Reproduktory, sluchátka a handsfreeOpravdová bezdrátová sluchátka

Moderátor: Libb

Zamčeno

Autor tohoto vlákna
Abby
Stálý androiďák
Reputace: 3
Typ mobilu / ROM: Sony Xperia XZ Premium
Tablet: Lenovo Tab 4 10 LTE

Opravdová bezdrátová sluchátka

Příspěvek od Abby » úte 05. úno 2019 23:46:25

Poradíte nějaká opravdová bezdrátová sluchátka? Cena řekněme do 5.000 Kč. Ale opravdu bez jakéhokoliv drátu, něco jako je Apple Air Pods, žádné rádoby bezdrátové kde máte sluchátka spojena drátem. Děkuji.

policak
Robot
Reputace: 57
Typ mobilu / ROM: Vernee Apollo X

Re: Opravdová bezdrátová sluchátka

Příspěvek od policak » stř 06. úno 2019 1:06:53

Co ti brání používat Air Pods, pokud je bereš jako etalon? Jinak další varianty jsou zde: https://thedroidguy.com/2019/02/5-best- ... id-1076408
Podpis...to jako můj? Nebo čí? Radši to nechám volný.

Autor tohoto vlákna
Abby
Stálý androiďák

Příspěvek od Abby » stř 06. úno 2019 1:08:59

To není podstatné, ptám se na sluchátka ve stylu Air Pods, tedy bezdrátová. Za odkaz děkuji, ale uvítala bych zkušenosti skutečného člověka vlastnícího skutečná sluchátka, Google umím použít taky.

policak
Robot

Příspěvek od policak » stř 06. úno 2019 1:12:13

Aha. Takže odpovídat mají jen ti členové fóra, které znáš osobně? To bude dost rychle vyřízeno.

Autor tohoto vlákna
Abby
Stálý androiďák

Příspěvek od Abby » stř 06. úno 2019 1:24:39

Umíš číst? Psala jsem skuteční lidé používající skutečná sluchátka, rozhodně nikde nevidím že chci zkušenosti od lidí které znám osobně. Těch bych se mimochodem mohla osobně zeptat a nemusela bych tu ztrácet čas zbytečnou diskuzí.

Takže ještě jednou a teď už to snad pochopí každý.

Hledám skutečně bezdrátová sluchátka, něco jako je Apple Air Pods (tedy dvě samostatná sluchátka s nabíjecí krabičkou), nehledám Apple Air Pods. A nehledám odkazy na Googlu, hledám zkušenosti lidí, kteří mají sluchátka vyhovující požadavku a jsou ochotni se podělit o zkušenost, tedy jak (pro někoho možná překvapivě) hrají, jak sedí v uších (což je subjektivní dojem, ale také důležitý), jak dlouho vydrží hrát na jedno nabití, za jak dlouho se dobijí z pouzdra a kolikrát se dají dobít, jestli je možné použít jen jedno sluchátko jako hands free a jestli je možné použít pravé NEBO levé, jestli se po vyndání z pouzdra automaticky připojí, jestli mají mechanická nebo dotyková tlačítka případně se ovládají gesty, jestli umí využít Google asistenta (Hey Google) a tak. Invencím se meze nekladou, ostatně každý uživatel sluchátek, pokud to není dítě ze školky nebo analfabet, chápe co je na sluchátkách důležité.
Co ovšem nehledám je spam mimo téma a odkazy z Googlu, opakuji, ten umím použít sama a příliš mi nepomohl, strávila jsem hledáním a čtením už cca měsíc a protože nemám uspokojivý výsledek, ptám se tady.

Děkuji předem všem inteligentním lidem, kteří pochopili na co se ptám a na to zareagovali.

edit: mám Sony Xperia XZ Premium takže nejlepší by byla podpora jejich kodeků, ne jen toho základního. Nejsem v tomto oboru tolik vzdělaná abych znala tyto kodeky jménem, ale sluch mám dostatečně dobrý abych poznala rozdíl mezi základním (?sbd?) a pokročilým (?aptx?)

policak
Robot

Příspěvek od policak » stř 06. úno 2019 1:43:45

No, vzhledem k tomu, že každý tvůj příspěvek končí urážením všech, kteří se pokusí poradit, prozatím se budu věnovat Gregory Housovi a za cca 12 hodin se sem přijdu kouknout na tu bramboračku, kterou z toho zase uděláš. I když něco mi říká, že tady už jsi profláklá, takže to asi bude mít rychlý konec.

aldav
Droid
Reputace: 22
Typ mobilu / ROM: Note8 - Gear Fit 2

Příspěvek od aldav » stř 06. úno 2019 7:10:08

Možná Ti někdo poradí, až se oprostíš od té arogance.

tap S9+

Note8 - Gear Fit 2

ramon.dexter
Moderátor
Reputace: 39
Typ mobilu / ROM: xiaomi mi 9/stock ROM
Tablet: huawei mediapad 8.3 - stock

Příspěvek od ramon.dexter » stř 06. úno 2019 8:06:56

Dokud se Abby nenauci komunikovat mene agresivne, tema zamykam. Abby mi muze napsat sz, ale na agresivitu nejsem zvedavej.
...jestli budete práskat práskací kuličky...to si taky zapráskám!!!
---------------------------------------------------------------------
obchoduji s chlupatou kapustou ;)

Zamčeno

Zpět na „Reproduktory, sluchátka a handsfree“