ZTE Blade/Orange SF - ROM/ROOT/FW[JB][PA+AOKP+CM10][18.3.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Moderátoři: Moderátoři čínských mobilů, Moderátoři čínských mobilů

Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

[JB][PA+AOKP+CM10][18.3.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od peta809 »

Obrázek
[JB][PA+AOKP+CM10][18.3.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Aktuální verze: 18/03/2013

DOWNLOAD ROMky zde: http://goo.im/devs/zeelog/roms/blade/bl ... 19.5.0.zip

DOWNLOAD Gapps for JB zde: http://www.mediafire.com/?qscnhfuadsujki1 17/10/2012

Jak nainstalovat?
1) Nabootovat telefon do CWM Recovery (tlačítko Power a hlasitost dolů současně)
2) Doporučuji zálohu předešlé ROMky (není nutné)
3) Wipe Data/Factory Reset (Tato položka je povinná, pokud přecházíte z jiné ROMky na tuto!)
4) Wipe Cache
5) Mounts/Storage > Format System (Tato položka je povinná pokud, přecházíte z jiné ROMky na tuto!)
6) Advanced > Wipe Dalvik Cache
7) Install zip from SD card > vyberte k instalaci tuto ROMku
8) Install zip from SD card > vyberte k instalaci Gapps
9) Reboot (Restartování telefonu může chvíli trvat, buďte proto prosím trpěliví.)

Co funguje?
Mobilní síť
WiFi
WiFi tethering
Bluetooth (a bluetooth tethering)
Přehrávání hudby
SD karta
USB úložiště
USB tethering
Prohlížeč
Dotyková plocha/multi-touch
Senzory
LED upozornění
GPS
Kamera (fotoaparát, videokamera, panoráma)
YouTube v HQ
Hardwarové kódování a dekódování videa
Hardwarová akcelerace a OpenGL vykreslování
Project Butter
FM rádio

Changelog:
● Added new FM RADIO application (Effem)
● Fix photo editor crashes
● Fix camera crashes
(Credit to daemond)


Zdroj: http://www.modaco.com/topic/360010-romc ... zte-blade/
Naposledy upravil(a) peta809 dne úte 19. bře 2013 16:58:44, celkem upraveno 6 x.
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Potroublo
Androiďák!
Příspěvky: 390
Registrován: sob 10. bře 2012 11:53:17
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70 LOS 2.5 Zormax
Tablet: Prestigio MultiPad 5870C
Rom: Yoda v.5

Re: [JB][CM10+AOKP+PA][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od Potroublo »

Navazuji na můj příspěvek z chatu. Po poladění jsem se dostal v Antutu na 2599 bodů při 691 MHz a interactive (na druhý pokus hned poté 2543). Při zkoušení jsem zapnul v "paranoid settings " "PA colors", ale nemůžu přijít na to jak to vrátit zpět. Po přeinstalaci (abych se zbavil "PA colors") mi z oznamovací oblasti zmizela ikona růžového klobouku (nezjistil jsem, jakou má funkci) - nevíte, co znamená?
Uživatelský avatar
Marek989
Droid
Příspěvky: 1869
Registrován: ned 13. lis 2011 0:18:43
Typ mobilu / ROM: Motorola Moto G
Tablet: Sony Xperia Z2 Tablet WiFi
Rom: Android 5.0.2
Bydliště: Praha

Re: [JB][CM10+AOKP+PA][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od Marek989 »

Je to easter egg v AOKP - Swagger mode. Kdyz se to zapne, v logcat je jenom "attention, swagger activated", jinak nic.
SmartFouny: Nokia 5230 -> ZTE Blade -> HTC HD2 -> HTC EVO 3D - > Motorola Moto G
fileek
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: ned 20. kvě 2012 10:17:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Twitter: filekcz
Rom: CM12.1

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od fileek »

Tuhle romku teď používám pár dní a musim říct že mi to přijde pocitově rychlejší a plynulejší než CM10 nebo AOKP, akorát jsem měl problém s integrovanym S2E že po odkázání jsem měl údajně /data volný, ale nic nad 15MB mi nešlo nainstalovat, teď jsem udělal repartition na 160/279 nebo kolik to je a vypadá to že by to mělo bejt OK
Uživatelský avatar
novaciji
Stálý androiďák
Příspěvky: 203
Registrován: pát 25. kvě 2012 11:04:04
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Mobil 2 / ROM: Letv LeEco Le Max 2 6/128gb
Tablet: ASUS MeMO Pad ME301T stock

