Samsung Galaxy S III (I9300) - Obecná diskuzeWifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

seaman
Androiďák!
Příspěvky: 556
Registrován: sob 14. kvě 2011 19:47:39
Typ mobilu / ROM: S23

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od seaman »

No, ale hlavně to nastavení, jak už tu padlo, můžeš změnit doma.
V restauracích atd atd ne.
Uživatelský avatar
bassgenerator
Kyborg
Příspěvky: 4890
Registrován: pon 19. pro 2011 15:03:43
Typ mobilu / ROM: Apple Iphone 11pro
Bydliště: Banská Bystrica

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od bassgenerator »

Jaj keby sme zas vsetci vyuzivali restauracie aby sme mohli brouzdat netom. By som ako majitel takych dvojdecovych cuckacov kofoli a presurfovanych 2 GB dat hnal bakulou s restiky. Treba mat aj svoje data a mnohokrat lepsie zabezpecene.:grin:
Apple iPhone 11 PRO Max 512GB
Galaxy Watch 46mm
Lenovo Thinkpad Yoga 460
SAP!K
Androiďák!
Příspěvky: 411
Registrován: ned 20. kvě 2012 18:01:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S6 edge Stock rom DBT

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od SAP!K »

Souhlasim s BASSGENERATOREM.psal jsem to jako snahu o pomoc ne o spuštění chytrokeců.a považoval jsem to též jako provizorní řešení, lepsi než se jit vysrat a namísto čtení zpráviček na netu nadavat do zdi. ;)
ludekbrno
Terminátor
Příspěvky: 16747
Registrován: ned 27. bře 2011 12:16:16
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Redmi Note 4X global

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od ludekbrno »

No, místo provozování wifi bez zabezpečení by inteligentní rada byla spíš nákup nového routeru, je to otázka pár stovek. Ne každý si musí být vědom, jaké je riziko provozu wifi bez zabezpečení a ne každý má neškodné sousedy. Na sídlištích je běžné, že lidi jedou přes cizí wifiny, případně snadno můžou odchytávat cizí komunikaci. Jo kdybys do příspěvku dopsal, že to je myšleno jako provizorium a aby si každý při tom dal pozor, jestli se do dosahu jeho wifiny nedostane někdo cizí, tak nic neřeknu. Takže jsem to chtěl jen doplnit :-)
LG L 9II se stock ROM 4.1.2 + root. Vzhledem k parádní vyladěnosti stock ROM nebudu s velkou provděpodobností uvažovat o jakékoliv custom ROM.
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od LivArt »

Ono v 90% je to jen o správném nastavení. Bohužel, pokud k tomu lidi přistupují jako "vyndám z krabice, zapojím, jede" nebo "já jsem to už nastavoval dvakrát, já tomu rozumím", tak to nikdy nemůže dopadnout dobře.
seaman
Androiďák!
Příspěvky: 556
Registrován: sob 14. kvě 2011 19:47:39
Typ mobilu / ROM: S23

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od seaman »

bassgenerator píše:Jaj keby sme zas vsetci vyuzivali restauracie aby sme mohli brouzdat netom. By som ako majitel takych dvojdecovych cuckacov kofoli a presurfovanych 2 GB dat hnal bakulou s restiky. Treba mat aj svoje data a mnohokrat lepsie zabezpecene.:grin:
No tady snad nejde o mobilni data ne?
Problem se tyka wifi. Kazda restaurace a obchodak ma wifi zdarma, kde nastaveni neovlivnis a o tom jsem psal. Nezabezpecenim vlastni wifi sice problem obejdes, ale nevyresis. Ja nemam nic proti tomu navodu, jak si nouzove pomoci kdyz to doma nejde, ale pouzivani mobilnich dat a doma vypnout zabezpeceni wifi nepovazuji za adekvatni reseni problemu.
czvagy
Stálý androiďák
Příspěvky: 197
Registrován: pát 20. kvě 2011 6:16:59
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note3
Rom: stock ETL 5.0
Bydliště: near by Jablonec n.N.

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od czvagy »

Mám origo ROM 4.1.2 Vodafone bez rootu se SIM T-mobile a když zapnu Sdílení připojení přes USB a po časovém limitu se mi vypne display, dochází k nepravidelnému samovolnému vypínání wifi. Má někdo podobný problém?
seaman
Androiďák!
Příspěvky: 556
Registrován: sob 14. kvě 2011 19:47:39
Typ mobilu / ROM: S23

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od seaman »

Takže v tuto chvíli mi jede wifi v pohodě doma a nikdy jsem s ní problém neměl, ale v práci a minimálně v oblébené restauraci kousek od bydliště, kam poměrně často chodím mi píše dokola chybu ověření.
Rád bych se někde dočetl nějaké ty "chytrokecy", jak tu někdo zmínil, abych mohl normálně wifi využívat.
Ještě chci podotknout, že nakoupit dva až tři nové routery a rozhodit je po místech kde se pohybuji nepovažuji za řešení problému a ani se pokusit je přenastavovat.

