CUBOT M6589 - obecná diskuzeCUBOT M6589

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
eswe
Androiďák!
Příspěvky: 309
Registrován: úte 27. pro 2011 20:51:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3
Bydliště: Olomouc

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od eswe »

Unavix - dík za upozornění
jurasking
Nové Androidě
Příspěvky: 32
Registrován: čtv 27. pro 2012 21:38:29
Typ mobilu / ROM: SE K750i

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od jurasking »

Zdar, ještě tu žádný majitel nepsal ohledně výdrže baterie s ohledem na intenzitu využití? Je ta 2500 mah baterie znát?
Uživatelský avatar
eswe
Androiďák!
Příspěvky: 309
Registrován: úte 27. pro 2011 20:51:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3
Bydliště: Olomouc

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od eswe »

Tak mi to připadá,že ho mám jen já a Mild@.Baterie asi standart.Ona než si sedne po několikerém nabíjení.Mám ho od pátku,tak zatím těžko říct.
Uživatelský avatar
Mild@
Stálý androiďák
Příspěvky: 151
Registrován: pon 21. led 2013 10:54:40
Typ mobilu / ROM: HTC-THL-HERO-Jiayu
Tablet: Ainol, Hyundai, Ramos
Bydliště: Morava krásná zem ...

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od Mild@ »

Já už mám jasno. Ještě jsem sice nevyzkoušel pořádně GPS, protože počasí cachování nepřeje, ale recenze je již na světě. Čekám ještě jestli nevyrazím dnes na běžky, abych tu GPS pořádně prubl. Recenze vyjde podle času buď zítra večer nebo ve středu dopoledne.
BigFoot007
Androiďák!
Příspěvky: 413
Registrován: ned 11. črc 2010 8:43:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od BigFoot007 »

No to som celkom zvedavy popravde ne recenziu cubika:)
Uživatelský avatar
eswe
Androiďák!
Příspěvky: 309
Registrován: úte 27. pro 2011 20:51:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3
Bydliště: Olomouc

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od eswe »

:yes: :yes: No to já taky,doufám,že dá W8ičce na prdel
Uživatelský avatar
Mild@
Stálý androiďák
Příspěvky: 151
Registrován: pon 21. led 2013 10:54:40
Typ mobilu / ROM: HTC-THL-HERO-Jiayu
Tablet: Ainol, Hyundai, Ramos
Bydliště: Morava krásná zem ...

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od Mild@ »

Cubot M6589 (chipset MTK6589) vs. THL W8 (Hero H7500+)

Už si s tím slibováním recenze připadám jako číňan při prodeji Jiayu G4 – taky už měl 5 termínů prodeje :-)
Ale vy už jste se dočkali :-) Zaměřím se na srovnání s dosud nejdiskutovanějším telefonem s chipsetem MTK6589, tedy s THL W8, které má už řadu spokojených majitelů.
Upozorňuji, že ne se vším můžete souhlasit. Jedná se o můj názor, moje pocity a dojmy z telefonu.

Design a ergonomie (rozměry)
Už vím, co chci! 5“ je hodně, 4“ jsou málo. Úhlopříčka 4,7“ je pro mě ideální. Rozměrově je Cubot o necelý centimetr nižší a půl centimetru užší než W8. Zato působí mírně silnějším (tlustším) dojmem. I přes poměrně malý rozdíl ve velikosti je přirozenost držení někde jinde – v kladném slova smyslu. Cubot se mi prostě drží daleko lépe než W8.
Umístnění HW tlačítek mi vyhovuje – power a volume jsou na jedné straně pod sebou. Dolní tři tlačítka jsou všechna optická, takže oproti W8 jasné plus.
Zadní kryt není lesklý ani matný, ale je na něm „vyražená“ taková zvláštní struktura, která zabraňuje jakémukoliv omatlání. Při pohledu na zadní stranu na mě telefon působí luxusním dojmem, přestože se jedná o bílý plast. Celkový dojem luxusu doplňuje čočka fotoaparátu zapuštěná v chromovém obdelníku. Na druhou stranu, zepředu telefon už tak luxusně nevypadá. Okraje lemuje poměrně široký chromový rámeček paradoxně viditelný pouze zboku a zezadu. Celkově je ale design opravdu pěkný. Konektor USB je vespod – pro telefonování s dobíjením dobrá volba, pro práci s připojením na PC blbé (zde se hodí konektor nahoře).

