ZTE Grand X IN - obecná diskuzePar otazok ku ZTE Grand X In

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Stuntbiker
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 14. zář 2013 18:41:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Grand X In

Par otazok ku ZTE Grand X In

Příspěvek od Stuntbiker »

Nazdar
pisal som to uz na 2 fora vsade bez odpovedi... Narazil som na toto snad tu pochodim lepsie.
Mam tento mobil druhy den velmi sa mi paci. Ale mam k nemu nejake dotazy.
1 ) kde nastavim aby sa video co natacam ulozilo do mobilu
2 ) kde si mozem pozriet ked kamerujem kolko este mozem kamerovat
3 ) ako ochranit obycajne sklo ( tento mobil nema gorilla glass :( )
4 ) mam problem ked napojim mobil do pc a nieco don davam pretoze neotvori ho ako usb ( ako moje starsie htc ) otvori ho ako mobil nahravam don veci lubi to zamrznut dat nejaky error ... Je to taka loteria musim ho odpojit zapojit a zacat odznova
je na to nejaky soft ? Cez ktory by som mohol tak pracovat. Dalej natocim video a idem ho dat do pc bum chyba error dnes sa mi to podarilo az na 3 krat...

dakujem vam velmi pekne za odpovede
Uživatelský avatar
Adam-Androiďák
Robot
Příspěvky: 987
Registrován: čtv 12. dub 2012 13:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo
Bydliště: Slovensko

Re: Par otazok ku ZTE Grand X In

Příspěvek od Adam-Androiďák »

1) video sa štandartne ukladá do pamäte telefónu, prípadne choď do nastavení- ukladací priestor a tam vybrať ukladanie na vnútornú pamäť.
2) pri prepnutí do režimu videokamery by čas malo zobrazovať v hornej časti obrazovky
3) to že má obyčajné sklo niekedy nič nemusí znamenať niekedy vydrží viacej ako Gorilla- ideálne je ale používať niaký flip ktorý zakryje displej, klasické puzdro ( fólie veľmi nemusím :) )
4) v stavovej lište by ti malo signalizovať stav pripojenia k PC, ak tam máš možnosť vybrať typ pripojenia skús Mass Storage ( USB Storage) prípadne protokol MTP.
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:
Stuntbiker
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 14. zář 2013 18:41:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Grand X In

Re: Par otazok ku ZTE Grand X In

Příspěvek od Stuntbiker »

ahoj dakujem za odpoved ! :)
V nastaveni kameri som tam nic nenasiel ani v nastaveni mobile no to nevadi... sak na pametovej karte je este dost miesta aspon na hodinu zaznamu

ked kamerujem v hornom rohu je kolko uz kamerujem ale nie kolko mozem skusal som to aj stlacat ci sa to neprepne ale nejde to ... ( zeby to v nejakom update mobilu uz slo ??? skusim pozret aku mam verziu a aka je najnovsia )

ten usb ma trapi najviac mam na vyber dve moznosti otvorit to ako telefon alebo ako kameru ked ako kameru pracuje to rychlo ale otvori len dva priecinky na pametovej karte videa a fotky telefonu
ked to dam ako mobil pracuje to pomali seka mozno to je ale tim ze mobil je intel a ja mam AMD ...
Kde mozem zistit najnovsiu verziu telefonu ?
A kde zistim aku mam ja ? Software ci root alebo ako sa to vola uz neviem ... aj tak by som ho nerad prepaloval alebo robil daco ilegalne :no:
Uživatelský avatar
Adam-Androiďák
Robot
Příspěvky: 987
Registrován: čtv 12. dub 2012 13:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo
Bydliště: Slovensko

Re: Par otazok ku ZTE Grand X In

Příspěvek od Adam-Androiďák »

No pri nahrávaní vidíš len dĺžku to sa dá vyriešiť stiahnutím inej fotoaplikácie (na Google Play sú stovky).
S tým pripojením k PC neviem, Amd by vadiť určite nemalo veď bežne k PC pripojujeme mobily s ARM.
Verziu systému zistíš v nastaveniach- informácie o telefóne, asi tam nájdeš aj možnosť skontrolovať aktualizácie (ak niaké ZTE vydalo).
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:
Uživatelský avatar
JakubJ
Stálý androiďák
Příspěvky: 53
Registrován: stř 31. srp 2011 12:46:43
Typ mobilu / ROM: Xiaomi MI2S

Re: Par otazok ku ZTE Grand X In

Příspěvek od JakubJ »

Se sekáním, resetováním a padáním mobilu při připojení přes USB jsem u svého Grand X In měl taky problém...nijak se mi nepovedlo ho vyřešit. Jediné co pomohlo, byla instalace custom ROM (odkazy jsou tu na foru), která mi do nastavení přidala featuru, pomocí které mohu po připojení k PC přes USB namountovat SD kartu jako klasické úložiště.
Stuntbiker
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 14. zář 2013 18:41:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Grand X In

Re: Par otazok ku ZTE Grand X In

Příspěvek od Stuntbiker »

Dakujem za odpovede !
Tak fotak necham fotakom Mozno casom skusim nejaku aplikaciu
Ked ninstalujem novy room tak mi padne aj zaruka na mobil vsak ze ? :(
Uživatelský avatar
Adam-Androiďák
Robot
Příspěvky: 987
Registrován: čtv 12. dub 2012 13:19:07
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Mi 4
Mobil 2 / ROM: Prestigio Multiphone 5508 Duo
Bydliště: Slovensko

Re: Par otazok ku ZTE Grand X In

Příspěvek od Adam-Androiďák »

V prípade že stiahneš niaku neofiko romku (nie priamo od výrobcu) tak áno o záruku prichádzaš, keď tam ale potom znovu nahráš originál v servise nič nezistia.
Btw pri prehrávaní Romky je dobré mať s týmto niake znalosti inač to nemusí dopadnúť najlepšie :!:
Dvakrát meraj raz rež. Na poďakovanie môžete použiť tlačidlo dole. :palec:
Odpovědět

Zpět na „ZTE Grand X IN - obecná diskuze“