Samsung Galaxy S III (I9300) - Obecná diskuzehorší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
cz pida
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pon 11. čer 2012 15:59:36
Typ mobilu / ROM: Galaxy S7 Edge Onyx
Rom: STOCK
Bydliště: Jablonec

horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od cz pida »

AHoj,
nevím jestli jsem sám, špatně držím telefon nebo já nevim co, ale skoro každý druhý člověk s kým telefonuju mí říká že mě špatně slyší a je mi i špatně rozumět.
měl jsem tenhle problém už na SG1, 3 x jsem ho reklamoval a nakonec ho vyměnil za HTC kde problém nebyl, teď jsme zkusil zase Smasung a problém tu zase je, máte někdo podobný problém jako já? Nezálezží na to m kde jsem, signál mám pořád 80 - 90%, zapnutou duální sít a já všdchny slyším úplně normálně, jen oni mě ne.....třeba je to obecný problém Galaxy, já fakt nevím, ale je to divný. Dneska(to ale poprvý) mi hovor v kanceláři úplně vypadl(prostě najdenou bylo ticho a přitom spojení bylo dál aktivní), volaný mi pak říkal že jsem se mu jakoby začal ztrácet až jsme zmizel. Zkoušel jsem i aktivovat respektive deaktivoat redukci šumu ale nemá to na to vůbec vliv. Reklamovat se mi ho po 14ti dnech zatím moc nechce.


EDIT
tak se sluchátkama s mikrofonem tomuje rozumět normálně čili je závada zřejmě v mikrofonu telefonu takže reklamace :-( Ach jo
Radek Hübl
Nové Androidě
Příspěvky: 47
Registrován: sob 15. říj 2011 15:03:13
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S III [JB] + HTC Desire Z [ICS]
Tablet: Samsung Galaxy Tab 7.7 [ICS]
Rom: MIUI
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od Radek Hübl »

a zkusil jsi upravu mikrofonu? ja byl taky spatne slyset (spis mi nebylo rozumnet) a po nastaveni udaje v ktere ruce drzim telefon se vse zlepsilo.

Telefon->menu->Nastavení hovorů->Další nastavení->Nastavení zvukového ekvalizéru během hovoru->Zvukový EQ během hovoru-> a zde máš několik možností, já používám "Optimal. pro pravé ucho"
cz pida
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pon 11. čer 2012 15:59:36
Typ mobilu / ROM: Galaxy S7 Edge Onyx
Rom: STOCK
Bydliště: Jablonec

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od cz pida »

jo zkoušel, ale to podle mě nemůže pomoct, equalizer je přece na příchozí a ne odchozí hovory
doer
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 26. čer 2012 16:15:39

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od doer »

Měl jsem stejný problém. Zjistil jsem, že když držím tel. v levé ruce, tak si malíčkem zakrývám mikrofon.
cz pida
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pon 11. čer 2012 15:59:36
Typ mobilu / ROM: Galaxy S7 Edge Onyx
Rom: STOCK
Bydliště: Jablonec

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od cz pida »

zkoušel jsem úplně všechno , držet telefon jenom dvouma prstama uprostřed a nebo mluvit přímo do mikrofonu a je to pořád stejný, zkušebně jsem dneska provolal asi 20 minut s kolegou v kanceláři...pořád stejný, jako by mikrofonu něco bránilo, buď je vadnej a nebo prostě nesedí správně, jako by na něm byla třeba nějaká folie nebo se o něco opíral...prostě je to strašně tlumenej zvuk.
Dneska jsem to poslal do Britexu a tak uvidíme co s tím udělají ....dám tady každopádně vědět jak jsme dopadnul a případně čím to bylo
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od LivArt »

Nedá se ten ekvalizér vypnout?
Zkoušel jsi třeba vypnout nebo zapnout 3G síť?
Vasek2015
Stálý androiďák
Příspěvky: 235
Registrován: čtv 02. čer 2011 11:12:11
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy NOTE II

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od Vasek2015 »

volá tady někdo s vyplou 3G sítí? když mám mobil na stole tak v pohodě signál 4čárky ale jak ho vezmu do ruky tak spadne na dvě tři. a když volám tak to se dokonce ztratí ale hovor běží dál a jen se neslyšíme dokud signál nenaběhne :( Asi bude na reklamaci jinak si to vysvětlit neumím.
HTC touch HD (Energy ROM) - Samsung Galaxy S II (CM) - Samsung Galaxy S III (Omega) - Samsung NOTE 2 (Omega)
cz pida
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pon 11. čer 2012 15:59:36
Typ mobilu / ROM: Galaxy S7 Edge Onyx
Rom: STOCK
Bydliště: Jablonec

