Reklamace, opravy a servis čínských telefonůLenovo se nenačte

Poznatky androiďáků s reklamacemi v jednotlivých čínských obchodech i u přeobjednávačů zde v česku.
STRUKTURU UDĚLÁME ZA CHODU. PIŠTE MI NÁPADY. Sup.

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Odpovědět
Luiggi
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 02. zář 2017 9:27:05
Typ mobilu / ROM: Lenovo Vibe Shot Z90-7 32G

Lenovo se nenačte

Příspěvek od Luiggi »

Zdravím ve spolek, mám problém se svým telefonem a to takový. Telefon jsem běžně používal a po chvilce se sem tam sám restartoval. Uvedl jsem telefon do základního nastavení , ale pak už se nezapl. Respektivě se zapne a objeví se jen uvodní logo začíná něco načítat, ale po chvilce zavibruje a samovolně se restartuje...a to dělá pořád dokola. Mám doma i další smartphony, ale toto se mi u nich nikdy nestalo. Když jsem to chtěl vyreklamovat, tak mi bylo sděleno, že jsem si to zapříčinil sám ...údajně nějakou modifikací systému. S tím rozhodně nesouhlasím, jelikož to neumím takové věci ani tomu nerozumím. Pak ještě uvedli, že jsem si to mohl i špatnou aktualizací zapříčinit, s tím taky nesouhlasím, jelikož telefon to má zřejmě nějak nadefinované a aktualizuje se samovolně automaticky. Nic méně jsem to nechal zkontrolovat v jiném servise , kde mi uvedli, že jde o vadnou paměť. Potřeboval bych poradit od nějakého profíka co tomu rozumí nebo popřípadě mi sdělit, kdo by to dokázal opravit a kde? Ještě bych chtěl uvést, že když jsem to připojil k PC, tak se mi místo základního disku objevilo 10 disků, které háží hlášku, že chtějí formátovat. Nic jsem s telefonem dále nědělal ani jsem ty disky neformátoval, jen to pozavíral. Děkuji za radu či odkaz
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: Lenovo se nenačte

Příspěvek od Papooch »

Jestli se toho nebojíš, zkus to přeflashnout, může to pomoct (bude potřeba trochu googlení, ale základy bys měl pochopit třeba z tohoto videa). Paměť klidně v rici být může, s tím pak holt nic neuděláš. A v servisech se jim do toho prostě nechce vrtat.
Na poděkování slouží palec u příspěvku
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Lenovo se nenačte

Příspěvek od sinco »

Podle reakce servisu bude pamet v haji a tak hodi chybu na zakaznika a odmitnou to opravit v ramci zaruky. To je svet.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Vojta_L
Robot
Příspěvky: 938
Registrován: pon 26. říj 2015 9:19:15
Typ mobilu / ROM: Lenovo

Re: Lenovo se nenačte

Příspěvek od Vojta_L »

Doporučuji zařízení reklamovat výhradně v servise Lenovo, kde tě takto neodbudou. Pokud je zařízení v záruce, bude oprava zdarma. Více informací ohledně zaslání zařízení do servisu nalezneš na stránce http://www3.lenovo.com/cz/cs/services-w ... cewarranty.
Odpovědět

Zpět na „Reklamace, opravy a servis čínských telefonů“