesně, kdybych to zapl vbudím matku, fakt sorry že mě netřískali rákoskou přez prsty, když mě učily češtin, bylo to nelegální a učitel by si šel sednout. a vono se pišou nesmysli když je člověk po pivu (no dobrá tady v okolí normalní člověk musí dát 10 půllitrů aby se slyl tak jak já z jednoho). ale upřímě proč bych chtěl bejt sřízlivej když chci položit jednoduchý dotaz.

Sorry že to vyznělo urážlivě, ale upřímně dokázal by dnes 10 leté děcko poznat rozdíl mezi 4k a 1080p? Natož napsat na jakém bitrate jede dané audio a jeho "kodek"? Na to že některé děcka jsou inteligentní ani neumí nainstalovat blbou hru ze steam.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: hledám App na přehrání 4k

Příspěvek od policak »

Nainstaluj si Kodi. Pozdravuj mámu.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Lord_Hell
Stálý androiďák
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 01. kvě 2014 9:41:45
Typ mobilu / ROM: Asus Zenfone max pro
Mobil 2 / ROM: Redmi Note 7 a redmi 6

Re: hledám App na přehrání 4k

Příspěvek od Lord_Hell »

TV box nemám u sebe ale kupodivu App Kodi jde nainstalovat, snad se nainstalovala, když jsem to připojil na wi-fi. Uvidím v sobotu jak to příjdu zkontrolovat.
Uživatelský avatar
policak
Droid
Příspěvky: 1571
Registrován: pát 21. čer 2013 20:43:28
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 9

Re: hledám App na přehrání 4k

Příspěvek od policak »

Proč kupodivu, Kodi je na boxech snad nejlepší přehrávač ever. Kromě toho má i velkou podporu, takže další dotazy na jeho nastavení směřuj na fórum Kodi.
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.
Odpovědět

Zpět na „Video“