Ostatní aplikaceAndroidí webkamera - možnosti nastavení

Pokud si nejste jistí do jakékoli kategorie vložit nové vlákno, tak zde je to pravé místo. Zároveň pokud máte pocit, že zde nějaká kategorie schází, tak to hned napište Supovi

Moderátoři: don_alex, radegast, don_alex, radegast

Odpovědět
SIlencerX
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 31. bře 2019 10:58:09

Androidí webkamera - možnosti nastavení

Příspěvek od SIlencerX »

Ahoj, procházel jsem fórum, ale odpověď jsem nenašel. Poradil by mi někdo aplikaci která by umožňovala udělat z telefonu webkameru nebo spíš webfoťák. Potřebuji to na chatu - ne jako video, spíš pár snímků za den abych viděl, jaká tam je situace. Ale z dostupných aplikací co jsem zkoušel (IP WebCam Alfred) tam není nastavení co potřebuji. Prostě něco, kde by se dalo nastavit třeba pořízení snímku v 8:00, 10:00, 12:00 atd. a jeho odeslání na net do nějakého účtu (iVideon). Klasická webkamera přes IP Webcam nebo Alfreda je moc náročná na data a nejde to z mého pohledu rozumně zredukovat. Nemám v místě net, takže jedině přes mobilní data - proto ta snaha o redukci.
Nebo něco, co by umožnilo ad hoc otevření - příkaz z telefonu/počítače, kterým by se ta kamera probudila a dala zase uspat. Tak bych si to mohl redukovat sám. Ale nevím zda by přes mobilní data bylo něco takového reálné.

Předem díky za tip.
sinco
Droid
Příspěvky: 2214
Registrován: stř 03. srp 2011 20:29:04
Typ mobilu / ROM: S20FE 5G
Mobil 2 / ROM: Samsung Galaxy S9
Tablet: Ferguson S3
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Androidí webkamera - možnosti nastavení

Příspěvek od sinco »

Zkusit do napájení kamery přidat spínač Snoff připojený připojený na internet. Je na to pro android aplikace. Mam IP kameru, prvně zapnu spínač, 10 sekund počkám než se inicializuje kamera. Spustím druhou app od kamery, má pohyb jak vertikální tak horizontální, najdu místo a udělám snímek či záznam videa. Poté ukončím app kamery a dál přes net vypnu napájení kamery.
Sony SmartWatch2, Pebble Time Steel-černé, Fitbit ionic, Fitbit Versa 3, SGS7,SGS9, S20FE 5G
Odpovědět

Zpět na „Ostatní aplikace“