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od novaciji »

flash dnes ráno, odzkoušeny aplikace prima, ivysilani z marketu a ani jedna nejede. Behem te hodiny co jsem prochazel nastaveni 2x baterka venku. Uz pri prvnim spusteni a pokus o restart z vypinaci obrazovky zasek natvrdo:) behem týdne odzkoušeno ICS,JB a vracím se opět na CM7. Nic mi tam nechybí :lol:
Opravy dotykových telefonů, výměna digitizérů, LCD panelů...
fileek
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: ned 20. kvě 2012 10:17:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Twitter: filekcz
Rom: CM12.1

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od fileek »

Tak máš asi něco s telefonem, mě jede ROM uplně v pohodě :) Samozřejmě má bugy jako CM10 a AOKP ale to se dalo čekat ;) Teď mám sice jenom 50 hodin uptime, ale před tim než jsem dělal TPT jsem měl něco přes 100 a nebylo tam cítit žádný zpomalení.
Uživatelský avatar
novaciji
Stálý androiďák
Příspěvky: 203
Registrován: pát 25. kvě 2012 11:04:04
Typ mobilu / ROM: Vodafone Smart Ultra 6
Mobil 2 / ROM: Letv LeEco Le Max 2 6/128gb
Tablet: ASUS MeMO Pad ME301T stock

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od novaciji »

No je pravda, že jsem to moc nezkoumal. To nastavení je zvláštní, nepřijde mi to moc přehledné. Ale samozřejmě, že je to o zvyku. Zkoušel jsem taktovat a nedostal jsem se výš jak na 710. Na CM7 stable jedu na 748/729, smartV2. Absolutně stable....+nové adreno knihovny a antutu s class 10 kartou 16gb rekord 2566. A to je dost slušné na telefon za 2,5k :yes: fucking other
Opravy dotykových telefonů, výměna digitizérů, LCD panelů...
fileek
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: ned 20. kvě 2012 10:17:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Twitter: filekcz
Rom: CM12.1

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od fileek »

Fakt asi závisí na kusu, já jedu v pohodě na 768 (při málo baterky -asi pod 15%- to většinou zamrzlo, tak radši na 748), je pravda že když jsem měl nad půl baterky tak to v CM7 drželo v pohodě i na 806 :) jasně že na takhle levnej telefon je to paráda, jediný co mě na něm štve je ten foťák, ale nemůžem chtít všechno :)
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od peta809 »

To mně foťák za ty prachy vyhovuje, spíš videokamera je nepoužitelná. Ale jak neustále říkám, kvůli tomu jsem si nikdy mobil v životě nekupoval :-D.
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
fileek
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: ned 20. kvě 2012 10:17:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Twitter: filekcz
Rom: CM12.1

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od fileek »

Jasný no, ale nevim proč je tak neplynulej, např u optimusu ale i u horších mobilů je aspoň ten preview plynulej a líp se s tim míří.. Ale teď jsem koupil malej foťák do kapsy za 3k s fullhd videem, takže je jedno jestli sáhnu do kapsy pro telefon nebo do druhý kapsy pro foťák :) ale na GB funguje foťák bezesporu líp.
Uživatelský avatar
Sentello
Robot
Příspěvky: 950
Registrován: ned 12. zář 2010 19:01:42
Typ mobilu / ROM: One Plus 2

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od Sentello »

Tak jsem si nainstaloval PAC-man romku.
Musím říct že je pěkná, funguje rychle, ale občas z ničeho nic se začne sekat až je to nepoužitelný, asi za to může Skype a 604MHz
Ale víc mě trápí ne moc funkční wifi, telefon má problémy naskenovat okolí a když už nějakou wifi najde tak se k ní přípojí jen na pár minut, odpojí se a pak zase dlouho nic. Když náhodou zkusím wifi vypnout a zapnout tak se cosi stane, wifi se nechce aktivovat a musím restartovat telefon.


Ach jo, co jsem udělal špatně? Provedl jsem full wipe dat i všech cache pamětí. Jediný na co jsem se vyprdnul bylo naformátování SD karty
Naposledy upravil(a) Sentello dne čtv 10. led 2013 20:28:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od peta809 »

:?: Provedl jsi i bod 3, který je v návodu výše?
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Uživatelský avatar
Sentello
Robot
Příspěvky: 950
Registrován: ned 12. zář 2010 19:01:42
Typ mobilu / ROM: One Plus 2

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od Sentello »

Ano provedl, jen jsem to nenapsal.
Já to zkusím znova, tentokrát smažu i bordel co je na SD kartě.
--------------------------------------------------------------------------------
Poznámka:
pří 604MHz na ROM cm-7-20130101-NIGHTLY score v AnTuTu 1712
při 604MHz na ROM PAC-man score v AnTuTu 1641

