Samsung Galaxy S III (I9300) - Obecná diskuzeAktualizace softwaru je nutná?

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
Yollot
Nové Androidě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 25. pro 2018 15:26:00
Typ mobilu / ROM: Samsung J5
Mobil 2 / ROM: Samsung S3

Aktualizace softwaru je nutná?

Příspěvek od Yollot »

Ahoj, dřív jsem měla mobil Samsung galaxy s3. Tři roky jsem ho chtěla aktualizovat ale nic se nestalo. Po tech třech letech se najednou bez mého vědomí aktualizoval software. Asi tři měsíce jsem pak zažívala peklo. Pořad vyskakovalo ze se nejaka aplikace zastavila napr Google play se zastavila (nejčastější). Když jsem označila ok tak zas vyskočila ikonka že další aplikace se zastavila např galerie se zastavila a tak pořad ikony ze se neco zastavilo vyskakovalo pořád že jste se nemohli dostat ani do nastaveni, proste nez jste se nekam dostali vyskocila dalsi ikona. Pak se samovolne vypínal. Během tech 3 mesicu jsem ho davala tak cca 6x do tovarniho nastaveni. Vždy chvilku jel jak ma ale pak to zacalo na novo. Jednoho dne když se sám vypl nedal se zapnout. Ukazalo se jen Samsung S3 a to bylo vše. Tak jsem zkusila hard reset ale ani ten nešel. Hlasilo to chybu. A vše bylo červené. Mobil se mi pokusi naskočit jen když ho necham par hodin v nabíječce a funguje hak ma. Pak zhasne obrazovka a zas nejde zapnout. Je mi jasne ze zakladni deska je v haji a ze s tim nic nenadelám ale potrebuji radu. Koupila jsem si novy samsung j5 a hned jak jsem ho mela tak dalsi den hlasi ze chce aktualizaci softwaru. Hodně se bojím to udělat protoze treba u někoho taky ta aktualizace spise domotala cely mobil. Ale na druhou stranu kdyz ho neaktualizuji tak by se mohl take po par letech taky sám aktualizovat a pak celý zničit. Jinak ja bych ani aktualizaci nepotrebovala, jsem naprosto s mobilem nadšena a zda se mi to zbytečné.
xanthor
Kyborg
Příspěvky: 5360
Registrován: čtv 21. říj 2010 14:38:18
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S7 [SM-G930F]
Mobil 2 / ROM: Xiaomi Redmi Note 3 Pro 2/16 [kate]
Tablet: Samsung Galaxy Tab A 10.1 2016 [SM-T580]
Tablet 2 / ROM: Alcatel OneTouch Pixi 3 (10)
Rom: S7: stock, kate: NOS

Re: Aktualizace softwaru je nutná?

Příspěvek od xanthor »

Aktualizací bych se nebál, většinou jsou to jen drobné opravy chyb a bezpečnostní aktualizace, jen po těch větších (nová verze Androidu) je doporučeno provést tovární nastavení.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S III (I9300) - Obecná diskuze“