Google Nexus 4 - Obecná diskuzeNexus 4 nejde zapnout.

Moderátoři: novas78, kecinzer

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
mmasterr
Nové Androidě
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Nexus 4 nejde zapnout.

Příspěvek od mmasterr » úte 31. bře 2015 22:26:33

Ahoj všem,

omlouvám se za založení nového topicu. Je toho plný internet nikde sem však nenašel řešení na můj problém.

Mám Nexus 4 cca 1,5 roku. 2 dny zpět se ráno probudím, chci vzít telefon z nabíječky u něj však svití červená dioda ("red light of death" všude píšou). Už se mi to jednou stalo a pomohla koupě nové baterky. Nejdříve jsem zkoušel všechny možné formy nabití, restartů, bootů apod. Dnes dorazila baterka, tu sem vyměnil, telefon dal nabít, ale při nabíjení stále svití červená dioda.... Žádné nastartování, stlačení volume updown power button apod. nic nefunguje. Našel sem, že pokud nepomohla ani výměna baterie, tak by to mohl být HW problém? Například, že odešla základová deska následkem pádu/vody apod. Telefon mi za poslední dobu nespadl ani jednou, žádná voda nic takového se k němu nedostalo. Večer předtím normálně fungoval. Už nevím, co s tím.

Nerad bych telefon za 9k hodil jen tak do koše.... Jinak samozřejmě, pokud by byla potřeba víc info tak samozřejmě rád poskytnu....

Budu rád za jakékoli rady. Děkuju moc!

M.

pavel..98
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: NEXUS 4
Mobil 2 / ROM: huawei p8 lite
Tablet: NEXUS 7

Re: Nexus 4 nejde zapnout.

Příspěvek od pavel..98 » čtv 02. dub 2015 19:43:19

No ale pokud píšeš že ho máš 1,5roku tak by jsi měl mít ještě půl roku záruku ne? Takže bych zkusil reklamaci ;)

Autor tohoto vlákna
mmasterr
Nové Androidě
Typ mobilu / ROM: Nexus 4

Příspěvek od mmasterr » pát 03. dub 2015 16:36:51

Pardon, zapomněl sem napsat, že mám Nexuse z USA, kde je záruka pouze 1 rok. Ale i tak děkuju alespoň za snahu :)

oversx
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: Nexus 6

Příspěvek od oversx » sob 04. dub 2015 5:22:29

Jaké má ta baterie po nabití napětí? To že telefon ukazuje nabíjení, nemusí znamenat, že se nakonec ta baterie nabije. Ono mít třetí baterii během roku a půl přece nemá logiku.
Spíš by se zajímal, jestli tady někdo neumí JTAG např. https://www.youtube.com/watch?v=gYtNWt1h66E .
Standa

HTCEVO3D
Stálý androiďák
Typ mobilu / ROM: HTC evo 3D Nexus 4 nexus 5X
Rom: stock

Příspěvek od HTCEVO3D » ned 12. dub 2015 18:05:03

Něco podobného se mi stalo už 2x telefon mel kolem 40% baterie najednou se vypnul a nešel zapnout. Při připojení nabijecky blikala červené dioda... Oddelal jsem baterii vrátil z5 a telefon začal nabíjet ale baterie mela kapacitu 0% ..... Pokaždé pomohlo vyndat baterii

Odpovědět

Zpět na „Google Nexus 4 - Obecná diskuze“