V práci je poměrně hodně slušné Cisco a ty další nevidím, nicméně všude jsem se dřívě s S3 připojoval, takže i kdyby se v nich šlo vrtat, nechtěl bych to dělat. Jedou všechny svorně přes WPA2 PSK a jiné telefony problém nemají.
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od pRo_lama »

Čo tak to si prečítať prvý príspevok ???

A myslím, že na Omega v40 mi to už ide v pohode.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od bandit707 »

No dnes som sa skusal pripojit v dvoch krcmach a zistil som, ze aj ja mam problem - pripojit sa na volnu wifi.
V oboch je wifi otvorena, bez problemu sa mi pripoji Sensation XE,
ale SGS3 nie - hlasi chybu - vyskytla sa chyba overenia. ..
Som z toho jelen, lebo si myslim, ze pred tyzdnom ci dvomi (ale nie som si isty) mi to slo...
Zeby po update na 4.1.2, ci pri tom poslednom na I9300XXELLA ?
To s tym *#0011# a wifi power save mode som skusal bez uspechy.

No ak mi nepojde sa pripajat na volne wifi - tak to ma dopali.
Prosim neviete ako to vyriesit? Co som cital, tak asi ani nie... alebo som zle hladal? Vcera som resetoval do vyrobnych nastaveni, zeby trebalo nieco nastavit?
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od pRo_lama »

Si si istý, že si to robil dobre ??? Lebo ja som sa s tým pripojil všade. A teraz na Omega v40 to už nerobí. ;)
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od bandit707 »

Neviem, co je Omega V40.
Na domacu wifi, v robote u bratranca sa pripojim. Ale tie su s heslom a je tam wpa2.
Na otvorene ani jednu, skusal som dve. Stale hlasi tu chybu overenia.
Pritom s druhym telefonom Sensationom som sa pripojil, aj vyskusal internet.
Len dufam, ze to je nejaka somarina. Ja nemam root, normalne len co som tam mal a update OTA. 4.1.2 I9300XXELLA.
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
Uživatelský avatar
pRo_lama
Moderátor
Příspěvky: 6424
Registrován: pon 06. pro 2010 7:41:23
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S8
Twitter: pRo_lama
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od pRo_lama »

Omega v40 je custom ROM.

Už bolo veľakrát napísané, že I9300XXELLA má problémy s WiFi a vedia o tom aj operátory.
MOBIL: Samsung Galaxy S8 (64 GB) | TABLET: Nexus 7 (2013)
GADGET: Samsung Gear S2 (SM-R720) + Samsung Gear Fit (SM-R350) + Sony SmartWatch 2
bandit707
Droid
Příspěvky: 1443
Registrován: pát 10. pro 2010 1:21:46
Typ mobilu / ROM: SGN10+
Mobil 2 / ROM: SGS7
Tablet: SGN 10.1 (2014)

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od bandit707 »

Aha no fasa. A ako to ja mozem vyriesit? Nechcem robit root a custom ROM, ale chcem aby mi to fungovalo.... Poslat do servisu? Tam mi to spravia?

Edit: Dnes je naaadhernyyyy den, krasny slnecny len trocha fuka vietor. Tak som este raz zabehol do tej krcmy s tou otvorenou wifi - a ta svina mobil sa dnes pripjila k tej wifine. Taky som stastny ze ani neverim.... Snad pojde aj ta druha krcma :D .

Najlepsie je ze neviem preco. Je pravda ze som vcera menil nejake fajky v nastaveniach wifi, studujuc moznosti riesenia mojho problemu po internete, ale nezda sa mi ze by z nich nejaka mala mat vplyv na pripojenie na otvorenu wifi. Tiez som zoparkrat vypinla mobil, mozno nieco nabehlo korektnejsie ako vcera?
Tak som zvedavy, ci dalsie wifiny na ktore sa budem skusat pripajat pojdu. Snad ano. Tak dik za rady. Asi tu SGS3 zas zacnem mat rad :lol:
A tu je jeden z linkov ktore som studoval, ale nemyslim ze to nejako pomohlo ci pomoze niekomu dalsiemu... teda aspon ja tomu moc nerozumiem. http://www.gottabemobile.com/2012/07/11 ... -problems/