Balení
Jedna baterie (2500mAh), sluchátka, chudý manuálek, nabíječka CZ, ochranná fólie a USB kabel. Žádná druhá baterie. Vyzdvihnout musím opravdu malinkatou nabíječku, která „dává“ 1A místo dosud dodávaných 500mA nabíječek (teda alespoň to na ní píšou).

Zpracování
Velmi slušné. Ovšem HW tlačítka na boku přístroje jsou taková volnější. Když zatřepete telefonem, tak slyšíte jejich „vůli“. Jinak nikde nic nevrže. Zadní kryt se zaklapne jakoby dovnitř skořepiny – tedy nemá takový ten klasický okraj (zaoblené okraje). Vše pěkně slisované, žádné ostřejší hrany jsem nezaznamenal (oproti H7500). Celkové zpracování působí lepším dojmem než u W8.

Display
Nádhera :-) Menší úhlopříčka při stejném rozlišení jako W8 (1280x720) prostě vytváří jemnější obraz. Možná je to jen placebo, ale mě se celkový obraz na display líbí víc než u W8. Srovnal bych ho s Jiayu G3, který bych vzal za vzor. Display má dobré pozorovací úhly a nemám, co bych vytkl.
Light sensor funguje lépe než u H7500 (kde byl display hodně tmavý). Trochu hůře ovšem než u W8, neboť se mi zdá, že přisvětluje trochu víc než bych potřeboval. W8 je v tomto zatím ideál. Samozřejmě netvrdím, že je to light sensorem, ale spíše celkovým naladěním HW/SW.

Výkon – rychlost
Stejný chipset, stejná rychlost? Možná! V antutu, koho to zajímá, dosáhl telefon výsledku 12980 bodů. Nicméně co se týká menu a celkové plynulosti, tak za W8 i za H7500 lehce zaostává. Občas jsem pozoroval takové malé zaváhání (ale to jsem pozoroval i u W8). Nejedná se o nic zásadního, ale když si toho všimnu, tak to prostě zmíním. Někde jsem četl, že 4.2.1 je v tomto smyslu trochu pomalejší než starší 4.1. Každopádně při hraní her nebo sledování filmů je výkon dostatečný, tak jako u ostatních telefonů s tímto chipsetem. Jen počáteční rozběh her mi přijde občas trochu trhanější.

GPS
Funguje stejně jako u konkurentů. Fix do 8 vteřin a přesnost rovněž shodná s W8 a H7500. Problém s trackováním GPS je stejný jako u konkurentů, ale celkově je zaznamenaná křivka plynulejší a lepší než u W8. To ostatně můžete posoudit sami na sport-tracker, kde jsem zveřejnil nějaké porovnání v předchozích příspěvcích.

Výdrž na baterii
Menší display, větší baterie než W8. Teoreticky by měla být výdrž vyšší než u W8 i H7500. Prakticky se to však nepotvrdilo. Spíše naopak. Na první „dojem“ byla výdrž pouhé 2 dny (při stejném zatížení měl W8 tři dny a ještě zbylo). Telefon jsem užíval přes týden a výdrž se skutečně časem trochu zlepšila. Přesto si dovolím tvrdit, že výdrže W8 nedosahuje. Někde jsem četl, že Droid 4.1.2 je k baterii šetrnější než novější systém 4.2.1. Polemiku, zdali tomu tak je nechám na vás.

Wifi
Funguje bez problému, stejně jako u ostatních telefonů.

