Google Galaxy Nexus - Obecná diskuze[RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Moderátoři: novas78, kecinzer, novas78, kecinzer

ondrej.n
Stálý androiďák
Příspěvky: 128
Registrován: pát 20. črc 2012 9:09:41
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S21 ultra 128GB, Galaxy watch 3

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od ondrej.n »

aukro.cz/samsung-galaxy-nexus-i9250-white-i2618599555.html Je to dobrá koupĕ?
Uživatelský avatar
Lyon
Droid
Příspěvky: 2146
Registrován: pát 10. srp 2012 13:41:19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid
Bydliště: Praha / Nový Jičín

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Lyon »

Pokud je ten telefon nepoužitý,tak určitě ano.Pokud je použitý,nešel bych do toho.Mohl to "utopit" a za půl roku by se projevila oxidace...Btw.,ta bílá barva je otřesná,má to kolegyně a vypadá to strašně.
marek7
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 15. srp 2012 17:35:17

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od marek7 »

Bílý Nexus je super. V kombinaci s černým předkem vypadá parádně a stylově. Sám jsem si ho koupil. Naopak se mi nelíbí ta černá varianta, která je hodně nudná. Prostě obyčejná a okoukaná černá krabička jako všechny ostatní. Ale je to samozřejmě věc vkusu. Každopádně je černo-bílá barevná varianta dost oblíbená, protože se objevuje čím dál víc. HTC One X, Xperia Sola/S, Lumia 800/900... Ale stále je to varianta neokoukaná. Ještě víc než Galaxy Nexus White se mi snad líbí ta černožlutá Nokia Lumia 920.
Uživatelský avatar
Lyon
Droid
Příspěvky: 2146
Registrován: pát 10. srp 2012 13:41:19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid
Bydliště: Praha / Nový Jičín

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Lyon »

Tak to je samozřejmě o vkusu každého soudruha.Já bych si bílou variantu nekoupil.Druhá věc je,že mám celý zadek telefonu zadělaný krytem,takže bych tu bílou zřejmě ani neviděl.
endva3

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od endva3 »

Biela je pekna. Ale ked vidim biele telefony znamych po par mesiacoch je to otras. Zaspinene znecistene. Po celom tel.vidno asi 10odstienou bielej :) Proste zaspinene od neumytych ruk,masnoti a pod... :) na bielej vidno kazdu spinu. casom sa objavi vsade
Uživatelský avatar
Lyon
Droid
Příspěvky: 2146
Registrován: pát 10. srp 2012 13:41:19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid
Bydliště: Praha / Nový Jičín

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Lyon »

Presne tak.
marek7
Nové Androidě
Příspěvky: 13
Registrován: stř 15. srp 2012 17:35:17

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od marek7 »

Jo? Já nevím. Tak snad stačí občas ten telefon pořádně vyčistit. Z vroubkovaného krytu ta špína docela dostat jde. Spíš mám obavy, aby ten kryt časem nezežloutnul, jak se někdy u bílých plastů stává...
Uživatelský avatar
Lyon
Droid
Příspěvky: 2146
Registrován: pát 10. srp 2012 13:41:19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid
Bydliště: Praha / Nový Jičín

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Lyon »

Pokud se ti ta bila libi, tak to neres. Kup si treba folii na cele telo a mas klid.
Uživatelský avatar
lasted
Robot
Příspěvky: 704
Registrován: stř 28. dub 2010 12:46:35
Typ mobilu / ROM: Nexus 6P 32GB
Bydliště: jižní Morava

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od lasted »

Pritelkyne si poridila bikeho nexuse a je spokojena. Nemyslim si ze by kryt casem nejak zezloutl. Telefon je to moc pekny ale ja bych si taky poridil radsi tmavy. Pred tim mela bily desire a po dvou ketech je porad pekny, trochu osoupany ale urcite ne nazloutly nebo tak neco..:-) takze bych se bile nedal
Uživatelský avatar
Skolacik
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: čtv 08. dub 2010 23:31:50
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB
Twitter: @skolacik
Kontaktovat uživatele:

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Skolacik »