jak to tak teraz studujem, tak mam v nastaveni wifi - advanced - vypnutu fajku upozornit pri dostupnej otvornej sieti a tiez som vypol fajku skontrolovat internetovu sluzbu. Predtym to tusim bolo zapnute. Skocim tam este raz a pozriem ci je rozdiel v pripajani pri tychto dvoch fajkach. teda ci to bolo tymto (ale to je snad blbost)
Dam vediet.
all no root --> Samsung Galaxy Note 10plus , Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy Note 10.1 (2014), Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini
Totticr7
Nové Androidě
Příspěvky: 6
Registrován: stř 20. čer 2012 8:56:57
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S III

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od Totticr7 »

Ahojky, mám podobný problém. Přítelkyně SIII se na wifi připojí, vše je OK, ale nefunguje net. Vedle toho mám svou S4, tam je vše OK, normálně se připojím a surfuju. Noťas se taky v pohodě připojí. Zkoušel jsem na S4 vypnout wifi a zapnout hotspot a připojit na něj SIII a to fungovalo uplně v pohodě. Má 4.1.2 a vše bylo normální až včera večer chtěla něco na mailu a nepřipojila se. Nevíte co to může býti??
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od LivArt »

Začal bych tou obvyklou výměnou DNS serverů....
sukac2003
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: sob 24. led 2015 14:01:49
Typ mobilu / ROM: Samsung S 2
Mobil 2 / ROM: Android 4.1.2

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od sukac2003 »

Měl jsem podobný problém.Takže jak jsem to udělal.
1-Mám routr Zixel od O2,na něm wifinu.
2-Samsung Galaxy S ll,po náhrání nového fimweru 4.1.2,nešla žádná wifi
3-Stáhnul jsem si aplikaci-Wifi Manager z Obchod play
4-Zjistit příkazem" ipconfig"(bez uvozovek) v příkazové řádku v mém případě na Windows XP adresu výchozí brány do routru.
5-Otevřít Wifi manager,v něm vidím mojí wifinu,tuknu na ni,zaškrtnu -Zobrazit pokročilé nastavení,zatrhnu .Nastavení IP adresu,zadám parametry mojí sítě.
např:Adresa 10.0.0.140,maska 255.0.0.0 Brana-opsat z výpisu příkazu ipconfig,DNS1:8.8.8.8 ,DNS2:8.8.4.4 PŘIPOJIT.

Nevím jak se to bude chovat na dalších free sítích,ale asi bude třeba ,pokud se nebudete připojovat jen doma ke svoji wifině,vymazat řádek Brána!!
Uživatelský avatar
LivArt
Terminátor
Příspěvky: 22863
Registrován: čtv 14. črc 2011 9:11:01
Typ mobilu / ROM: SM-S911B
Mobil 2 / ROM: iPhone
Bydliště: In the end of the infinite loop.

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od LivArt »

Na zyxel šlápnout a pořídit něco pořádnýho, tak bys to měl vyřešený.
Ale když už děláš takový psí kusy, tak by stálo za to se podívat, jestli je ta wifi správně nastavená.
Tomas1452
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 18. kvě 2016 18:24:50
Typ mobilu / ROM: Huawei p8 lite

Nápodobne

Příspěvek od Tomas1452 »

Ja to mám tak isto vôbec sa mi nejde prihlásiť :D.
Ugly8astard
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 11. lis 2019 9:02:11
Typ mobilu / ROM: HTC 10

Re: Wifi - nejde se pripojit na zadnou wifinu

Příspěvek od Ugly8astard »

Ahoj, mám jeden dotaz ohledně SIII. Kupoval jsem na bazoši použitou SIII, uvedl jsem jej do továrního nastavení, vše bylo v pořádku. Pak ale přestalo fungovat připojení k síti. Začal jsem zjišťovat příčinu problému a zjistil jsem, že u Wi-Fi sítě, ke které jsem připojen, je napsáno "vyskytnul se problém s ověřením". Tato hláška ale vyskočí při přopojení ke kterékoliv síti vč. hotspotu vytvořeném na druhém telefonu, i když síť není zabezpečena heslem.

Prošel jsem už spoustu fór, vč. tohoto tématu, provedl jsem formát, vyzkoušel jsem i flash 4.3.1. > 4.1.2., zatím nic nepomohlo. Předem díky za odpovědi a za každou zkušenost.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S III (I9300) - Obecná diskuze“