Fotoaparát
Fotoaparát je horší než u W8 a H7500 a oba konkurenti fotí lépe. Stejně je na tom i přední kamera. Přisvětlovací diodu používám často jako svítilnu, abych nebudil „stařku“, když jdu spát a zdá se mi, že svítí míň než u konkurentů. Řekl bych, že to jde poznat i u fotek.
Jak víte, k foťákům obecně se vyjadřuji hodně negativně, takže třeba to bude někomu stačit. Zkoušel jsem tentokrát točit i video. Někdo na fóru tomu přikládal velkou váhu. Řekl bych to asi takto. Pokud někdo chce s tímto nějak vážně točit FullHD videa, tak je dobrodruh. Nemyslím jen s Cubotem, ale i s W8. Sice vám to FullHD rozlišení nabídne, ale co z toho, když to pomalu zaostřuje.
Cubot má oproti W8 co se videa týče slabší především zvukový záznam. Všechno jde míň slyšet a ještě do toho leze takový podivný zvukový šum. Za mě nepoužitelné. U W8 je to obrazově podobné (nic moc), ale zvuk je podstatně lepší. Navíc se to snaží (stejně jako W8) neustále někam něco zaostřovat, takže je to chvílemi rozmazané. Zkoušel jsem i druhý telefon a výsledek byl stejný.
Takže, jestli chcete nahrávat kvalitní videa a fotit kvalitní fotky, kupte si kameru a foťák. Na občasnou momentku to se zavřením všech očí (abych to neviděl) stačí :-) (jak Cubot tak W8).

Zvuk
Srovnatelný s H7500+ (tj. lepší než W8). Reproduktor hlasitý, nemám výhrady ani ke kvalitě.

Ostatní
Musím zmínit absenci LED diody. Nejen, že chybí dioda pro identifikaci událostí, ale dokonce i když je telefon na nabíječce, tak žádná dioda nesvítí. Jediný způsob jak v tomto případě poznat, že je telefon nabitý je zapnout display. Ne že by pro mě byla LED dioda životně důležitá, ale tohle je jasné mínus. Alespoň připojení nabíječky mohlo být indikováno.
Telefon nemá také kompas, což by mohlo vadit geocacherům.


Čeština, nákup a dodání
Čeština je lépe provedená než u W8. Prostě mi přišla taková čistší a úplnější. Všechny klíčové aplikace (google play) fungovaly a tvrdím, že po zapnutí můžete telefon hned používat.
Telefony byly dodány z pandawill.com. Obsahují android 4.2.1 v české mutaci. Dodáno DHL za 6 dní od objednávky. Tracking number jsem neobdržel (ani jsem o něj nežádal). DPH bylo zaplaceno.

Suma sumárum
Podle mého názoru se jedná o výborný telefon, který ale vzhledem k současné ceně (239 dolarů) nabídne míň než W8. Kdo však preferuje menší rozměry, může být pro něj Cubot dobrou volbou. Kvalita zpracování je výborná a designově je to také pěkný kousek. Vše funguje hned a nenarazil jsem na vůbec žádný problém (narozdíl od W8 a H7500). Dovolím si tvrdit, že po osvědčených Lenovech je tohle první telefon, na kterém jsem po týdnu užívání nenašel žádný problém, který bych musel nějak řešit (doinstalovávat aplikace, oddinstalovávat aplikace atd.). Geocachera bych upozornil na absenci kompasu, což může někdy vadit. Foťák beru vždy spíš jako doplněk co se ani levnějším kompaktům prostě nevyrovná a bez indikační LED diody se dá v žít. Zklamala mě také výdrž, od které jsem očekával víc, ale kdo si s telefonem opravdu hraje, nabíjí stejně každý den, že :-)
Celkově mě tedy telefon neoslovil a oba kousky půjdou z domu :-) Jednak jsem geocacher a chci kompas a pak ta LED (už jsem si asi zvykl, i když bych se bez ní obešel).
Vzhledem k tomu, že se s tímto displayem (4,7“) v kombinaci s MTK6589 se toho momentálně moc nenabízí (více méně jen Cubot a UMI X1S, který má malou baterii), je Cubot jasnou volbou pro lidi, co preferují především rozměr. Za své peníze dostanete dobře zpracovaný kousek telefonu, který netrpí žádnými nedodělky. Kdyby to mělo ten kompas a LED, tak bych si ho rozhodně nechal!
Vzhledem k nižší výbavě bych ideální cenu Cubota viděl někde kolem 200 dolarů. Za takové peníze by to byl bezva kup (zatím tomu tak ale není).

