Pokec"Dálkové ovládání" e-readeru v mobilu

Pokec o všem možném i nemožném. V této sekci není nic OT. :)

Moderátoři: Jacho, Moderátoři fór, Jacho, Moderátoři fór

Odpovědět
jirka2504
Nové Androidě
Příspěvky: 16
Registrován: úte 19. úno 2013 10:36:15
Typ mobilu / ROM: HTC A7272

"Dálkové ovládání" e-readeru v mobilu

Příspěvek od jirka2504 »

Zdravím. Asi moc vymýšlím, ale zkusím se zeptat. Mám mobil Hisence A2 Pro ato hlavně kvůli druhému displeji e-ink. Jsem docela knihomol, doma mám čtečku, ale když jste někde na cestě a chcete si číst, tak je to nejlepší řešení ze špatných (nebudu su číst na klasickém displeji).
Pokud držím při čtení mobil v ruce, tak stránkuji dotykem displeje nebo se dá přečtená strana "odsunout" jako když si prohlížíte fotky. Ke čtení používám aplikaci od Amazonu, protože i domácí čtečku mám Kindle, ale to není ani tak podstatné.

Občas se stane, že si čtu i na mobilu, který je umístěn v držáku a jelikož se na ten displej nevejde tolik textu, je třeba často sáhnout na displej, aby se stránka posunula, takže mě napadlo, jesli by nebylo nějaké dálkové ovládání, které bych držel v ruce a jen stiskl tlačítko a stránka by se posunula. Něco jako je na selfie tyčích tlačítko, které "stisknu" a ono to "stiskneů tl. fotoaparátu". Jenže to asi nepůjde, když to není přímo součástí té aplikace na čtení, že? :-(
Uživatelský avatar
Papooch
Androiďák!
Příspěvky: 600
Registrován: sob 02. led 2016 14:41:26
Typ mobilu / ROM: Samsung A51

Re: "Dálkové ovládání" e-readeru v mobilu

Příspěvek od Papooch »

Měl jsem na mobilu čtečku e-knih, ale už si nevzpomenu, jaká to byla a tam šlo nastavit přepínání stránek pomocí volume tlačítek, což fungovalo i pomocí tlačítek na sluchátkách. Možná to kindle taky umí.
Na poděkování slouží palec u příspěvku
Odpovědět

Zpět na „Pokec“