Zdravim.
Ake mate skusenosti s eshopom digipartner.sk ?
je tam nexus za dobru cenu, len co som sa docital na heureke, tak kazde balenie otvaraju kvoli registracii baterie ci co.
Treba sa toho bat? alebo mate skusenosti s inym eshopom kde je nexus v podobnej cene?
dik
Uživatelský avatar
Lyon
Droid
Příspěvky: 2146
Registrován: pát 10. srp 2012 13:41:19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid
Bydliště: Praha / Nový Jičín

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Lyon »

Prakticky každý online shop se šedivkama ti pošle "rozbalený" telefon.Pokud ti nevadí šedivka,nebál bych se toho.
Uživatelský avatar
k0nko
Androiďák!
Příspěvky: 569
Registrován: stř 22. zář 2010 7:16:08
Typ mobilu / ROM: Galaxy Nexus
Rom: AOKP
Kontaktovat uživatele:

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od k0nko »

Skusenost s nimi nemam, ale ta cena je fakt bezkonkurencna :shock:

Co som pozeral na Heureke, tak o 30€ je drahsi na shoppie.sk a s tymi mam dobre skusenosti, ale cez digipartner.sk som veru este neobjednaval.... Ale osobne by som sa toho moc neobaval
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Mishack »

k0nko píše:Skusenost s nimi nemam, ale ta cena je fakt bezkonkurencna :shock:
Uz jen to je podezrele a osobne bych to neriskoval.
Uživatelský avatar
Skolacik
Stálý androiďák
Příspěvky: 248
Registrován: čtv 08. dub 2010 23:31:50
Typ mobilu / ROM: LG G3 32GB
Twitter: @skolacik
Kontaktovat uživatele:

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Skolacik »

Takze nexus som prave objednal, nakoniec z ineho eshopu, ako som tu uvadzal, ale za rovnaku cenu s tym, ze balenie nebude nijak otvarane a pridem si ho osobne prevziat.
Takze od piatku som (dufam ze stastnym) pouzivatelom svojho prveho nexus zariadenia :)

a trosku OT by som sa chcel spytat, ako spojazdnim google music na slovensku :)
Mishack
Kyborg
Příspěvky: 3937
Registrován: stř 10. čer 2009 9:49:03
Typ mobilu / ROM: Pixel 3a XL (stock)

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Mishack »

Staci vlezt na music.google.com pres nejakou americkou proxy. Tim to aktivujes a pak uz to bezi normalne. Doporucuji spis nejaky programek, nez verejne webove proxy (anonymizery apod).
Alfista
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 06. říj 2012 15:35:35
Typ mobilu / ROM: galaxy ace

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Alfista »

Zdravím

Uvažuju o koupi nexusu. Ale chtěl bych se předem zeptat na nějaké info. Jelikož sem majitelem Ace a štvou mě na něm samsungovské kiksy, tak by mě zajímalo jestli jimi netrpí i nexus.

Takže např. jestli se při hlášení nízké hladině baterie neztlumí podsvícení na minimum nebo se neznemožní používání foťáku(to jde řešit jinou aplikací) Dále jestli se neloupe povrchová úprava telefonu nebo třeba jak dlouho trvá fix gps( ten u ace v tom lepším případě trvá 2 minuty někdy 5 jindy vůbec)

Ještě by mě zajímalo jestli se už nějak zapracovalo na synchronizaci a spojování kontaktů z facebooku, které podle recenzí byl problém.

Dík za odpovědi.
endva3

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od endva3 »

Podsvietenie nestlmi.(aspon som si to nevsimol), fotak pouzivat mozes(v nexuse nenajdes upravi SAMSUNG :D ), Mne osobne sa nic nelupe, GPS mi chyti takmer okamzite. Pri prvom spusteni na novom tel.(pri novej ROM) to moze trosku trvat. Mne osobne po flashi novej ROM tak do minuty ale potom uz okamzite.
Synchronizaciu s FB nepouzivam takze ti neodpoviem :)
S.hort.Y
Robot
Příspěvky: 723
Registrován: pon 24. led 2011 20:05:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Asus T100TA-DK003H
Bydliště: Haná

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od S.hort.Y »

Když máš GNex, tak nepotřebuješ americkou IP.. Řešilo se to už párkrát a mělo by stačit se přihlásit na gMusic v mobilu na svým účtu a hotovo..

