Samsung Galaxy S4 (I9500/I9505) - ROM/ROOT/FWDešifrovanie neúspešné, poškodené dáta

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
Neth
Androiďák!
Reputace: 5
Typ mobilu / ROM: Nexus 5X
Rom: Pure Nexus + Jolla

Dešifrovanie neúspešné, poškodené dáta

Příspěvek od Neth » sob 25. čer 2016 19:07:11

Zdravím,
používal som nightly CyanogenModu 13 na Galaxy S4. Zašifrovaný, jeden deň všetko bežalo. Potom som zničoho-nič dostal pri boote správu, že zadaný vzor bol správny (hoci žiadny nepýtalo), ale dáta sú poškodené a jediným východiskom je reset telefónu. Skúsil som iba reštart a telefón naskočil, ale znovu nepýtal vzor. Išiel som teda do nastavení uzamykacej obrazovky a zmenil vzor (na ten istý) , pričom teraz sa ma to opýtalo či ho chcem zadávať pri každom štarte. Áno.
Po vypnutí som ale zostal stáť na rovnakej hláške. Nepomohli reštarty, resety, kompletné wipy cez TWRP (ktoré mimochodom heslo bez problémov vzalo) ani reflash rom cez TWRP. Momentálne ťahám zo sammobile ofiko firmvér, že ho skúsil nahodiť cez ODIN, Keď nepôjde, skúsim aj firmvér s PIT súborom. Pochybujem ale, že to bude fungovať.
Chcem sa preto spýtať: Má niekto nejaký nápad, prípadne vie ako tento problém vyriešiť?
Ďakujem.

EDIT: Dajte tomu chlapovi medailu a sušienku na môj účet:
https://forum.cyanogenmod.org/topic/961 ... ent-470536" onclick="window.open(this.href);return false;
choose format data, not wipe data

Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S4 (I9500/I9505) - ROM/ROOT/FW“