+ rozměry (menší než W8/H7500)
+ kvalita zpracování
+ zvuk
+ optická tlačítka; hardwarová tlačítka dobře umístěná (power a volume pod sebou na jedné straně)
+ čeština
+ design
+ celý systém bez chyb (alespoň jsem na žádnou nenarazil)

? android 4.2.1 (je-li tato verze plus nebo mínus je na zvážení každého)

- absence čidla kompasu
- chudší balení (jedna baterie)
- slabší přisvětlovací dioda
- absence indikační LED
- fotoaparát (a videozáznamy)
- občasné zadrhnutí menu (nic zásadního)
- menší výdrž
- v porovnání s konkurenty vysoká cena (jsou ovšem 5“ modely konkurentem?)

PS: A za to, že jste tak dlouho čekali, přidám tentokrát i nějaké ty fotky. Porovnání zleva: THL W8, Cubot M6589, voděodolné Lenovo A660. Jak Lenovo prubnu, připravím zase recenzi ;-)
Přílohy
IMG_2359.JPG
IMG_2359.JPG (106.82 KiB) Zobrazeno 11644 x
IMG_2354.JPG
IMG_2354.JPG (115.36 KiB) Zobrazeno 11644 x
IMG_2351.JPG
IMG_2351.JPG (131.44 KiB) Zobrazeno 11644 x
Naposledy upravil(a) Mild@ dne stř 03. dub 2013 10:23:40, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mild@
Stálý androiďák
Příspěvky: 151
Registrován: pon 21. led 2013 10:54:40
Typ mobilu / ROM: HTC-THL-HERO-Jiayu
Tablet: Ainol, Hyundai, Ramos
Bydliště: Morava krásná zem ...

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od Mild@ »

A ještě:
Přílohy
IMG_2372.JPG
IMG_2372.JPG (109.07 KiB) Zobrazeno 11644 x
IMG_2369.JPG
IMG_2369.JPG (82.14 KiB) Zobrazeno 11644 x
IMG_2367.JPG
IMG_2367.JPG (116.86 KiB) Zobrazeno 11644 x
Uživatelský avatar
mr.federer
Stálý androiďák
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:39:33
Typ mobilu / ROM: LENOVO Vibe X3
Mobil 2 / ROM: Jiayu S3+

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od mr.federer »

Velmi dobra recenze, ma svelkou pochvalu, klidne byt tebou, to poslu na mobilmanii, jen mozna lepsi fotky ;) , ale jinak za sebe diky, jsem urcite chytrejsi
BigFoot007
Androiďák!
Příspěvky: 413
Registrován: ned 11. črc 2010 8:43:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od BigFoot007 »

Uplny suhlas s Federerom:) paradna recenzia. Mild si zasluzi uznanie tohto fora...Len by ma zaujimalo, kolko telefonov rocne dodas do CR? :D
Mozno by za to stalo uz konecne spravit prvy CZ/SK specializovany web ohladom cinskych telefonov (s recenziami aj infoskami), nakolko podiel cinanov u nas dlhodobo rastie a s coraz novsimi procakmi od MTK ten rast bude percentualne este vacsi...
Inak k recenzii - ja som sa rozhodol prave z dovodu fotaku pre Hero H7500+ / Zopo ZP810 (na Hero H7500+ je fotak ozaj slusny aj za svetla aj v tmavsich podmienkach interieru, je tam pouzity nie uz najlacnejsi chip od omnivision...Mam ho uz na ceste, tak snad buduci tyzden nahodim aj nejaku hlbsiu recenziu. Podla infa co mam sa uz postupne vyriesili problemy so senzorom "podsvietenia", aj s 3G (problemy s pripojenim v G vsak hlasili len niektori uzivatelia). Trosku sa desim toho ze je to az 5-palec (povodne som chcel jiayu g4, ale nakoniec som nevydrzal cakanie, k tomu sa pridala vyhodna cena na h7500+ a aj velmi dobre ohlasy...