Podsvícení ani nic podobného se nesníží, Android neřeší stav baterky, předpokládá, že uživatel ví, že když má slabou baterku, má dát tel. nabíjet.. spárování s FB nejde, to Android neumí a asi ani nikdy nebude (Google nesouhlasí s licenčními podmínkami FB).. Leda přes aplikace 3. stran.. (to jsou ty Samsung věci v tel., kt. tam nechceš)
Naposledy upravil(a) mArtinko5MB dne ned 07. říj 2012 10:12:30, celkem upraveno 1 x.
Důvod: editovať editovať editovať ....
Siemens C25i -> Alcatel OT 302 -> Ericsson T20s -> N 5210 -> Siemens SL45 -> Siemens SL45i -> N-gage QD -> N 6100 -> další N-gage QD -> N73 -> N 3510i -> T-m MDA II -> N 5530 -> HTC DHD -> GNex -> Nexus 4 -> Xiaomi Mi3 -> Xperia Z3c -> Xperia Z5d -> S8+ Duos -> Note 10+
mArtinko5MB
Moderátor
Příspěvky: 2629
Registrován: ned 29. srp 2010 20:53:04
Typ mobilu / ROM: Meizu m1 note
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus
Rom: Flyme
Bydliště: Svidník
Kontaktovat uživatele:

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od mArtinko5MB »

Na play music skús použiť tento návod: http://www.redmondpie.com/how-to-use-go ... tside-usa/. Stačí nájsť funkčný proxy zo zoznamu

zoznam: https://torstatus.blutmagie.de/index.ph ... ode&SO=Asc (treba hľadať proxy s vysokým bandwidth!)
Nováčikovia, používajte GOOGLE a Obrázek, pred vytvorením vlákna!

Na súkromné správy typu "Pomoc, pomôž, poraď" v zásade neodpovedám. Na to tu je fórum!
Alfista
Nové Androidě
Příspěvky: 3
Registrován: sob 06. říj 2012 15:35:35
Typ mobilu / ROM: galaxy ace

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Alfista »

diky moc za odpoved kluci :)
Malcolmekkk
Stálý androiďák
Příspěvky: 77
Registrován: stř 20. črc 2011 17:33:16
Typ mobilu / ROM: LG P760 L9
Rom: Stock ICS 4.0 Rooted

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Malcolmekkk »

Zdravim ,chci se zeptat kolik si cca bere spodní lišta z těch 4.65"
-->>In Android we trust! <<--
mArtinko5MB
Moderátor
Příspěvky: 2629
Registrován: ned 29. srp 2010 20:53:04
Typ mobilu / ROM: Meizu m1 note
Mobil 2 / ROM: Galaxy Nexus
Rom: Flyme
Bydliště: Svidník
Kontaktovat uživatele:

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od mArtinko5MB »

Nie tak vela, aby tomu trebalo venovat extra pozornost.
Nováčikovia, používajte GOOGLE a Obrázek, pred vytvorením vlákna!

Na súkromné správy typu "Pomoc, pomôž, poraď" v zásade neodpovedám. Na to tu je fórum!
PedroZ
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: sob 18. srp 2012 17:26:24

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od PedroZ »

Zdarec vsichni, vybiram telefon do cca 8000. Myslite, ze ma cenu jit do Galaxy Nexuse? Nexus 4 je zatim nedostupny, stejne pak ale bude drazsi. Ted mam nexus s a chci neco rychlejsiho, ne na hry... spis brouzdani po netu. Jak na tom je s rychosti, co displej... jaké máte zkušenosti. Má telefon ještě budoucnost.

Moc díky
Petr
faldicek
Robot
Příspěvky: 767
Registrován: úte 29. čer 2010 12:27:17
Typ mobilu / ROM: Pixel 3XL
Tablet: Sony Z4 Tablet
Bydliště: Chomutov

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od faldicek »

Rozhodně má budoucnost, pokud netoužíš po nejnovějších hrách, tak ti G Nexus určitě poslouží skvěle, i když také občas hraji a není problém. Podpora nového systému ještě nějakou dobu bude. Mě osobně Nexus 4 tak neokouzlil jako před časem Galaxy Nexus, ten když jsem viděl, tak jsem hned věděl, že ho prostě musím mít. Jinak už zde bylo napsáno mnoho a na netu najdeš mraky recenzí...
Motorola M3888-Nokia3210-Nokia3310-Nokia3100-SE K750i-SE K850i-SE X1 Xperia-Nokia 3109-HTC Desire HD-Galaxy Nexus - Nexus 5
vajo7174
Robot
Příspěvky: 902
Registrován: čtv 20. říj 2011 16:29:29
Typ mobilu / ROM: Samsung s21
Rom: stock