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od cz pida »

jo to taky..eqaliser jsem vypnul , zapnul postupně všechny možnosti ale stále stejný..a jak řikám, equalisér je na reprodukci volajícího, na mikrofon by neměl mít vliv.Zkoušel jsem i factory reset a všechna možná nastavení a pořád jen stejný tichý huhlání. Doufám, že to bude jen nějakej vadnej mikrák a že mi telefon brzo opraví,každej na ně nadává, ale já s Britexem mám jen kladný zkušenosti tak doufám že to tak zůstane i nadále
pechjan
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 28. čer 2012 18:00:26

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od pechjan »

Mně pomohlo Telefon-Nastavení hovorů-Další nastavení-Redukce hluku (vypnout). Od tý doby mě všichni slyšej v pohodě.
TommyGalaxy
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: úte 11. říj 2011 21:53:00
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy SIII

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od TommyGalaxy »

Presne tak. Vypni v nastaveni hovoru redukci hluku a je to ;-)
cz pida
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pon 11. čer 2012 15:59:36
Typ mobilu / ROM: Galaxy S7 Edge Onyx
Rom: STOCK
Bydliště: Jablonec

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od cz pida »

potřetí píšu, že to nepomohlo...mám 2 kusy a jeden když je i není zapnutá redukce hluku je krásně rozummět a do druhýho když chci aby mě někdo slyšel musim vyloženě křičet a to ať to vypnu nebo zapnu.
Je teď stejně už v Britexu a jak to vypadá tak ještě pěkně dlouhou bude :-(
ttomanek
Nové Androidě
Příspěvky: 4
Registrován: úte 03. dub 2012 20:04:19
Typ mobilu / ROM: HTC DESIRE HD

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od ttomanek »

zdravim muzete mi tu nekdo prosim napsat presny postut kde najdu to vypnuti ekvalizetu?nikde v telefon-nastaveni tam nic takoveho nemam samsung galaxy s3
miromen
Stálý androiďák
Příspěvky: 121
Registrován: čtv 10. kvě 2012 16:54:12
Typ mobilu / ROM: Nokia N85

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od miromen »

Mam takovy dojem že už to zde padlo. Jinak teda TELEFON - NASTAVENI - DALŠI NASTAVENI.
Zemi
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: úte 08. bře 2011 14:36:13

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od Zemi »

Taky se mi to deje... Prave jsem tedy vypl tu redukci hluku tak doufam ze to bude lepsi...
cz pida
Stálý androiďák
Příspěvky: 123
Registrován: pon 11. čer 2012 15:59:36
Typ mobilu / ROM: Galaxy S7 Edge Onyx
Rom: STOCK
Bydliště: Jablonec

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od cz pida »

takže dneska dorazil telefon z5 z Britexu, mám vyměněnej mikrofon a je mi konečně rozumět :-)
Dottingen
Nové Androidě
Příspěvky: 2
Registrován: stř 18. kvě 2011 10:53:38

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od Dottingen »

Díky za radu! Mi to moc pomohlo, vypnul jsem tu ochranu proti hluku a na hlase se přidalo více basů a jas je čistější! Mám Samsung Galaxy S5 a nikdy bych netušil, že tato vychytávka, která je implicitně zapnuta povede k tomu, že si moji známí budou stěžovat, že mě slyší špatně.

V Samsung S5 se to vypne zde:

nastavení - zvuky a oznámení - další zvuky - volat - redukce hluku (potlačuje hluk v pozadí během hovorů) - VYPNOUT

Ta redukce hluku bude dobrá někde na stavbě, ale při běžném volání je to přitěžující.

Enjoy!
Akio Mizuri
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 23. kvě 2016 11:28:28
Typ mobilu / ROM: Xiaomi redmi note 2

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od Akio Mizuri »

Mám menší problém. Dalo by se říct, že pokaždé, když mi někdo volá a já to zvednu, tak poprvé to je špatné, že slyším Hluk (rachot) a stejně tak i druhá strana slyší rachot. Když volá po druhý, tak občas už je to v pohodě, ale někdy zas obě strany slyší rachot. Po 3 už je to většinou v pořádku. Telefon byl 2 krát v servisu, kde na nic nepřišli. Neví někdo co by to mohlo být? :)
Předem děkuji za odpověď.
pmira
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 04. črc 2016 9:17:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S5 NEO

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od pmira »

Zdravím,
mám Samsung Galaxy S5 NEO, když někomu volám tak nemám žádný problém, ale jakmile někdo zavolá mně a já to zvednu tak mi prostě nerozumí, je to jako bych mluvil v jeskyni a oni mi vůbec nerozumí, když jim zavolám zpět obratem, tak mě slyší normálně, nevíte co s tím prosím Vás?

Díky Mira P.
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: horší kvalita hovoru(volaný mi špatně rozumí)

Příspěvek od bandit707 »

To co spominali vyssie vypnut tu redukciu hluku si skusal?
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S III (I9300) - Obecná diskuze“