Zajímavé :?
fileek
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: ned 20. kvě 2012 10:17:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Twitter: filekcz
Rom: CM12.1

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od fileek »

Jasně že CM7 bude vždycky výkonnější na takovymhle telefonu, ale JB je prostě JB :D
Uživatelský avatar
Sentello
Robot
Příspěvky: 950
Registrován: ned 12. zář 2010 19:01:42
Typ mobilu / ROM: One Plus 2

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od Sentello »

tak teď jsem dosáhl při stejném taktu score 1778 :), stačilo jen vypnout nenažranej Skype
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od peta809 »

No vidis to, to bylo po reinstalaci?
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Uživatelský avatar
Sentello
Robot
Příspěvky: 950
Registrován: ned 12. zář 2010 19:01:42
Typ mobilu / ROM: One Plus 2

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od Sentello »

Ne ne, na reinstall jdu teď, musím si zálohovat SD kartu - mám tam zálohy romek a apk.
Když už píšu, zeptám se. Dá se nějak zrušit ta zeleně označená lišta v přepínači?
Obrázek
fileek
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: ned 20. kvě 2012 10:17:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Twitter: filekcz
Rom: CM12.1

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od fileek »

Nastavení - Systém - Oznamovací oblast - Power-widget v oznamovací oblasti
Uživatelský avatar
Sentello
Robot
Příspěvky: 950
Registrován: ned 12. zář 2010 19:01:42
Typ mobilu / ROM: One Plus 2

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][31.12.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od Sentello »

jééé :DD to je krása, děkuji

EDIT: po reinstallu je vše ok, jen občas škube text v prohlížeči nebo nastavení. Ale i tak to považuji dobrou ROM
Potroublo
Androiďák!
Příspěvky: 390
Registrován: sob 10. bře 2012 11:53:17
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70 LOS 2.5 Zormax
Tablet: Prestigio MultiPad 5870C
Rom: Yoda v.5

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][13.1.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od Potroublo »

Mi taky v prohlížeči občas "drhne".Přikládám to špatné správě paměti. Uvidíme, jak to bude u včerejší ROM. U CM10 mi při vyšší hlasitosti škvrčelo sluchátko. Zkoušel jsem do něj podle návodů funět i sát, ale nic. U PACmana škvrčení přestalo.

edit: ROM z 13.1.Po připojení k PC a následném odpojení na obrazovce místo většiny ikon zelený robot. Zkoušel jsem restart, restart s vytažením baterie a SD karty, odpojit a připojit SD kartu a pořád nic. Navíc začal telefon čím dál více drhnout (v prohlížeči, při mahjongu) Restart bez efektu. Jdu zpátky na CM 10.1
Uživatelský avatar
Sentello
Robot
Příspěvky: 950
Registrován: ned 12. zář 2010 19:01:42
Typ mobilu / ROM: One Plus 2

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][13.1.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od Sentello »

Mě to drhne už všude (verze 13.1), např u SMS, pokaždé když mě příjde nová sms a já na ní ťuknu, telefon na 3-5 vteřin zamrzne, až pak zobrazí zprávu. A něco podobného se děje naprosto u všeho. Je to celý nehorázně pomalý... Já už fakt nevím, asi si tam dám nějaký starý android. Takovej rychlej telefon to byl když jsem ho před rokem a půl kupoval
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][13.1.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od peta809 »

Tak zkus JB od KonstataT, tam se takovy problemy nevyskytuji ;-)
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Uživatelský avatar
Sentello
Robot
Příspěvky: 950
Registrován: ned 12. zář 2010 19:01:42
Typ mobilu / ROM: One Plus 2

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][13.1.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od Sentello »

Teď jsem ho tam nainstaloval, telefon je naprosto čistej,jedu bez SIM a SD karty, žádný aplikace a seká se to stejně :evil:
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][13.1.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od peta809 »

A máš už ten GEN2? Podle popisu máš stále GEN1.
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Uživatelský avatar
Sentello
Robot
Příspěvky: 950
Registrován: ned 12. zář 2010 19:01:42
Typ mobilu / ROM: One Plus 2

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][13.1.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od Sentello »

Podpis není aktuální, mám GEN2 :DD

Edit: už jsem podpis upravil
fileek
Stálý androiďák
Příspěvky: 79
Registrován: ned 20. kvě 2012 10:17:48
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S4
Twitter: filekcz
Rom: CM12.1