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od vajo7174 »

Tiez musim povedat ze uz LEN nexus aj kolega kupil teraz. Zatial new system a hravam aj hry
PedroZ
Nové Androidě
Příspěvky: 26
Registrován: sob 18. srp 2012 17:26:24

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od PedroZ »

Jo pravda, recenzi jsem precetl dost, ale to jsou recenze casto od lidi, kteri meli telefon jen na chvili. Nejspis do nej pujdu, jeste se zeptam na displej, loni ho prechvalovali.. letos v recenzich vyzdvihuje True IPS HD.. Ja osobne mam rad AMOLED, ta cerna je super, jen aby se rychle nevypaloval a byl videt na slunci. A jak je na tom fotak?
S.hort.Y
Robot
Příspěvky: 723
Registrován: pon 24. led 2011 20:05:34
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy Note 10+
Tablet: Asus T100TA-DK003H
Bydliště: Haná

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od S.hort.Y »

S GNexem jsem spokojen, stále mi dostačuje a to chci mít to nej, co jde mít.. Foťák už konečně na verzi 4.2.1 umí fotit, dokonce i lidi za horších světelných podmínek.. ;-) Vypalování se neboj, 2 roky a kousek by měl displej vydržet..
Siemens C25i -> Alcatel OT 302 -> Ericsson T20s -> N 5210 -> Siemens SL45 -> Siemens SL45i -> N-gage QD -> N 6100 -> další N-gage QD -> N73 -> N 3510i -> T-m MDA II -> N 5530 -> HTC DHD -> GNex -> Nexus 4 -> Xiaomi Mi3 -> Xperia Z3c -> Xperia Z5d -> S8+ Duos -> Note 10+
Uživatelský avatar
DoMiNo
Stálý androiďák
Příspěvky: 215
Registrován: čtv 21. říj 2010 9:42:16
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 7 II, 16 gb wi-fi
Rom: Android 6.0
Bydliště: Jičín/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od DoMiNo »

Já se toho vypalování popravdě taky celkem bojím. Argument, že dva roky a něco by měl v vydržet je celkem slabota:) Rozhodně planuju mit tenhle telefon poprvé v živote dýl, než 2 roky. Už teď to vypalování vidím dost zřetelně, pak ale po čase zmizí, tak sem výhledově dost zvědav, jak na tom bude. Věřím mu ale a doufám, že měnit nebudu:)
Sony CMD J6, Sony Ericsson k500i, Nokia N73 ME, Nokia N95 8gb, hTC Desire HD, Galaxy Nexus, Xiaomi Mi2S, Nexus 5
Uživatelský avatar
Lyon
Droid
Příspěvky: 2146
Registrován: pát 10. srp 2012 13:41:19
Typ mobilu / ROM: Redmi Note 5 Global
Rom: crDroid
Bydliště: Praha / Nový Jičín

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od Lyon »

Já jsem si lehkého vypálení všiml pouze u status baru.Jelikož ale 99% času používání telefonu stejně "svítí" černě,je mi to u řiti.
Uživatelský avatar
DoMiNo
Stálý androiďák
Příspěvky: 215
Registrován: čtv 21. říj 2010 9:42:16
Typ mobilu / ROM: Nexus 5
Tablet: Nexus 7 II, 16 gb wi-fi
Rom: Android 6.0
Bydliště: Jičín/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: [RADA PRED KUPOU] Galaxy nexus - coho sa vyvarovat

Příspěvek od DoMiNo »

mně se vypalují i ikonky nebo třeba klávesy klávesnice a to svítí,nebo jsou zobrazeny jen chvíli...v tomhle stavu to ale neřeším, hlavně, ať se to nezhoršuje.
Sony CMD J6, Sony Ericsson k500i, Nokia N73 ME, Nokia N95 8gb, hTC Desire HD, Galaxy Nexus, Xiaomi Mi2S, Nexus 5
Odpovědět

Zpět na „Google Galaxy Nexus - Obecná diskuze“