Samsung Galaxy S III (I9300) - NávodyJak dostat fotky z S3 když nefunguje displej

Moderátoři: Moderátoři Samsung, Moderátoři Samsung

Odpovědět
bonepm
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 10. srp 2015 21:13:31
Typ mobilu / ROM: LENOVO A6000 4.4 KITKAT

Jak dostat fotky z S3 když nefunguje displej

Příspěvek od bonepm »

Zdravím, dostal se mi do ruky mobil malé holky, co ho utopila. Fotky neměla ukládané na SD a tak zůstali v mobilu a ona už týden brečí. Mobil jsem rozdělal, koroze bylo dost. Tak jsem ji očistil suchým kartáčkem se zbytkem zaschlé pasty - celkem dokonale a mobil se rozjel. Tedy, displej se nerozsvítil a ani nic nezobrazuje, ale telefon se připojí k počítači.

Kámen úrazu: pro přenos souborů je třeba telefon odemknout a já zaboha nepřišel na to, jak to udělat "po tmě".

Dotyk zdá se jede, při náhodných pokusech na dotyku displeje se mi podařilo jednou dokonce zavolat na tísňovou linku, s klasickým policajtským nasraným hlasem. Takže mobil jinak patrně funguje.

Jak jej ale odemknout a soubory přehrát?

Díky za typy, případně postup, co se vám zobrazí, když vyndáte SIM, telefon připojíte k počítači a zapnete. Co je potřeba pak na dotyku udělat, aby bylo možné soubory kopírovat. Fotka nebo videjko by mi asi dost pomohlo..
Uživatelský avatar
verny94
Moderátor
Příspěvky: 4054
Registrován: stř 22. kvě 2013 18:26:02
Typ mobilu / ROM: Huawei P30
Mobil 2 / ROM: Samsung Gear S3 Frontier
Bydliště: Kladno

Re: Jak dostat fotky z S3 když nefunguje displej

Příspěvek od verny94 »

Idealne sehnat funkční displej.
Na poděkování slouží tlačítko v rohu příspěvku :palec:
bonepm
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: pon 10. srp 2015 21:13:31
Typ mobilu / ROM: LENOVO A6000 4.4 KITKAT

Re: Jak dostat fotky z S3 když nefunguje displej

Příspěvek od bonepm »

verny94 píše:Idealne sehnat funkční displej.
To mě právě taky napadlo, že bych ho vyměnil a telefon by byl funkční, jenže to není úplně jisté a 1200,- bych třeba vyhodil oknem. Napadlo mě teď ale ještě jedno řešení, na CZC.cz mají za 340,- Kč videoredukci S3 --> HDMI, takže si ji koupím, použiju a v rámci 14 dní vrátím.

Ale kdyby sem někdo napsal, nebo dal videjko jak to jednoduše po zapnutí odemknout, tak by to bylo jednodušší.. :-) Snad bych se na mrtvém displeji trefil..
Odpovědět

Zpět na „Samsung Galaxy S III (I9300) - Návody“