Mam este otazku na teba Mild - skusal si testovat 3G v MTK6589 telefonoch? Ten chipset by mal podporovat max 42 Mbps HSDPA - neviem ci vo svojom okoli mas rychle 3G s nadstavbou, ale na tuto otazku mi zatial nikto nevedel odpovadt - ci to tie telefony ozaj zvladnu (staci mi ked daju prakticky cokolvek nad 10 Mbps)?

A este ku Cubotovi - mna odradilo to, ze v baleni nebolo puzdro (telefon uz bez puzdra ani nechcem, H7500+ ho ma uz v baleni), neviem tiez ako to bude v buducnosti s prislusenstvom a pripadne aj nahradnymi dielmi - predsa len Hero je prebalene Zopo, takze nie je problem kupit baterku, folie, puzdro...Plus u Zopa je ista podpora romiek, co sa ukazuje uz cca mesiac po uvedeni na trh (uz je aj 4.2, pravdepodobne ju testnem az mi dojde moj Hero:)
Naposledy upravil(a) BigFoot007 dne stř 03. dub 2013 13:27:51, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mild@
Stálý androiďák
Příspěvky: 151
Registrován: pon 21. led 2013 10:54:40
Typ mobilu / ROM: HTC-THL-HERO-Jiayu
Tablet: Ainol, Hyundai, Ramos
Bydliště: Morava krásná zem ...

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od Mild@ »

Já vím, proč vždycky píšu, ať po mě nikdo žádný fotky a videa nechce :DD
Uživatelský avatar
Mild@
Stálý androiďák
Příspěvky: 151
Registrován: pon 21. led 2013 10:54:40
Typ mobilu / ROM: HTC-THL-HERO-Jiayu
Tablet: Ainol, Hyundai, Ramos
Bydliště: Morava krásná zem ...

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od Mild@ »

BigFoot007
Hero H7500+ jsem měl a vydal jsem na něj recenzi ve zdejším fóru. Že je foťák kvalitní - resp. lepší než W8 jsem tam rovněž zmiňoval, takže jsem rád, že tyto informace někdo potvrdí. Znamená to, že máme stejný názor a recenzi to tak podpoří v nestrannosti a pravdivosti. Což je dobře.
Měřit 3G jsem nezkoušel. Mám momentálně neveřejný speciální neomezený datový tarif a internet mi frčí dostatečně rychle na to, abych musel řešit kolik tam toho teče. Když prostřednictvím telefonu (Wifi Portable Hotspot) připojím notebook tak dosahuji rychlosti 6,829Mbit (na PC měřáku, jestli ti to pomůže). Na dědinách je to samozřejmě daleko míň.
Já měl v rukách několik kousků H7500+ a v balení jsem pouzdro neměl. Ale víme, že některé telefony jsou dodávány s matným a jiné s lesklým zadním krytem, takže je docela možné, že některé mají nebo nemají v balení pouzdro. Je mi to celkem jedno, protože si pouzdro koupím jaké chci kdykoliv a není to zase takový peníz navíc.
Náhradní díly zatím taky neřeším, protože mi momentálně žádný telefon nevydrží déle než měsíc :DD :DD a nic speciálního v podstatě nepotřebuji. Baterky do těchto founů jsou k dispozici teď, ale kdo ví, jestli budou k dispozici za 2 roky, což baterie tak zhruba vydrží (i když znám baterie, co byly mrtvé po roce a taky takové, které fungují už 5 let).
BigFoot007
Androiďák!
Příspěvky: 413
Registrován: ned 11. črc 2010 8:43:31
Typ mobilu / ROM: ZTE Skate - Orange Monte Carlo
Tablet: Ainol Novo 7 Aurora II

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od BigFoot007 »

Ahoj Mild.
Dik za odpoved s tym 3G, uvidim az telefon dojde, nakolko sa pohybujem v centre Bratislavy (plny 3G signal s rychlostou 42 Mbps), tak to otestujem az bude telefon doma a dam vediet.