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][13.1.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od fileek »

Po delší době používání jsem zjistil, že systém pořád bere okolo 350MB RAM a stačí jedna aplikace a RAM je plná. Teď mám CM10.1 (ta pro porovnání bere kolem 250MB) a i když jsem říkal že to je plynulejší tak se to změnilo a fakt to bylo pomalý, za to JB4.2 je něco jinýho (máslíčko :) )
Uživatelský avatar
peta809
Droid
Příspěvky: 1975
Registrován: sob 03. zář 2011 9:03:46
Typ mobilu / ROM: Samsung Galaxy S20 FE 5G
Twitter: @KoumiCZ
Tablet: Teclast M89 Pro
Rom: Stock
Kontaktovat uživatele:

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][3.2.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od peta809 »

Nová verze ;-)
Pomohla ti moje rada, tip či odpověď? Chceš mi poděkovat? Ano? Učiň tak prosím pomocí palce nahoru.
Když jsem byl malý, chtěl jsem být pirátem. Jak se tak koukám na svůj disk, tak se mi to celkem povedlo.
Překládám následující Android projekty a Android aplikace do češtiny: https://crowdin.com/profile/KoumiCZ
Uživatelský avatar
user_online
Nové Androidě
Příspěvky: 19
Registrován: sob 25. úno 2012 18:15:20
Typ mobilu / ROM: ZTE V5 Red Bull

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][3.2.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od user_online »

Zdravím. Má niekto podobný problém ako ja?

Na CM7, keď som pripojil mobil cez USB kábel k mojej hifi veži tak som zapol ukladací priestor USB - veľkokapacitné uložisko USB a mohol som si pekne na veži prehrať moju hudbu v mobile. Na tejto romke ale aj na iných CM10 a 10.1 urobí to, že po pripojení mi začne tá obrazovka kde by som mal zapnúť ukladací priestor USB, blikať... :D Maximalizuje sa, potom sa ako keby minimalizuje - zmizne... a to stále dookola. Ku PC sa viem pekne pripojiť... Dá sa tento problém nejako vyriešiť ? ĎAKUJEM za info
ZTE BLADE -> Xiaomi Redmi -> Xiaomi Redmi 1s -> ZTE V5 Red Bull
Potroublo
Androiďák!
Příspěvky: 390
Registrován: sob 10. bře 2012 11:53:17
Typ mobilu / ROM: Lenovo P70 LOS 2.5 Zormax
Tablet: Prestigio MultiPad 5870C
Rom: Yoda v.5

Re: [JB][PA+AOKP+CM10][3.2.] PAC-man ROM (Android 4.1.2)

Příspěvek od Potroublo »

Právě jsem to vyzkoušel na DVD u televize a dělá to to samé. Ještě to zkusím na Paranoidu3+ a dám vědět.

edit: Ani na 3+ to nejde. Zkoušel jsem ho, ale pro mě nic moc. Nastavení v launcheru mizerné až žádné, aspoň ne to, které potřebuji (počet ploch, nastavení jejich chování, chování půlkruhu se softbutons nepřesné a navíc na ně přes prsty není pořádně vidět, tlačítka softbutons nejdou nastavit nebo jsem to spíše nenašel) ČT4 nejde ani tady. Když jsem to chtěl vyřešit Apex launcherem, tak zmizel power widget, musel jsem dohrát externí. Tak jsem to zkusil a jsem zpátky na PACmanovi.
Naposledy upravil(a) Potroublo dne stř 13. úno 2013 19:33:35, celkem upraveno 1 x.
erik.zavi
Nové Androidě
Příspěvky: 14
Registrován: stř 13. úno 2013 18:45:08
Typ mobilu / ROM: OSF
Tablet: Nextbook Premium 7
Rom: cm10

Pomoc

Příspěvek od erik.zavi »

Ahoj. Mam CM10 4.1.1 21.8.2012 Konsta Kang. Tato rom nejde nija rootnut a sam o sebe rootnuta nieje. (skusal som hocijake spsoby). Ja uz tuto rom nechcem kedze mne osobne JB nevyhovuje. Ako by som zmenil ROM bez rootu / ako by som si ho nejak spravil (z4root ani superoneclick ci universal androroot nefunguju). Prosim poradte mi. Nasiel som nieco take ze sa to da aj bez rootu cez pc cez prikazovy riadok ale kedze sa do toho moc nerozumiem tak mi treba bud velmi detailny postup alebo kvalitne video. Vopred dakujem za pomoc.
Odpovědět

Zpět na „ZTE Blade/Orange SF - ROM/ROOT/FW“