Akumulátory (interní i externí) a nabíječkystarsi mobil jako kamera, jak nabijet?

Moderátor: Libb

Odpovědět

Autor tohoto vlákna
homi
Stálý androiďák
Reputace: 0
Typ mobilu / ROM: Xiaomi Note 4.2 HTC EVO 2.3

starsi mobil jako kamera, jak nabijet?

Příspěvek od homi » úte 11. úno 2020 9:07:26

Chtel bych vyuzit starsi mobil jako kameru, softwarove neni problem, ale mam problem s napajenim. Chtel bych vyuzit powerbanku. Problem je, že se nabijeni prerusi po "plnem" (cca 96%) nabiti, a pak se uz neobnovi. Tedy pripojim mobil na powerbanku, mobil se dobije, nabijeni prestane. Jenze pak se mobil zacne vybijet az se uplne vybije, i kdyz powerbanka ma jeste energii. Staci vytahnout konektor nabijeni a znovu pripojit a mobil se opet zacne nabijet. Po nabiti se napajeni odpoji, ale uz neobnovi.
Zkouseny 3 ruzne nabijecky, i ruzne mobily, funguje to porad stejne. Pokud pripojim mobil na normalni nabijecku, tak neni problem.
Powerbanku tedy nelze vyuzit? Puvodne jsem chtel powerbanku propijit se solar.panelem a byt plne nezavisly na elektrine, ale tady mam problem.
Mate nejake reseni nebo delam neco spatne?

Xiaomi Note (root), HTC EVO 2.3 • ☼☼☼☼☼

Papooch
Androiďák!
Reputace: 27
Typ mobilu / ROM: Samsung S5 Neo (Stock + Root)

Re: starsi mobil jako kamera, jak nabijet?

Příspěvek od Papooch » čtv 13. úno 2020 15:33:12

Potřebuješ powerbanku s funkcí Always-on. Běžný powerbanky se samy vypnou buď po určitým čase a/nebo pokud odběr proudu klesne pod určitou úroveň (=> mobil je nabitý). Našel jsem tohle, ale shipping z ameriky bude drahej, snad jsem tě ale nasměroval správným směrem.
Na poděkování slouží palec u příspěvku

Odpovědět

Zpět na „Akumulátory (interní i externí) a nabíječky“