Este k tym puzdram - ja som napriklad na Cubot hladal gelove, ale marne, nikde nic, a to iste s foliami (tam sa to da aspon vyriesit kupenim vacsej folie a naslednym odstrihnutim).
Uživatelský avatar
Mild@
Stálý androiďák
Příspěvky: 151
Registrován: pon 21. led 2013 10:54:40
Typ mobilu / ROM: HTC-THL-HERO-Jiayu
Tablet: Ainol, Hyundai, Ramos
Bydliště: Morava krásná zem ...

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od Mild@ »

Já pouzdra nehledal - resp. když hledám, tak nehledám pouzdro pro konkrétní typ, ale dle rozměrů nějaký univerzál. Je ale fakt, že gelové je potřeba mít přesné. S tou fólií máš pravdu. Ony ty originální fólie co jsou přiloženy k těmto founům totiž nestojí za nic. Lepší koupit klasickou kvalitnějš velkou a sestřihnout.
Uživatelský avatar
eswe
Androiďák!
Příspěvky: 309
Registrován: úte 27. pro 2011 20:51:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3
Bydliště: Olomouc

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od eswe »

Mild@ - poklona,pěkná recenze.Mě telefon šlape k úplné spokojenosti.Pro ty,kteří nechtějí pět palců,dobrá volba.
pavlis42
Androiďák!
Příspěvky: 278
Registrován: čtv 15. črc 2010 16:17:01
Typ mobilu / ROM: Samsung S10e
Tablet: Ipad mini 2 Retina

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od pavlis42 »

dik moc za recenzi super, ikdyz ostatni jsem nemel ale pokud nekomu nevadi velikost tak si taky myslim ze Hero H7500+ je nejlepsi volba a hlavne kvuli silne podpore, baterce, fotaku, ostatni veci jsou sw coz prave silna komunita dokaze vyresit. Kazdopadne zajimave jak kvalitni je stav techto telefonu s novym 4jadrem z ciny
drachouk
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: ned 31. bře 2013 22:14:07
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od drachouk »

Po vydarene recenzi a defacto po precteni vsech recenzi na cinske telefony jsem se rozhodl prave pro tento telefon. Bude to muj prvni cinan. Koupil jsem ho na PandaWill za 227USD (po uplatneni kuponu na slevu a pripocitani Airmailu ze Sigapuru). Jen bych rad nekde splasil jeste druhou baterku. Poradite mne, kde a jak hledat? Ta co je v telefonu podle fotek zadne specificke oznaceni nema a pri spojeni nazev telefonu + battery Google ani eBay nic nenajdou.
Uživatelský avatar
Mild@
Stálý androiďák
Příspěvky: 151
Registrován: pon 21. led 2013 10:54:40
Typ mobilu / ROM: HTC-THL-HERO-Jiayu
Tablet: Ainol, Hyundai, Ramos
Bydliště: Morava krásná zem ...

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od Mild@ »

Na náhradní baterii jsem zatím nenarazil. Řešil jsem to jednou u staršího mobilu tak, že jsem sehnal něco co více-méně velikostně sedělo (ale bylo menší), a zbytek jsem vyložil klasickou mazací gumou. :-)
hedok
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: stř 06. bře 2013 15:12:27
Typ mobilu / ROM: ZOPO ZP810

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od hedok »

je ten android dobře vyladěn na dvě simky?
Uživatelský avatar
eswe
Androiďák!
Příspěvky: 309
Registrován: úte 27. pro 2011 20:51:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3
Bydliště: Olomouc

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od eswe »

Uživatelský avatar
eswe
Androiďák!
Příspěvky: 309
Registrován: úte 27. pro 2011 20:51:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3
Bydliště: Olomouc

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od eswe »

pajoxx
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 06. dub 2013 19:22:36
Typ mobilu / ROM: CUBOT A6589
Kontaktovat uživatele:

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od pajoxx »

hedok píše:je ten android dobře vyladěn na dvě simky?
Dvě SIM bezproblému, je to jednoduše řešeno a každá SIM má svou vlastní barvu na display ve stavovém vrchním řádku.
Lze volit u každého hovoru z jaké SIM chcete volat, nebo si můžete nastavit přímo v tel.seznamu kdo a jak bude volán ihned, bez dotazování.
Historie hovoru je barevně rozlišeno podle použité SIM karty :P

http://www.cubot.cz/SMART-MOBILE/dostal ... -m6589.asp

sem tam jej pujčujeme známým jen tak aby zkusili něco jiného, bez návodu a popsali vlastní reakce na CUBOT M6589 :D

http://www.cubot.cz/SMART-MOBILE/jak-js ... -m6589.asp
hedok
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: stř 06. bře 2013 15:12:27
Typ mobilu / ROM: ZOPO ZP810

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od hedok »

na pandě je 8g sold out, dohaje.. zrovna kdyz jsem se chystal na nakup. o barvu mi nejde, na antelife nic, na mcbub pouze 4g rom, jake jsou jeste shopy, kde prodavaji cubota s 8g rom. :help:
Uživatelský avatar
mr.federer
Stálý androiďák
Příspěvky: 88
Registrován: čtv 28. úno 2013 19:39:33
Typ mobilu / ROM: LENOVO Vibe X3
Mobil 2 / ROM: Jiayu S3+

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od mr.federer »

Ja ho v patek objednal cerny na mixeshop.com , je tam i dobra cena, tak jsem zvedav, kdy dorazi.
hedok
Stálý androiďák
Příspěvky: 71
Registrován: stř 06. bře 2013 15:12:27
Typ mobilu / ROM: ZOPO ZP810

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od hedok »

hezky, diky za tip

edit unavix - necituj poslední příspěvky
drachouk
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: ned 31. bře 2013 22:14:07
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od drachouk »

Prave jsem zrusil svou objednavku tohoto Cubota na Pandawill. Objednaval jsem ve ctvrtek, v patek jsem se ptal, kdy ho budou posilat. Odpoved znela do 4-5 dnu. Dneska jsem chtel jeste priobjednat baterku a znovu se dotazal na termin odeslani a pry potrebuji na naskladneni tyden. Tak jsem se rozloucil s tim, ze chci objednavku zrusit. Napsali, ze vrati penize do 24 hodin. Na Mixeshopu taky neni skladem. Nevite o solidnim obchode, kde ho skladem maji? Diky.
baris
Androiďák!
Příspěvky: 269
Registrován: ned 05. pro 2010 17:25:24

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od baris »

Chci se zeptat majitelu tohoto telefonu. Opravdu nema kompas? Co kdyz stahnete nejakou apk kompasu z marketu nefunguje?
Uživatelský avatar
eswe
Androiďák!
Příspěvky: 309
Registrován: úte 27. pro 2011 20:51:47
Typ mobilu / ROM: Samsung Note 10
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3
Bydliště: Olomouc

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od eswe »

když to nemá notifikační diodu,tak jsem nainstaloval apk NoLed a zatím teda šlape super! Jdou na rúzné události nastavit rúznobarevné čtverečky a je to v češtině.Tak múžete vyzkoušet.
pajoxx
Nové Androidě
Příspěvky: 5
Registrován: sob 06. dub 2013 19:22:36
Typ mobilu / ROM: CUBOT A6589
Kontaktovat uživatele:

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od pajoxx »

baris píše:Chci se zeptat majitelu tohoto telefonu. Opravdu nema kompas? Co kdyz stahnete nejakou apk kompasu z marketu nefunguje?
Ano kompas nejde používat, Gyroskop není součástí telefonu
tak jedině GPS

http://www.cubot.eu/SMART-MOBILE/kompas ... -a6589.asp
omlouvám se a opravuji odkaz a pár fotek z A6589 a M6589
Naposledy upravil(a) pajoxx dne pon 08. dub 2013 19:30:19, celkem upraveno 2 x.
drachouk
Nové Androidě
Příspěvky: 39
Registrován: ned 31. bře 2013 22:14:07
Typ mobilu / ROM: Honor 3C

Re: CUBOT M6589

Příspěvek od drachouk »

Gyroskop a kompas jsou snad dve ruzne veci ne? Ja myslel, ze gyroskop je naklonove cidlo bez ktereho telefon byt nemuze.
Odpovědět

Zpět na „CUBOT M6589 - obecná diskuze“